Марто къде се дяна пак?

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Марто къде се дяна пак?

Мнениеот renter84 » 18 Дек 2013, 10:38

Приех за последно в петък 100-ното ти извинение и обещание в събота да сте готови или не с БФЛ платките. Обеща ако не станат платките още в понеделник да ми изпратиш други платки (HEX16B) + подарък заради закъснението. До момента от 15.12 не си се вясвал във форума и нямам нищо изпратено. Тая игра от 2 месеца така я играеш и винаги едно и също накрая. Нищо. Нямаш никакво извинение да лъжеш така хората. Платил съм ти почти 30 БТК и 1200 евро, а вече 6-ти месец единственото, което имам са тъпите ти отговори във форума и на ЛС и нови напразни обещания. Тези БТК и пари ги инвестирах в теб, защото много умело говореше как всичко в ще е наред. Нали се сещаш това колко много пари са. Няколко месеца нищо нямам само по твоя вина (от 2 месеца всички чипове на БФЛ са при теб, а даже от 4 месеца - пробните). А да не говорим последния месец как ни въртиш като обещаваш по някаква флашка към всяка платка. Какви флашки, бе пич - имам 160 гх мощност поръчана дето след 2 месеца ще е за боклука, а ти с флашки ще ти лъжеш. Ако ще правиш компенсация сега минимум двойно поръчаната мощност искам. И то тая седмица. Търпението ми свърши.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: Марто къде се дяна пак?

Мнениеот marto74 » 18 Дек 2013, 22:10

ей ме на тук съм ,
боря го това проклето БФЛ.
Еврата ги имаш веднага и получаваш проблемните платки с чиповете веднага , ако искаш.
Разбери ме правилно , до тук съм вътре над 10к в тоя боза, ама съм си сам виновен , така е.
Опитваме се да ги подкараме с променлив успех вече 2 седмица , при Луко е същото.
Това с двойната мощност едва ли ще мога да ти го осигуря.
Ако се отказваш ще получиш парите за платктите + самите плаки заедно с чиповете върху тях.
Ако не моля за още малко търпение
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Марто къде се дяна пак?

Мнениеот renter84 » 18 Дек 2013, 22:32

Чакай малко сега да се разберем.
Ти все обещаваш последните 1-2 месеца, че все следващата седмица ще е готово всичко. ПОследните 2 седмици обещаваш, че следващите дни ще са готови нещата. Последно в петък и във форума и на ЛС няколко пъти каза, че ако до 1-2 дена не станат платките ще дадеш твоите платки. Писнаха ми твоите лъжи . Един път кажи нещо, което ще изпълниш. И само моля те недей се изкарва жертвата. Почти 30 бтк, 1200 евро и 5х90 лв за охлаждане съм инвестирал в тебе за тия мижави 160 гх. И това от 6 месеца. Недей да се правиш на жертвата тук. Искам си 160 ГХ - ако не успееш да ми ги дадеш тая седмици си искам биткойните и еврата обратно. Стига мамене. Ти мен за какъв ме взимаш???? Една каца с търпение ти дадох досега. след месец два тия копачи за какво ще са ми? А ти на всичкото отгоре след това закъснение и при тая трудност искаш да ми стовариш копачите на съставните им части в торбичка????? Що за нахалство? Що за отношение, що за фирма???
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: Марто къде се дяна пак?

Мнениеот marto74 » 18 Дек 2013, 23:11

Не се разбираме явно
ТАка или иначе съмпоел ангажимент ако не успея да ви доставя мощността.
И с тея обобщения не съм съгласен
През юни си се включил в обща поръчка за чипове отБФЛ , които са доставени от тях с 1 месец закъснение през октомври.
БФЛ рефънд не дават , толкова със стойността на койните.
Чиповете ги имам и в момента в повече ненаситени.
Също както и аз лично , само че аз съм не с 40 а с над 80+ чипа.
Тогава ти предложих да поръчаш другаде ако искаш, защото ние нямахме работещ дизайн, ти ме засипа със съобщения че не приемаш
Не успяхме да направим дизайн за тези платки и намерихме някакво решение за дизайн за да можем всички да си ползваме някак чиповете.
Пак повтарям цената за платките и компонентите и изработката мога да ти върна веднага и да ти ги дам. Чиповете са тук от октомври и са на разположение.
Но това не е решение за никого според мен.
Трудно ми е да тегля кръст на всички разходи които сме направили , защото те са повече от твоите и да направя допълнителни за да ти доставя еквивалентна мощност . Но двойно няма да се съглася ,просто ще ти преведа обратно парите и ще ти изпратя платките с чиповете + още толкова от моите чипове

Поздрави Мартин
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Марто къде се дяна пак?

Мнениеот renter84 » 18 Дек 2013, 23:26

Т.е. според теб решение на проблема е аз да не получа заплатените и обещаните копачи? Т.е. парите ми са в теб, а моите копачи .... също - това ли е ... решението ти? Дай честна дума пред всички още колко дни и с колко ГХ ще ме компенсираш за незпазването на обещанието си досега и занапред. Пратих ти ЛС със подобен въпрос - никакъв отговор. Т.е. обяснения, мълчения, обяснения, мълчения и пак обяснения и така до другата година, а у мен - нищо. Ами дай тогава заместителна мощност от твоите копачи поне докато станат моите. Направи по дяволите нещо, предложи нещо, което да те извади от рамките на термина измамник, в които бързо навлизаш. Да ми стовариш всичко в торбичка и аз да се оправям след всичките тези обещания и забавяния и супер увеличаваща се трудно.... нали ... мен за какъв ме взимаш???? Аз ако не ти бяха тия обещания щях на куково лято да заложа на теб.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: Марто къде се дяна пак?

Мнениеот marto74 » 19 Дек 2013, 00:35

имаш ЛС
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Марто къде се дяна пак?

Мнениеот renter84 » 19 Дек 2013, 10:54

Мартин все пак се оказа разбран. Поради голямата ми инвестиция и поръчки взе нещата присърце и си стиснахме ръцете за някои неща. Извинявам му се - оказа се точен човек.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: Марто къде се дяна пак?

Мнениеот marto74 » 19 Дек 2013, 18:30

Заксееееее
Сърце не ми дава да ти изтрия постовете :)
Ама ще го направя.
тук си пишем с колегата ти какво общо имаш
Я глей к'ва лирика и поезия
Пич напомням ти : имаш си две теми в раздела да пръскаш лайна идето аз не пипам.Прави го там!
целия останал форум също е на твое разположение
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07


Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, viniamin