BFL закъснение

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: BFL закъснение

Мнениеот gendak » 10 Дек 2013, 18:14

crab написа:
gendak написа:Такааа, като видях тази тема и като се загледах в коментарите на колегите в крещялката и като си огледах ордерите установих, че и аз съм като колегата ромбец. Платил съм само 2 евро шипинг, а то това било само опаковка, а не транспорт. Имам ордери за 16А2 за края на ноември и 16B за началото на декември платени на 15.11.2013 със статус Payment accepted. В тях пише " Only packing for custom shippin by your request" . Та Марто много те моля дай някакво разяснение на ситуацията, защото е напълно възможно да има и други заблудили се клиенти. Сега аз как да си чакам продуктите, да идвам некъде да си ги търся на ръка ли, ще си платя доставка на куриерската фирма ли, как ? Или дай метод на плащане само за транспорт, защото нито мога да си променям вече готовите ордери, нито има форма за плащане на транспорт. Благодаря.


Ами според мен Марто може да ти го прати по Спийди за твоя сметка.

Вторият вариант е - когато Марто ти каже "готов си, организирай си да ги вземеш" е да звъннеш на Спийди и да си поръчаш куриер за твоя сметка. Излезе ми около 5 лева в рамките на София да ми го доставят от адреса на Марто до офис на Спийди и цялата работа платена за 8 часа стана за 3. Формата не е трудна за попълване, само ти трябват данните на Марто. Дори нещо леко да объркаш в адреса (като мен), той е техен постоянен клиент и си го знаят. :)

Това би спестило допълнителни ордъри само за една доставка.


То хубаво ама как да пратя куриер като не знам нито готови ли са нито нищо ... :think: Както и да е, Дано Марто се изкаже по въпроса.
gendak
 
Мнения: 73
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:34

Re: BFL закъснение

Мнениеот crab » 10 Дек 2013, 18:20

Затова казах "когато Марто ти каже 'готов си, организирай си да ги вземеш'", все пак първият въпрос на Спийди е "очакват ли ни"? няма как да им кажеш "ми не знам" :))))
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: BFL закъснение

Мнениеот gendak » 10 Дек 2013, 18:47

Бе той Марто само да каже "готов си" другото е лесно. Притеснен съм вече защото доколкото разбирам, това което чакам вече е разпратено и в главата ми се върти следната история: Прибира се Марто края на август от почивка и решава да поразчисти склада, вдига купчина стари кашони и под нея, яяяя на gendak поръчките, ей сега ще му се обадя да му кажа че може да мине да си ги вземе .... :)

Б@ти спама от моя страна, но ... сори.
gendak
 
Мнения: 73
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:34

Re: BFL закъснение

Мнениеот Pumpy » 13 Дек 2013, 11:37

По най-наболялата за колегите в този форум тема БФЛ
Надявам се до петък да разпратим поръчаните тук 6-7 платки.

Днеска е поредния петък от многосерийната сага БФЛ , може ли да получим актуална информация
PP Обещаваха се някави замени на бфл с актуални платки с идентични мошности , да разбирам ли че се лъже по въпроса , или просто сме забравили какво сме обещали ?
Pumpy
 
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Юли 2013, 11:03

Re: BFL закъснение

Мнениеот marto74 » 13 Дек 2013, 18:40

Нито се лъже нито сме забравили
Борим се като прасета с тиква.
На***ли са ни с Луко с формуера, явно е стара версия.
И при него е същото , само дето му бяха загубили и платките куриерите.
Правим последни опити, белким успеем , щото иначе ще сме вътре 10к+ ЮСД, вие макар и късно ще си получите скоростта в други продукти.
Това е .
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: BFL закъснение

Мнениеот Flex » 13 Дек 2013, 21:14

Аз продължавам да си имам интерес за 8хплатчица, ако успеете да се преборите, та а дано
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: BFL закъснение

Мнениеот renter84 » 16 Дек 2013, 16:59

marto74 написа:Нито се лъже нито сме забравили
Борим се като прасета с тиква.
На***ли са ни с Луко с формуера, явно е стара версия.
И при него е същото , само дето му бяха загубили и платките куриерите.
Правим последни опити, белким успеем , щото иначе ще сме вътре 10к+ ЮСД, вие макар и късно ще си получите скоростта в други продукти.
Това е .


Не знам как и като какво се борите ама аз досега съм ти дал около 25-30 биткойна + 1200 евро + 1-2 месеца допълнително търпение за забавянето по ваша вина + скъсани нерви, защото поемате обещания, които не можете да изпълните. А като сложим и ужасната връзка с клиентите можете спокойно да се конкурирате с БФЛ като най-лоша фирма на годината. Та ти ми кажи аз като в момента нямам нищо от вас и след 2-3 месеца копачите само тока ще си избиват - кажи ми моля те аз какво съм изгубил.
И ей отново - в петък поиска 1-2 дена допълнително като беше пределно ясно , че става въпрос само за съботата. Ни стон ни вопъл оттогава, а съм ти и писал... Просто те няма и ей така ще си мине ен-тата седмица в обещания... отново.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: BFL закъснение

Мнениеот patriot » 16 Дек 2013, 18:18

renter84 написа:[.......................................Ни стон ни вопъл оттогава, а съм ти и писал... Просто те няма и ей така ще си мине ен-тата седмица в обещания... отново.


Този раздел на форума ми напомня една песен преди доста време http://vbox7.com/play:ffe80652 :)
Аватар
patriot
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Окт 2013, 21:08

Re: BFL закъснение

Мнениеот marto74 » 18 Дек 2013, 23:16

patriot написа:
renter84 написа:[.......................................Ни стон ни вопъл оттогава, а съм ти и писал... Просто те няма и ей така ще си мине ен-тата седмица в обещания... отново.


Този раздел на форума ми напомня една песен преди доста време http://vbox7.com/play:ffe80652 :)


Щом казваш
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: BFL закъснение

Мнениеот renter84 » 19 Дек 2013, 10:56

С Марто поради голямата ми инвестиция се разбрахме и направихме взаимно доста компромиси, с една дума - давам му още време. Оказа се точен човек. Дължа му извинение.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

ПредишнаСледваща

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, Google [Bot], ionicle, viniamin