BFL закъснение

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

BFL закъснение

Мнениеот Pumpy » 10 Дек 2013, 12:10

Мнениеот marto74 » 04 12 2013 13:45

09-12-13
Тръгнаха преди малко бозите
Пускаме СМД-то да ги наситим поръчаните платки
До утре вечер ще са готови и ги разпращаме
:dance: :D :D

По най-наболялата за колегите в този форум тема БФЛ
Надявам се до петък да разпратим поръчаните тук 6-7 платки.
Спрели сме да приемаме повече поръчки засега.
Ако не успеем всеки поръчал платка следващия вторник ще получи съответната изчислителна мощ , като ХЕК16Б ил А2, заедно с подарък
Днеска е вторник , не се вижда развитие по темата ?
ПП . Ако не можем да си получим заявките , поне Подаръцитеможе ли да си получим :D :D
Последна промяна Pumpy на 10 Дек 2013, 14:11, променена общо 1 път
Pumpy
 
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Юли 2013, 11:03

Re: BFL закъснение

Мнениеот caaxy » 10 Дек 2013, 12:17

END of November Delivery/ship 40 GH/s Full set Technobit S-hash 16 chip Bitfury based bitcoin miner WKWLYZMDD
И аз все още тази поръчка чакам,писал сам няколко пати следя темата за доставки но за сега нищо ново :roll: :?: :whistle:
Аватар
caaxy
 
Мнения: 105
Регистриран на: 07 Ное 2013, 15:47

Re: BFL закъснение

Мнениеот rombeca » 10 Дек 2013, 12:32

Пощата от събота:

"We almost managed to ship out Nov shipments."

Аз пак ще използвам темата да питам:

Тия Nanofury - мираж ли са, съществуват ли и вече станаха 40 дена (като за покойник) да чакам едно?
rombeca
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:21

Re: BFL закъснение

Мнениеот marto74 » 10 Дек 2013, 14:57

rombeca написа:Пощата от събота:

"We almost managed to ship out Nov shipments."

Аз пак ще използвам темата да питам:

Тия Nanofury - мираж ли са, съществуват ли и вече станаха 40 дена (като за покойник) да чакам едно?

А дали не си пропуснал да платиш транспорт?
Дай си реф номер
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: BFL закъснение

Мнениеот marto74 » 10 Дек 2013, 15:09

caaxy написа:END of November Delivery/ship 40 GH/s Full set Technobit S-hash 16 chip Bitfury based bitcoin miner WKWLYZMDD
И аз все още тази поръчка чакам,писал сам няколко пати следя темата за доставки но за сега нищо ново :roll: :?: :whistle:

Спиди ще я вземат до час
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: BFL закъснение

Мнениеот redblue » 10 Дек 2013, 15:17

Малко извън темата, но за поръчка TJRUBWYTM има ли някакви новини? :)
redblue
 
Мнения: 100
Регистриран на: 28 Май 2013, 22:37

Re: BFL закъснение

Мнениеот rombeca » 10 Дек 2013, 15:42

marto74 написа:А дали не си пропуснал да платиш транспорт?
Дай си реф номер


Номера на поръчката е XUCYBAIZT.

Платил съм 48 + 2 евро.
rombeca
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:21

Re: BFL закъснение

Мнениеот gendak » 10 Дек 2013, 17:39

Такааа, като видях тази тема и като се загледах в коментарите на колегите в крещялката и като си огледах ордерите установих, че и аз съм като колегата ромбец. Платил съм само 2 евро шипинг, а то това било само опаковка, а не транспорт. Имам ордери за 16А2 за края на ноември и 16B за началото на декември платени на 15.11.2013 със статус Payment accepted. В тях пише " Only packing for custom shippin by your request" . Та Марто много те моля дай някакво разяснение на ситуацията, защото е напълно възможно да има и други заблудили се клиенти. Сега аз как да си чакам продуктите, да идвам некъде да си ги търся на ръка ли, ще си платя доставка на куриерската фирма ли, как ? Или дай метод на плащане само за транспорт, защото нито мога да си променям вече готовите ордери, нито има форма за плащане на транспорт. Благодаря.
gendak
 
Мнения: 73
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:34

Re: BFL закъснение

Мнениеот crab » 10 Дек 2013, 17:53

gendak написа:Такааа, като видях тази тема и като се загледах в коментарите на колегите в крещялката и като си огледах ордерите установих, че и аз съм като колегата ромбец. Платил съм само 2 евро шипинг, а то това било само опаковка, а не транспорт. Имам ордери за 16А2 за края на ноември и 16B за началото на декември платени на 15.11.2013 със статус Payment accepted. В тях пише " Only packing for custom shippin by your request" . Та Марто много те моля дай някакво разяснение на ситуацията, защото е напълно възможно да има и други заблудили се клиенти. Сега аз как да си чакам продуктите, да идвам некъде да си ги търся на ръка ли, ще си платя доставка на куриерската фирма ли, как ? Или дай метод на плащане само за транспорт, защото нито мога да си променям вече готовите ордери, нито има форма за плащане на транспорт. Благодаря.


Ами според мен Марто може да ти го прати по Спийди за твоя сметка.

Вторият вариант е - когато Марто ти каже "готов си, организирай си да ги вземеш" е да звъннеш на Спийди и да си поръчаш куриер за твоя сметка. Излезе ми около 5 лева в рамките на София да ми го доставят от адреса на Марто до офис на Спийди и цялата работа платена за 8 часа стана за 3. Формата не е трудна за попълване, само ти трябват данните на Марто. Дори нещо леко да объркаш в адреса (като мен), той е техен постоянен клиент и си го знаят. :)

Това би спестило допълнителни ордъри само за една доставка.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: BFL закъснение

Мнениеот rombeca » 10 Дек 2013, 17:58

Гледай сега: В тоя Opencart (или подобна система), която използват, въпрос на два клика е да се смени статуса на поръчката, и автоматично да се изпрати мейл.
Въпрос на малко настройки е, да се сложи поле клиента да си въведе телефона, за да му се обадят при нужда.

Ама това не се случва просто - както се изразих в чата:
Отношение: "Клиента да го духа, нали му взехме парите!"
rombeca
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:21

Следваща

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, viniamin