Платени, но непотвърдени поръчки ?

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Платени, но непотвърдени поръчки ?

Мнениеот dminev » 03 Яну 2014, 19:35

marto74 написа:Поръчката ви е с доставка януари и ще ви бъде възстановена ако не успеем в този срок.
Двете седмици включват доста празници.
Ако бяхте изпратили мейл с копие на платежното , плащането щеше да бъде отразено по-рано.
Нашето счетоводствто почива от 22 декември насам .
Утре ще проверя лично и ако е получен превода ще бъде отразен.

Поздрави Мартин


Крайно несериозни оправдания,
През тия две седмици имаше и доста работни дни, изпратих и получих поне 15-20 банкови превода + други ел.плащания през този период.
Когато някой ми изпрати пари по банка, обикновено знам за това от минути до няколко часа.

Освен това:

1. На мейла писах още на 13.12.2013 с въпрос относно превода, НИКАКЪВ ОТГОВОР, очевидно или никой не го чете или се игнорира.
2. На съобщението ми в контактната форма по същия въпрос - НИКАКЪВ ОТГОВОР!
3. На ЛС-то - СЪЩО БЕЗ ОТГОВОР
4. Изпратих и SMS на 18-ти веднага след превода, резултат НИКАКЪВ.
5. Накрая звънях по телефона, пак нищо не последва, само обещания.
6. И след като писах в две публични теми - лъч надежда, статуса актуализиран чак днес.

Е, толкова напъни за комуникация с никоя фирма не ми беше случвало да правя.

Заради цялото това несериозно отношение към поръчката ми, моля да ми анулирате ордера и да ми възстановите заплатените суми.
Запазвам си правото да сезирам Комисията за защита на потребителя за некоректна търговска практика в случай на невъзстановяване на сумата в разумен срок.

Поздрави!

P.S. А маймуницата вместо кирилица в издадената ми PDF фактура даже не си струва да коментирам. Счетоводителката би изпаднала в потрес ако я види. Няма да и го причиня.
dminev
 
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Окт 2013, 17:37

Re: Платени, но непотвърдени поръчки ?

Мнениеот dminev » 03 Яну 2014, 19:39

neykov_t написа:Моля, дайте майл, където да пратим платежните


Страхувам се че никой не го чете или не отговаря просто. Аз опитах.
dminev
 
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Окт 2013, 17:37

Re: Платени, но непотвърдени поръчки ?

Мнениеот marto74 » 03 Яну 2014, 23:46

dminev написа:
marto74 написа:Поръчката ви е с доставка януари и ще ви бъде възстановена ако не успеем в този срок.
Двете седмици включват доста празници.
Ако бяхте изпратили мейл с копие на платежното , плащането щеше да бъде отразено по-рано.
Нашето счетоводствто почива от 22 декември насам .
Утре ще проверя лично и ако е получен превода ще бъде отразен.

Поздрави Мартин


Крайно несериозни оправдания,
През тия две седмици имаше и доста работни дни, изпратих и получих поне 15-20 банкови превода + други ел.плащания през този период.
Когато някой ми изпрати пари по банка, обикновено знам за това от минути до няколко часа.

Освен това:

1. На мейла писах още на 13.12.2013 с въпрос относно превода, НИКАКЪВ ОТГОВОР, очевидно или никой не го чете или се игнорира.
2. На съобщението ми в контактната форма по същия въпрос - НИКАКЪВ ОТГОВОР!
3. На ЛС-то - СЪЩО БЕЗ ОТГОВОР
4. Изпратих и SMS на 18-ти веднага след превода, резултат НИКАКЪВ.
5. Накрая звънях по телефона, пак нищо не последва, само обещания.
6. И след като писах в две публични теми - лъч надежда, статуса актуализиран чак днес.

Е, толкова напъни за комуникация с никоя фирма не ми беше случвало да правя.

Заради цялото това несериозно отношение към поръчката ми, моля да ми анулирате ордера и да ми възстановите заплатените суми.
Запазвам си правото да сезирам Комисията за защита на потребителя за некоректна търговска практика в случай на невъзстановяване на сумата в разумен срок.

Поздрави!

P.S. А маймуницата вместо кирилица в издадената ми PDF фактура даже не си струва да коментирам. Счетоводителката би изпаднала в потрес ако я види. Няма да и го причиня.

След всичко това поръчката ви е със срок на доставка януари, нали?
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Платени, но непотвърдени поръчки ?

Мнениеот dminev » 04 Яну 2014, 09:55

Представяш ли си да не беше, след като е заявена така?

Очаквам възстановяването на сумата.

Поздрави!

P.S., Странно как след многократните ми безуспешни опити за връзка с теб, изведнъж се отзова, или защото си искам парите може би?

P.P.S. Не ми отговаряй, редактирайки моето съобщение, а си напиши ново, иначе излиза че сам си отговарям. Не ме гони шизо засега.
dminev
 
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Окт 2013, 17:37

Re: Платени, но непотвърдени поръчки ?

Мнениеот marto74 » 05 Яну 2014, 08:56

dminev написа:Представяш ли си да не беше, след като е заявена така?

Очаквам възстановяването на сумата.

Поздрави!

P.S., Странно как след многократните ми безуспешни опити за връзка с теб, изведнъж се отзова, или защото си искам парите може би?

P.P.S. Не ми отговаряй, редактирайки моето съобщение, а си напиши ново, иначе излиза че сам си отговарям. Не ме гони шизо засега.



Извинявам все не мога да свикна с модераторското меню

Януарсака доставка още е в срок така че няма рефънд

Просто сега имам малко повече време

Поздрави Мартин
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Платени, но непотвърдени поръчки ?

Мнениеот marto74 » 10 Яну 2014, 21:10

НЕКА ВСИЧКИ С ПЛАТЕНИ ПО БАНКА ОРДЕРИ НО СТОЯЩИ В АКУНТА СИ В ТЕХНОБИТ КАТО Awaiting bank wire payment
да изпратят на [email protected] мейл с копие от платежното
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Предишна

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, Google [Bot], ionicle, viniamin