Препоръки от ЗАКС

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Препоръки от ЗАКС

Мнениеот ZAX » 05 Дек 2013, 10:10

преместено тук в нова лична тема на ЗАКС при нас в ТЕХНОБИТ


Колега, бяхте обещали (преди 2 месеца) да ми изпратите липсващите 2 молекса, поръчани (преди 3-4 месеца). Тъй като вие не сте ги поставили на моите платки, а аз нямам техническо образование, не умея да боравя с поялник, дори нямам такъв. Бих желал да получа подходящ преходник за терминала с който разполагат моите платки.

Дълго време търся готов продукт, който да закупя и използвам, за да не губя пари докато ви чакам. Но не успявам да намеря такъв...

Друго несъответствие в моята поръчка: Двете платки да са с един общ (двоен) радиатор. Кога ще разполагате с такъв?

Също така съм безкрайно разочарован от неспазването на поставените от вас самия срокове за каквото и да било и поради тази причина предпочитам да не претърпявам повече загуби пращайки ви каквото и да било и чакайки след това неопределено време дори за елементарни неща, които би трябвало да отнемат само минути, дори секунди на професионалисти като вас. Но понеже реалността е друга, аз предпочитам да ви изчакам и когато сте готови да ми ги пратите.

Разбира се за ваша сметка, тъй като аз вече съм ги платил но не съм ги получил с основния продукт.

Бих желал кабелите които ще ми изпратите, от едната страна да имат накрайници за терминал, като тези на снимката:

Изображение

Но от другата страна съответно трябва да са със стандартен молекс или поне какъвто и да е от съвместимите със стандартно захранване неща. Така че да не се налага допълнително "модване" от моя страна и кабелът да е надежден и с дълаг живот.

П.П. Ако предпочитате и имате възможност да произведете или доставите подходящ контролер, може кабелите да бъдат и от терминал към терминал:

Изображение

Горещо препоръчвам да въведете тази практика за всички ваши продукти.

Освен това е желателно, дори по-скоро задължително да добавите функционалност на вашия сайт, така че при поръчка в която липсва нещо без което съответния продукт не може да бъде приведен в експлоатация, системата автоматично да го предлага като опция на клиента. Например usb преходникът от малък (на платките които са с такъв) към стандартен или съответните кабели за останалите продукти. Също така и "рутерът" без който някои или може би всички (прдполагам) ваши продукти не могат да бъдат използвани.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Препоръки от ЗАКС

Мнениеот ZAX » 07 Дек 2013, 09:41

Отговор разбира се няма. Предложение за решаване на проблема също 0.

Като гледам цената как готино пада, искам да ти напомня че няма значение при какъв курс ще върнеш тези 2 BTC, които ми дължиш като обезщетение. И да не кажеш че не съм ти предложил да го направиш при възможно най-ниската цена.

Нашата хубава борса работи дори днес, така че винаги можеш да се регнеш от моя реферал линк, което си е алтернативен начин да ми върнеш поне част от това което ми дължиш, без всъщност да си ми дал нищо директно.

http://bitcoini.com?r=253

Ако и това ти свиди и не искаш да си изчистиш съвестта, ........................
Майката съм я редактирал ;)
Марто
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Препоръки от ЗАКС

Мнениеот ZAX » 17 Дек 2013, 11:00

“Вашият най-недоволен клиент е най-добрият източник на познание” - Бил Гейтс
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51


Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin