Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Започваме тестове на Нов Скрипт АСИК миньор

Мнениеот 2GOOD » 09 Май 2014, 13:29

marincho написа:
2GOOD написа:Моля придържайте се към темата.

@ZAX, има специален раздел, в който можеш да изкажеш свободно твоето мнение за Технобит


Крайно време е да спреш да толерираш мартинчо, и да му махнеш правата. Предполагам, че те изнудва, но дори раздел във форума, му е прекалено много.


Марио, както бе описано в темата относно раздела, той се направи по няколко причини и изключително по мое желение, преложение и т.н.
1. Да е по-подредено
2. Всички да сме на 1 място вместо Марто да си прави негов форум и т.н., съответно той има права в/у раздела, като е оставил не модерирани теми, в които може спокойна да се изказват критики.
Относно Закс, той където види тема на Мартин я (с извинение) осира, че даже и теми за БФЛ, пак намесва разни HEX-ове.

Не виждам по какъв начин може Марто да ме изнудва, форума не е зависим от Технобит, но съм убеден, че така е по-добре за всички. Аз също съм имал проблеми с Технобит и забавените платки с БФЛ чипове, а за 2-те седмици си има човек и това Josh :lol: На Марто може да му измислите друг прякор ;)

Сега по темата, това с 4-те чипа е много добре, че повечето хора нямат голямата торба пари.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4955
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Започваме тестове на Нов Скрипт АСИК миньор

Мнениеот marincho » 09 Май 2014, 19:57

2GOOD написа:Не виждам по какъв начин може Марто да ме изнудва, форума не е зависим от Технобит, но съм убеден, че така е по-добре за всички. Аз също съм имал проблеми с Технобит и забавените платки с БФЛ чипове, а за 2-те седмици си има човек и това Josh :lol:


Все не ми се искаше да го пиша, но форума е изключително зависим от мАРТО, най-малкото те изнудва, че ще дава платки за без пари/ревюта на друг. Работата беше много крива, още след последното "ревю", което видяхме в биткойнтоук. И месеци по-късно тук, същото ревю. Мне, не бяхме забравили, от къде тръгна, де стигна мартинчо.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Започваме тестове на Нов Скрипт АСИК миньор

Мнениеот marto74 » 09 Май 2014, 20:31

marincho написа:
2GOOD написа:Не виждам по какъв начин може Марто да ме изнудва, форума не е зависим от Технобит, но съм убеден, че така е по-добре за всички. Аз също съм имал проблеми с Технобит и забавените платки с БФЛ чипове, а за 2-те седмици си има човек и това Josh :lol:


Все не ми се искаше да го пиша, но форума е изключително зависим от мАРТО, най-малкото те изнудва, че ще дава платки за без пари/ревюта на друг. Работата беше много крива, още след последното "ревю", което видяхме в биткойнтоук. И месеци по-късно тук, същото ревю. Мне, не бяхме забравили, от къде тръгна, де стигна мартинчо.

ЕЕЕЕЕЕ
сърце не ми дава да ти изтрия поредния хейт
Ама тоя пост ти е последен дето няма да го забърша
Абе пич ти малоумен ли си или какво ?
1 Ники за твое сведение си е платил всяка една платка получена от нас и е помагал на доста наши потребители , когато ужасния ни в началото съпорт не успяваше
Всичко това безплатно . Тука направо ставаш смешен
2 Ами не сте и аз не съм забравил , запчнах преди две години като обикновен копач с няколко карти и няколко ФПГА-та, когато се появи офертата за Авалон чипове си намерих фирми за платки и насищатане и събрах цени , направих групова поръчка и когато Клондайк проекта се провали се събрахме 3 ма души и направихме платка със софтуер и организирахме производството тук в България. Всички клиенти в началото много ни помогнаха с доверието, някои за съжеление подведохме със срока за доставка.Има доста клиенти които са доволни дори и в този форум , нищо че не пишат нон-стоп в тях
Ти обаче не си от тях , ти си просто хейтър и това е
Закс за разлика от теб поне ни подкрепи още в самото начало и разбирам омразата му породена от разочарованието от недружелюбния ни към компютърните ламери продукт
Неговия проблем че пръстите му са по бързи от мисълта
ПОздрави

п.с спамати в другата тема съм го забърсал аз
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Започваме тестове на Нов Скрипт АСИК миньор

Мнениеот marincho » 09 Май 2014, 20:44

marto74 написа:
marincho написа:
2GOOD написа:Не виждам по какъв начин може Марто да ме изнудва, форума не е зависим от Технобит, но съм убеден, че така е по-добре за всички. Аз също съм имал проблеми с Технобит и забавените платки с БФЛ чипове, а за 2-те седмици си има човек и това Josh :lol:


Все не ми се искаше да го пиша, но форума е изключително зависим от мАРТО, най-малкото те изнудва, че ще дава платки за без пари/ревюта на друг. Работата беше много крива, още след последното "ревю", което видяхме в биткойнтоук. И месеци по-късно тук, същото ревю. Мне, не бяхме забравили, от къде тръгна, де стигна мартинчо.


1 Ники за твое сведение си е платил всяка една платка получена от нас и е помагал на доста наши потребители , когато ужасния ни в началото съпорт не успяваше
Всичко това безплатно . Тука направо ставаш смешен


Я па ти, верно ли?

EDIT:

Сега поразгледах, ето ти ги темите, ти обясни разликата в датите.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=476970.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=491551.0

и после, след като негативните мнения за теб намаляха - viewtopic.php?f=33&t=1771
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Започваме тестове на Нов Скрипт АСИК миньор

Мнениеот marto74 » 09 Май 2014, 21:28

И това доказва че го изнудваме с безплатен хардуер
Явно не ми стига умствения багаж да схвана логиката
Моля да обясниш как разликата между датите на 3 ревюта , доказва че Технобит изнудва админа на този форум с безплатен хардуер
Верно не си добре
то бива хейт , ама ти не можеш и логична причина за твоя да измишлиш дори



п.с отново ти изтрих спама в другата тема

п.с 2 Моля някой модератор да вземе мерки , аз за съжаление нямам такава власт
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Започваме тестове на Нов Скрипт АСИК миньор

Мнениеот marincho » 09 Май 2014, 21:40

marto74 написа:И това доказва че го изнудваме с безплатен хардуер
Явно не ми стига умствения багаж да схвана логиката
Моля да обясниш как разликата между датите на 3 ревюта , доказва че Технобит изнудва админа на този форум с безплатен хардуер
Верно не си добре
то бива хейт , ама ти не можеш и логична причина за твоя да измишлиш дори



п.с отново ти изтрих спама в другата тема

п.с 2 Моля някой модератор да вземе мерки , аз за съжаление нямам такава власт

Разликата в датите, иде от негативното отношение към теб по това време.
После, "изненадващо за мнозина", въпросното "ревю" се преведе на български, и се постна тук...
И да, май не ти стига багажа. Всеки средно интелигентен скамър, можеше да предотврати лошите писания в този форум.
Ти разчиташ на правата си в раздела, и на протекцията, с която се ползваш от админа.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Мнениеот ZAX » 09 Май 2014, 21:44

Та кога ще излезеш на ринга?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: warning don't buy from here предупреждение да не се купу

Мнениеот ZAX » 09 Май 2014, 22:29

2GOOD написа:
marincho написа:Мартин се ползва с протекция в този форум, а не би трябвало....


Няма такова нещо !!!


Така!

Напълно съм съгласен с @marincho, един път двамата да сме на едно мнение. Което е достатъчно доказателство че твърдението е абсолютно вярно ;)

НО и @2GOOD е абсолютно прав, поне до колкото твърдението му е свързано с това че @marto74 няма протекция от @2GOOD като администратор или от който и да било друг модератор или там каквито още длъжности с права има в този форум. Проблемът обаче се състои в това че в момента в който @marto74 получи раздел и стана модератор в него, това му дава пълна протекция. Дори не се налага да е под крилцето на който и да е било друг, той сам си осигурява такава триейки всички неудобни теми и постове, дори това да е в разрез с правилата. Той може да променя чужди мнения, да трие, да изопачава... Въобще абсолютна власт! И ако това не е максимална протекция, не знам какво е!

Смятам че правата му в този раздел трябва да бъдат ограничени, но на @2GOOD не му се занимава и не е длъжен разбира се да се занимава с всички глупости които произлизат от нелоялното поведение на въпросния @marto74...

Предлагам модератор в този раздел да бъде някой който няма да свали гащи срещу подкуп от страна на @marto74, но явно все още не се е намерил такъв...

ZAX написа:Мнението изтрито marto74

Закс
В този раздел пишеш само в две теми в другите трия.
Омръзна ми с тоя молекс
Поздрави Мартин

Какъв молекс бе смотаняк! Ти ми достави продукта с месец закъснение и то в незавършен вид! Не беше годен за употреба и никога няма да бъде!

1. ОК, аз молекси си намерих, но това ми струваше време, пари и пропуснати ползи, а беше твоя работа

2. ОК, аз кабели си намерих, но същото като 1.

3. ОК, купих си и рутер, но ти къде беше да предупредиш?! И същото като 1.

4. Не бил длъжен продуктите му да са в завършен вид, не бил длъжен и да могат да копат на соло или въобще да копат под някакви си прищявки като windows... Но защо не ни предупреди за това, защо не ни върна парите?!

5. Всъщност ти си използвал моите коини, без мое разрешение и си купил чипове от друго място, след като поръчката е пропаднала. Кой ти дава пртаво да правиш това?!

6. Защо ми отказа рефънд?! Защото не съм отговорил на мейл на английски? Защото не съм чел английския форум? А защо нищо не написа тук, защо не ми прати мейл на български, защо не се опита да се свържеш с всеки който не ти е отговорил, вместо да взимаш решение вместо него. Защо харчиш чужди пари? Действията са ти такива все едно са твои пари! От там следва че тези чипове са твои, а не мои, аз никога не съм ги искал във вида в който ги получих, поради което нямаш право да ми отказваш рефънд!

7. По всички закони аз имам право да върна продукт закупен по интернет в рамките на 7 или май беше 14 дневен срок. Аз ти писах още на първия ден, но ти не ми отговори, нито тук, нито там, нито никъде... Чак след 10 дни абсолютно неадекватно започна да ми се подиграваш и обиждаш, което съвпадна с времето за което бях намерил начин да пусна криво-ляво твоите боклуци да работят някак, но не и по начина по който исках, не и по начина за който си бях платил.

8. Ти нещастнико крадлив ми дължиш около 5BTC, като коини които аз съм ти дал, след това ми дължиш около 2BTC като обезщетение за времето за което си се забавил с доставката +1 BTC за времето за което продуктът ти е бил при мен но не е работил, защото ти не си ми го пратил в завършен вид +1 BTC разходи за да го приведа във вид годен за употреба, което прави 4 BTC. Ти отказа да ми върнеш 5-те BTC и да си прибереш боклуците, но не виждам на какво основание отказваш да ми изплатиш компенсацията от 4BTC която неуспоримо ти ми ДЪЛЖИШ !!!

9. Лихвата по задълженията ти към мен е 10% на месец.

10. Изтрий този пост и ти е бедна фантазията колко бързо ще ми се издължиш! Или ми отговори адекватно, колко според теб ми дължиш за това че си се забавил с повече от месец и си ми пратил незавършени продукти и в хардуерно и в софтуерно отношение. След това ми изплати компенсацията която ми се полага и тя далеч не е само за няколкото липсващи молекса, а за това колко са щели да изкопаят за времето за което ти си се забавил! Докато не го направиш, този въпрос няма да бъде приключен !!!

П.П. Това мнение е 100% по темата!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Започваме тестове на Нов Скрипт АСИК миньор

Мнениеот 2GOOD » 09 Май 2014, 22:43

marincho написа:
2GOOD написа:Не виждам по какъв начин може Марто да ме изнудва, форума не е зависим от Технобит, но съм убеден, че така е по-добре за всички. Аз също съм имал проблеми с Технобит и забавените платки с БФЛ чипове, а за 2-те седмици си има човек и това Josh :lol:


Все не ми се искаше да го пиша, но форума е изключително зависим от мАРТО, най-малкото те изнудва, че ще дава платки за без пари/ревюта на друг. Работата беше много крива, още след последното "ревю", което видяхме в биткойнтоук. И месеци по-късно тук, същото ревю. Мне, не бяхме забравили, от къде тръгна, де стигна мартинчо.


Платките за ревютата си ги плащам - не ги получавам БЕЗПЛАТНО, разбира се с лека отстъпка, и пак не виждам форумазависи от това!? Никой не спира никой да си купи устройство и да му направи ревю. А това че ревюто се появи по-късно тук е моя грешка понеже все не ми оставаше време да го допиша на БГ, същото се отнася и за HEX16B2, което ми е на чернова във форума.

Аз лично много се радвам "до къде стигна" Марто и че си имаме платки от БГ фирма, къде по-лесно е всичко.

marincho написа:Разликата в датите, иде от негативното отношение към теб по това време.
После, "изненадващо за мнозина", въпросното "ревю" се преведе на български, и се постна тук...
И да, май не ти стига багажа. Всеки средно интелигентен скамър, можеше да предотврати лошите писания в този форум.
Ти разчиташ на правата си в раздела, и на протекцията, с която се ползваш от админа.


Това сега го прочетох и са пълни глупости, наистина Април ми бе много натоварен и не ми остана време да ги напиша на БГ, още веднъж същото се отнася и за последното ми ревю - битфюри 2, а може би и за другите в бъдеще. Разберете ме и аз съм човек имам си и други занимания, ще се опитам следващото - ако взема скрипт платка да е първо на БГ и пак не ти разбирам логиката какво.

Темата доста се отплесна мненията по този спор ги местя в "Плювалника" за Технобит.

ZAX написа:....

Смятам че правата му в този раздел трябва да бъдат ограничени, но на @2GOOD не му се занимава и не е длъжен разбира се да се занимава с всички глупости които произлизат от нелоялното поведение на въпросния @marto74...


Мисля, че няма проблеми да се направи тема, в която Марто да няма права пък било то и в този раздел, а и нищо не пречи да се създаде такава извън раздела на Технобит.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4955
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Започваме тестове на Нов Скрипт АСИК миньор

Мнениеот ZAX » 09 Май 2014, 22:57

Аз пък не разбирам защо въобще ме намесвате в теми в които не искате да пиша и аз не пиша поради тази причина, но след като сте ме споменали дозина пъти, явно се налага все пак да отговоря и тук, нали?

Аз не хейтвам срещу никого. Аз не обвинявам никой за нищо. Аз просто не съм получил това за което съм платил и на всичкото отгоре със закъснение... Поисках рефънд абсолютно в реда на нещата, като до момента в който Марто категорично отказа този рефънд и то го отказа не как да е, а с камара обиди, нападки и въобще безобразно и недопустимо отношение, разчитайки на това че по този начин може да му се размине, понеже вече други хора се опитваха да ме дискредитират и какво по-лесно да се съюзи с тях и да му се размине...

Но е абсолютен факт че Мартин започна с обидите и подигравките. Преди да постъпи некоректно и към мен, аз бях един от малкото които го защитаваха !!!

Аз бях един от малкото които му гласуваха пълно доверие, а той се подигра с мен !!!

На какво основание той ми отказа рефънд?!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

ПредишнаСледваща

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], dakata, filchef, Google [Bot], ionicle, jamesdavidso, Kartoff, qbadabaduuu, Sando_83, Spenchoni, viniamin