Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Мнениеот ZAX » 11 Юли 2014, 08:10

Писал съм мейл, не ми отговори, писал съм на ЛС, не ми отговори, писал съм в официалната тема (само там ми тоговори, но след 10 дни, напълно неадекватно, с подигравателен тон и явни обиди и пренебрежение). Не прояви абсолютно никакво желание за цивилизовано и адекватно решаване на проблемът... Това беше някъде втори или трети ден след като ги бях подкарал, т.е. има още една седмица фира, само защото нямаш никакъв съпорт, като основната причина за това не е че не мога да свържа 2 жички, а че се налагаше да се направи изцяло нов кабел, който обаче нямаше от къде да се купи по онова време, че да се нареже и натъкми или снади или запои, все хубави неща за които нямам инструменти и трябваше да разчитам на кефа на някой друг... Да не говорим колко бе адекватен първия ти софтуер за рутера, не че сега работят добре... А този рутер няма кой да каже че е необходим, така че пуска им се токът и не бачкат, търси се проблемът, оказва се че трябва рутер, той се поръчва, чака се... Ден тук, ден там... Нима не можеше да спестиш това на клиентите си? Нима не беше достатъчно че си закъснял 2-3 месеца с производството, че да ни бавиш още по все възможни нелепи начини?!

Малшанс от твоя страна беше тогава точно да полудее трудността, но грешката е твоя и цената ще трябва да я платиш ти. Нали затова поръчахме от теб, за да получим нещо преди другите, а какво стана, получихме го последни...

Може някои модели да прекъсват заради софтуера, но тези при мен съм сигурен че проблемът им е хардуерен. Така че аз бях принуден да вися денонощно и да ги наглеждам, еми не желая такъв продукт...

Уважавам мнението на Маринчо, щом казва че не съм прав за ZET и разликата в курса, така да е. Но той Марто да хване да ми върне останалите пари, които лично на него съм дал, близо 6 BTC съм му превел. И в замяна съм получил само главоболия, а не това съм поръчал.

Пример: Влиза някой у вас и открадва новата плазма за 1000 лева, след това я продава на битака за 100, а милата ти баба всъщност я е купила на изплащане и ще даде 3000. Хващат го и го съдите за 10 000, нали така се прави? Какво като е взел само 100 и е разбил ключалка "само" за 200? Мога да го съдя и за 1 000 000 ако искам, съдът ще реши колко съм прав и колко не.

Ами ако баба ти всъщност си е у вас, спи си но чуе шумът, става гледа някой излиза с новата й плазма и от уплах получи инфаркт и умре? Той даже няма да разбере че е станал причина за смъртта й, но ще отнесе присъда за непредумишлено убийство освен за взлом. Макар че аз лично бих го осъдил за предумишлено и то по особено жесток начин (то това и е била последната радост на женицата, а той й я отнема!). И нищо че тя я доживее да я изплати наистина, я не... Но втора ясно че не може да си позволи... Даже може да са и дали още таван няколко месеца лекарите, но оня боклук ще си ги отнесе няколкото годинки най-малко. Ей така и Марто ще гледам да плати според пораженията които е нанесъл, а не само колкото е откраднал. Защото когато вземеш едни пари и не свършиш работата, но не върнеш парите, това си е чиста проба кражба. Или там както го водят, измама предполагам. Особено когато предварително си наясно че няма да можеш да свършиш работата и най-нагло и безочливо лъжеш хората с едничката цел да присвоиш някакви пари.

П.П. Всъщност съм склонен да бъда и снисходителен към него, все пак трябва да оправдая по някакъв начин обвиненията му в шизофрения, които произлизат от факта че съм му дал достатъчно много варианти за решение, някои дори е възможно да са били противоречащи си. Но всичките адекватни и той просто трябваше да си избере който му е най-удобен, но не го направи, категорично отказа да постъпи правилно и не заслужава и капчица милост от моя страна! Но все пак ако публично се извини и разкае, а след това ми върне всичко което е получил от мен, може да го направи по всяко време на този адрес: 17yzwcxjeWpz5tJw3SHjC84TZ75J1r7DiV

Но предвид че вече го чакам почти година да го направи, явно ще трябва да го съдя. А ако не успея да го осъдя, ще се постарая да съжали че не съм успял. Защото докато си мълчите и докато оставяте да им се разминава, за да си спестите проблеми, ще продължава да има такива като Марто, които да крадат от вас безнаказано, къде с взлом, къде с измама...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Мнениеот ivajlozah » 11 Юли 2014, 17:52

В интер с на истината, като са толкова зле продуктите на марто, защо искаше един hex-a от един който май подаряваше един такъв във форума? :) Нали са смотани :)
ivajlozah
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Мар 2014, 18:06

Re: Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Мнениеот ivajlozah » 11 Юли 2014, 17:58

Ох....
Много ми е смешно :)
Всеки е имал някакви перипети, ама чака така да се тръшка.... Като paypal ми върна от сделки в ebay 150-200 USD да се застрелям ли или да ги взривя? Просто преглътваш и продължаваш напред. Пускаш един спам по въпроса и точка. Спираш да работиш с човека и гледаш напред. Мога да ти предложа да ти направя един форум, в който да си плюеш по марто на воля. И не само по-него. Ще го кръстя плувалника на Закс :) В последно време около 50 % от коментарите във форума са твои.
ivajlozah
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Мар 2014, 18:06

Re: Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Мнениеот ZAX » 14 Юли 2014, 18:31

Сам предложи колегата, не че изгарях от желание, но нали шамар да е, аванта да е ;)

Пък и аз бях сигурен че няма да го прати, но приех офертата за да му гледам сеира и да му увелича излагациите с още една... Даже ако го беше пратил щеше да ме хване яд, че щях да платя за куриери повече отколкото струва този боклук, а така или иначе нямаше да го ползвам :mrgreen:

П.П. Тези глупости и преди сме ги чували, но ще се по 5463565346-тя: Ако $200 за теб са абсолютно нищо и можеш да ги преглътнеш, аз наистина много се радвам за теб. Но не всички са такива гъзари... Например има хора които с толкова изкарват месеца, други с толкова изкарват 2-3 месеца, понеже пенсийката им е 100-тина лева... Е аз съм по-зле дори от тях, моят доход е точно 0 в момента! Ето затова цепя стотинката! И в един момент идва някакъв боклук, съдира ми кожата, взима ми единствените пари, не си свършва работата и не иска да ми ги върне. Хайде сега се постави на мое място, но си представи че и на теб са ти единствените пари... И ако не ти се получава така, пробвай да не са 200, нека са 2000, ако и те са ти малко, пробвай с 20 000 и т.н. А след това пак ми кажи да ги преглътна и да оставя крадливата гад да му се размине?!

Но и да му се размине, поне да не лъже други хора. Да четат и да си правят сметката, дали е добре да се поръчва от него.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Мнениеот farmdve » 14 Юли 2014, 18:36

ZAX написа:Сам предложи колегата, не че изгарях от желание, но нали шамар да е, аванта да е ;)

Пък и аз бях сигурен че няма да го прати, но приех офертата за да му гледам сеира и да му увелича излагациите с още една... Даже ако го беше пратил щеше да ме хване яд, че щях да платя за куриери повече отколкото струва този боклук, а така или иначе нямаше да го ползвам :mrgreen:

П.П. Тези глупости и преди сме ги чували, но ще се по 5463565346-тя: Ако $200 за теб са абсолютно нищо и можеш да ги преглътнеш, аз наистина много се радвам за теб. Но не всички са такива гъзари... Например има хора които с толкова изкарват месеца, други с толкова изкарват 2-3 месеца, понеже пенсийката им е 100-тина лева... Е аз съм по-зле дори от тях, моят доход е точно 0 в момента! Ето затова цепя стотинката! И в един момент идва някакъв боклук, съдира ми кожата, взима ми единствените пари, не си свършва работата и не иска да ми ги върне. Хайде сега се постави на мое място, но си представи че и на теб са ти единствените пари... И ако не ти се получава така, пробвай да не са 200, нека са 2000, ако и те са ти малко, пробвай с 20 000 и т.н. А след това пак ми кажи да ги преглътна и да оставя крадливата гад да му се размине?!

Но и да му се размине, поне да не лъже други хора. Да четат и да си правят сметката, дали е добре да се поръчва от него.

Ако още имаш хексовете(и бачкат), може да ги пуснеш да копат соло през cgminer под Windows.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Предишна

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin