Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Мнениеот marto74 » 05 Дек 2013, 01:04

В тази тема можете да пишете каквото пожелаете, стига да спазвате общите правила на форума.
Все пак нека да е свързано с продуктите на ТЕХНОБИТ
Няма да трия мнения тук.
Оставям го на Модераторския екип
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот ZAX » 05 Дек 2013, 07:48

Компенсация? :mrgreen:

Все още не сте ми отговорили, колко смятате че ми дължите. Моята оценка е 2 BTC, вие как смятате какви са ми пропуснатите ползи поради закъснение и недовършване на продукта, претенциите ми са за месеци септеври и октомври?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот rombeca » 05 Дек 2013, 08:04

2.3 GH/s Full set Technobit NanoFury USB bitcoin miner

15 November Shipment Delivery

Поръчвано на 01.11.2013.
Ще го бъде ли?
rombeca
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:21

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот Neo2SHYAlien » 05 Дек 2013, 08:18

В общи линии няма как да криткувам много тъй като те първа ще използвм продуктите ви но със сигурност ще трябва да оправите проблемите си с комуникацията най малкото имате едно банерче което гласи 24ч съпорт по мейла. Характера на кртиката ми е ицяло контруктивен.
МИР!!!
Аватар
Neo2SHYAlien
 
Мнения: 43
Регистриран на: 27 Ное 2013, 00:31
Местоположение: Пловдив

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот Zmejsky » 05 Дек 2013, 09:54

Kakви ще са следващите проекти на фирмата , по спомени , имаше споменаване на Coincraft A1 28nm , до колкото знам ще има предлагане на чипове в близките месеци ?
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот crab » 05 Дек 2013, 15:25

Предлагам да се добави филтър в сайта за продуктите, примерно аз се интересувам от пълна конфигурация (не да си нося чиповете) и обхождам няколко страници докато разбера че почти всичко е изчерпано :). Може и допълнителен филтър "в наличност за поръчка". Дори на продукти с рекламното "new" "on sale" пише "Out of stock" :)
Текущото нареждане на продуктите е малко некомфортно, гледаш 2 продукта, еднакъв капацитет, различни цени и ако не си запознат се чудиш къде е уловката.
Един превод на Български няма да е зле след като има Испански.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот ZAX » 05 Дек 2013, 16:25

Не просто има испански, а има 2 вида испански и дори тайландски... Аз даже се пробвах да си го сложа на Thai по едно време, обаче то и това не е направено както трябва, само няколко йероглифчета и другото пак на английски. Та да не стане така и с българския, 1-2 думи преведени и това е.

Иначе Марто един път продава готови продукти, друг път ги пуска по търгове, трети път никога не е продавал такива. А в крайна сметка на мен ги беше обещал :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот CYPER » 05 Дек 2013, 21:59

Аз досега не съм видял ASIC производител, който да е отзивчив и да отговаря в разумни срокове на клиентите си в тема, която той собственоръчно е пуснал.
В Bitcointalk е пълно с примери - пускат тема с реклама и я заебат тотално след това, та затова не очаквайте нещо по-различно от въпросния Марто.
Все пак неговата основна цел е да прибере колкото се може повече пари, а не да създава база от доволни клиенти.
CYPER
 
Мнения: 136
Регистриран на: 01 Авг 2013, 19:22

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот Странник » 05 Дек 2013, 22:04

Zmejsky написа:Kakви ще са следващите проекти на фирмата , по спомени , имаше споменаване на Coincraft A1 28nm , до колкото знам ще има предлагане на чипове в близките месеци ?

Тези пичове ще ударят в земята и KNC - ако има проект на Технобит по Coincraft отсега си запазвам две платки и размислям и за трета...ама да видим и цените какви ще бъдат на краен продукт.
Марто пиши ме в сметката отсега.
Не е зле да се уточни и какво значи понятието ''ASIC производител'' и от там да се започне търсенето на кусури.
Който може нека го направи по-добре предлагам аз и тогава да говори.
Като се замисля в този форум не виждам нито един друг който да предлага подобни продукти.
И нека не забравяме че всяко начало е трудно...още повече че се работи с иновативни продукти и нещата се случват в движение и то се гонят зверски срокове.
Който е безгрешен пръв да хвърли камък както се казва...
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот CYPER » 05 Дек 2013, 22:10

Странник написа:
Zmejsky написа:Kakви ще са следващите проекти на фирмата , по спомени , имаше споменаване на Coincraft A1 28nm , до колкото знам ще има предлагане на чипове в близките месеци ?

Тези пичове ще ударят в земята и KNC - ако има проект на Технобит по Coincraft отсега си запазвам две платки и размислям и за трета...ама да видим и цените какви ще бъдат на краен продукт.
Марто пиши ме в сметката отсега.
Не е зле да се уточни и какво значи понятието ''ASIC производител'' и от там да се започне търсенето на кусури.
Който може нека го направи по-добре предлагам аз и тогава да говори.


Хехе, как се удря производител в земята, който вече е доставил 2 batch-а напълно, докато всички други компании доставят единствено закъснения?
Днес пуснаха tracking номерата за последните поръчки от November Batch, та 2та ми Jupiter-а идват утре, с които закръглям на 3TH/s точно :dance:
CYPER
 
Мнения: 136
Регистриран на: 01 Авг 2013, 19:22

Следваща

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Pavel, Spenchoni, svetlim, viniamin

cron