Критика , общи въпроси , плювалник - Закс FREE ZONE

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот Странник » 05 Дек 2013, 23:27

Има с какво да ги ударят в спецификациите на чиповете.
Но времето ще покаже - каквото и да говорим сега ще са празни приказки.
Рибата е още в морето...
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот ZAX » 06 Дек 2013, 03:24

Обаче ми спореше иначе @CYPER, не било каквото било, не се знаело. А сега ги хвали :mrgreen:

@Странник, толкова си мазен че ако ходя след теб ще падна по гръб и ще си ожуля носа... Видяхме го Марто какво може с които и да е чипове, защо с някакви си нови да се справи по-добре, та и KNC в земята щял да удари. Ще ги удари както удари BFL :mrgreen:

Ама началото било трудно. Така е, но защо за сметка на клиентите и то не кои да е, а които първи са му се доверили!

За сравнение, KNC кои пуснаха с предимство? Точно които първи са им се доверили, за тях имаше специална по-ниска цена и първи ще получат от новите машини. А @marto74 има следната политика: Абе на вас вече съм ви взел парите, не съм си свършил работата, ама и вие нямате повече пари(нищо че е заради мен), така че я си ебавайте майката, ще намеря други балъци за следващите си некадърщини.

А може пък и да направи най накрая нещо като хората, все пак доста се е наял и чак пък толкова да е некадърен не е възможно... Но забрави вече от къде е тръгнал и кои са му основните инвеститори, спонсори и кредитори. А именно първите му клиенти.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот CYPER » 06 Дек 2013, 03:35

ZAX написа:Обаче ми спореше иначе @CYPER, не било каквото било, не се знаело. А сега ги хвали :mrgreen:



Като спиш си загъвай краката, че изстиваш :roll:
CYPER
 
Мнения: 136
Регистриран на: 01 Авг 2013, 19:22

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот ZAX » 06 Дек 2013, 03:40

1 въпрос само: KNC ли са най-добрите?

Възможните отговори: ДА/НЕ
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот ZAX » 06 Дек 2013, 06:44

Така я пие Марто бирата, дето уж за нас щеше да я сипва...

Изображение
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот ZAX » 07 Дек 2013, 11:16

Айде честито сега на всички поръчали с коини и сори за тези платили в лева и стискали коините : ]

А най-много сори за тези дето са заложили всичко и докато ни залъгваха с покачващия се курс, сега да видим как ще излезе фалшивата сметка... В коини или във фиат ще се избият тези шашини, как ще стане?

:think:

Аз поръчах KNC с коини, при най-високия курс :dance:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот marto74 » 07 Дек 2013, 23:44

ZAX написа:Така я пие Марто бирата, дето уж за нас щеше да я сипва...

Изображение



ЕЕЕЕЕ подценяваш ме .
Бира!!!! Пък и в пластмасови чаши....
Аз пич по виното си падам и по спиртец :D
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот marto74 » 07 Дек 2013, 23:50

CYPER написа:Аз досега не съм видял ASIC производител, който да е отзивчив и да отговаря в разумни срокове на клиентите си в тема, която той собственоръчно е пуснал.
В Bitcointalk е пълно с примери - пускат тема с реклама и я заебат тотално след това, та затова не очаквайте нещо по-различно от въпросния Марто.
Все пак неговата основна цел е да прибере колкото се може повече пари, а не да създава база от доволни клиенти.


Тука съм казал че не бърша....
Ама сега реклама на конкуренцията макар и 100 пъти по-едра :D
Бива ли така.
За твое сведение от въпросния Марто :
Единствената ни цел е да си свършим работата и да си вземе парите за това, ползвайки чипове доставени от големите риби , за сегментите на пазара дето на тях не са им интересни . Толкоз
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот CYPER » 08 Дек 2013, 02:42

marto74 написа:
CYPER написа:Аз досега не съм видял ASIC производител, който да е отзивчив и да отговаря в разумни срокове на клиентите си в тема, която той собственоръчно е пуснал.
В Bitcointalk е пълно с примери - пускат тема с реклама и я заебат тотално след това, та затова не очаквайте нещо по-различно от въпросния Марто.
Все пак неговата основна цел е да прибере колкото се може повече пари, а не да създава база от доволни клиенти.


Тука съм казал че не бърша....
Ама сега реклама на конкуренцията макар и 100 пъти по-едра :D
Бива ли така.
За твое сведение от въпросния Марто :
Единствената ни цел е да си свършим работата и да си вземе парите за това, ползвайки чипове доставени от големите риби , за сегментите на пазара дето на тях не са им интересни . Толкоз


Аз просто коментирах това, което виждам. Хората задават въпроси из различните Технобит теми и рядно някой получава отговор.
Не мога да кажа, че съм изненадан де - и при KNC/Hashfast/Cointerra положението е същото.
CYPER
 
Мнения: 136
Регистриран на: 01 Авг 2013, 19:22

Re: Критика , общи въпроси , плювалник

Мнениеот ZAX » 11 Дек 2013, 15:30

С хубава скара и вино може и да се разберем.

Но спирта е само за външно приложение са ме учили в училище :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

ПредишнаСледваща

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Sevo, viniamin