Монтаж на платки с чипове от Авалон

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Монтаж на платки с чипове от Авалон- пуснете мейл моля

Мнениеот ZAX » 17 Окт 2013, 05:54

Добре, но аз телефон на @Марто нямам за да му се обадя и да му напомня че искам това което искам и съм заявил. И 435435435345 пъти съм написал с какво искам да бъде. НИКЪДЕ И НИКОГА преди да направя поръчката не е било написано на български че ще бъде осакатен конектора за захранването. Въобще не съм длъжен след като съм си направил поръчката да вися като сопол тук и всеки ден да повтарям какво искам, че случайно да ме чуе...

Буквално се ебава с мен, пращайки ми ги в този вид...

Сигурен съм че не е нарочно, а от небрежност. Но и това е недопустимо...

И моля те, обясни ми все пак, защо по дяволите с молекс е по-добре?! Убеди ме че не съм прецкан... Защото точно тка се чувствам след като не мога да ги пусна да копаят и няма обратна връзка и воля да си поправи грешката... Я му остане другия месец време я не...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Монтаж на платки с чипове от Авалон- пуснете мейл моля

Мнениеот Странник » 17 Окт 2013, 08:26

Буквално ти се ебаваш с всички тук защото с молекс не е по-добре
Вижда се и колко въобще четеш какво ти пиша в случая.
Ако беше с молекс щеше да ревеш защо не е с терминал.
Ти въобще освен само да ревеш вземи понаучи английски на първо време.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Монтаж на платки с чипове от Авалон- пуснете мейл моля

Мнениеот marto74 » 17 Окт 2013, 09:30

Първо да се извиня на всички които са получили платки с разменен конектор.
Просто в производство платките вървят на партиди и колегите които опаковат се омазват понякога.
Ако някой неможе да се справи можем да я заменим.
Ако някой може да работи с поялник можем за наша сметка да му изпратим съответния конектор.
За ЗАКС
На ръба съм да те игнорна пич.
Така и не схванах какъв ти е проблема
Ако искаш върни платките ще ти върна парите и ще ти пратя 32 чипа
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Монтаж на платки с чипове от Авалон- пуснете мейл моля

Мнениеот ZAX » 18 Окт 2013, 04:27

marto74 написа:Първо да се извиня на всички които са получили платки с разменен конектор.
Просто в производство платките вървят на партиди и колегите които опаковат се омазват понякога.
Извинението се приема. Следващия път много моля просто да четете коментара към поръчката!

marto74 написа:Ако някой неможе да се справи можем да я заменим.
Ако някой може да работи с поялник можем за наша сметка да му изпратим съответния конектор.

Благодаря за предложението но не можах да го дочакам и платих на друг да ми осигори необходимите конектори. Към следваща поръчка, ако имам такава, можете да го вземете предвид, ако не здраве да е...

marto74 написа:За ЗАКС
На ръба съм да те игнорна пич.
Така и не схванах какъв ти е проблема
Ако искаш върни платките ще ти върна парите и ще ти пратя 32 чипа

И аз не разбрах какъв е проблемът, че на всички останали е пратено каквото са поръчали, за справка снимките от ревюто на @2GOOD, там е точно това което поръчах и аз, но определено не е това което получих.

В крайна сметка намерих кой да ми обясни че конектора не е на платката, понеже така по-лесно ще се смени когато изгори, което е неизбежно (така ми го обясниха). Ако е така, добре. Аз просто попитах къде по дяволите ми е шибаният конектор?! Защо трябваше да губя 2-3 денонощия докато намеря кой да ми го направи, след като можеше да дойде с платката! Това е всичко което исках да знам. И продължавам да искам да знам, иначе проблем с хардуера вече няма. Но ще се радвам, ако имаш желание да добавиш опция за закупуване на наистина пълен комплект или ако искаш го кръсти noob's full complect (пълен комплект за начинаещи). Задължително с превод на български, като няма проблем и превода да добавиш в цената, Благодаря :mrgreen:

Нямам за цел да се заяждам, просто искам всички тук да проумеят, че нямат ни най-малко право да обиждат, да се заяждат, да дискриминират или да се подиграват на хората които нямат технически познания. И в частност ти най-вече трябва да си на ясно че имаш клиенти, които искат след като извадят готовия продукт от кутията, просто да свържат кабелите, да го пуснат и той да работи. Това е всичко.

Наистина много съжалявам че дразня тези с поялниците и изолирбанда, но се надявам също така да съм полезен за останалите.

МИР
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Монтаж на платки с чипове от Авалон

Мнениеот marto74 » 05 Дек 2013, 15:44

Това са последните мнения офф които оставям .
От тук нататък всяко мнение оффтжпшк ще бъде изтривано в тази тема
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Предишна

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, Google [Bot], ionicle, viniamin