Как да копаем с HEX16A

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Как да копаем с HEX16A

Мнениеот marto74 » 09 Мар 2014, 11:30

marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Как да копаем с HEX16A

Мнениеот ZAX » 10 Мар 2014, 08:10

След половин година, когато отдавна вече са за кофата за боклук и то на английски, поздравления за добре свършената работа!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да копаем с HEX16A

Мнениеот marto74 » 10 Мар 2014, 09:27

Заксе
ти четеш ли какво пише вътре или просто си пишеш.
Това е общо за всички платки от ХЕКС серията, включително и най-новия модел , който е на 4 седмици.
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Как да копаем с HEX16A

Мнениеот ZAX » 10 Мар 2014, 09:39

Отворих някакъв странен сайт за споделяне на файлове, сякаш не можеш един pdf файл да хостнеш и понеже и той беше на английски, а аз очаквах опътване, взех че се зачетох даже... След няколко секунди осъзнах че не е това, а после дори успях да намеря верния даунлоад линк... След като го свалих и отворих (по принцип не ползвам pdf и се наложи да намеря и допълнителна програма за целата... докато в броузер се отваря и без такава, но явно ще ти претовари хостинга от милиардите ти клиенти, като го прочетат/свалят по един път) беше най-голямото ми разочарование факта че отново беше на Английски, а аз вече бях изморен от дългия път и английския само да стигна до там и реших да не го чета.

Ще го прочета когато си направиш труда да го преведеш(въпреки че едва ли пише нещо което да не знам, само не знам защо трябваше да го научавам по трудния начин и да губя време, т.е. пари). Все пак това е български форум и тук са клиентите ти от България, много от които не знаят Английски.

Благодаря за разбирането!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да копаем с HEX16A

Мнениеот crab » 10 Мар 2014, 09:48

хостинг плана на официалният ви сайт да не е на трафик? Принципно не свалям от такива грозни места... ама направих изключение.

Mного зле направен PDF, личи си че няма грам старание. Прехвърлих отгоре отгоре, то не си струва да си губи човек времето да го чете дори.
Това на web страничка тип туториал щеше да ви отнеме с 10 минути повече и щеше да е по-прегледно. Снимките щяха да се виждат и да е четимо.

Като цяло за "Как да копаем с HEX16A" трябваше да дадеш линк към темата на 2GOOD, там е обяснено както трябва + се подразбира че с тия джаджи се копае само под линукс.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Как да копаем с HEX16A

Мнениеот marto74 » 10 Мар 2014, 19:35

Така е набързо е правено и е в ПДФ, защото по 1 копие пътува вече със всяка платка
А за темата на 2GOOD, тя е много добра

Поздрави
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Как да копаем с HEX16A

Мнениеот crab » 11 Мар 2014, 15:59

Ето го и по-доброто решение - към страницата на продукта слгате линк към pdf-а качен на вашият сайт.
1. Утре ако го актуализирате не е нужно всеки да го тегли на ново
2. всеки браузър има вграден PDF визуализатор (не е нужно да се тегли локално, трябва да го отвори директно).
3. Изглежда по нормално туториал към продукт да бъде на официалният сайт а не "някъде в мрежата" :)
4. 90% от тези дето поръчват нямат нужда от него и ако го пращате на хартиен носител само обем ще правите :))))
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Предишна

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin