Обща поръчка / Avalon chips Escrow John K / Bulgaria EU

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот ZAX » 04 Дек 2013, 07:31

Платките дойдоха без молекси и радиаторите не отговаряха на описанието. Решението което ти ми предложи, беше да ми пратиш 2 молекса да си ги запоя сам, но го направи с 1-2 седмици закъснение... Не ми прие рекламацията, а можеше да се отървеш само с 600-800 лева по курса тогава, нищо че аз ти ги бях платил на по-висок курс.

Когато курсът се вдигна ти се направи на тарикат и ми предложи да ми върнеш някакви смешни левчета + неизползваеми чипове... Защо не ми го предложи на ниския курс? Не че щях да приема, ти ми дължиш цялата сума която съм ти пратил и единствения начин да приема само 200 лева е ако курсът беше или стане 50 лева, за да мога да си купя 4 BTC с тях.

Ако желаеш, ще чакаме курсът да стане толкова, през това време аз ще си копая и когато решиш да ми върнеш коините ще ти приспадна разликата, както казах до тук тя е 0.5 BTC и това без да броим пропуснатите ползи от недъгавия ти софтуер. Само ще ти кажа че 2 флашки копаещи ZET, за същия период са изкопали повече, затова се спасявай докато не съм решил да повдигна и темата колко стотин хиляди ми дължиш заради това че не си ми предоставил работещ софтуер или не си ми върнал парите за да си купя работещ хардуер. Иронията е в това че тогава цената на флашките се беше сринала до 10-15 лева, затова сега ще ти предложа още един вариант, а именно 60 флашки от ASICMINER. Или еквивалнта им от твоите, но само ако могат да копаят на соло.

Ест. ти сега се надяваш, че след като си ме ограбил и си ми взел всичките пари, трудно ще съумея да мога да си позволя да те съдя. Но повярвай ми, няма да стане както си го мислиш, може само и единствено да стане по-лошо за теб. Преди 1-2 месеца ми дължеше само 600 лева, докато си подкарам платките ми дължиш вече 800, а предвид промяната в курса вече ми дължиш обезщетение от около 3000 лева.

Вече съм поръчал да ми направят пул в който да мога да си копая на соло с двете твои лайняни платки. Дължиш ми и парите които ще дам за това. Дължиш ми и 50 000 лева за това че си продадох ZET коините за да купя скапания сървър, коини които ако не беше уникалната комбинация от наглост и некадърност съчетана в теб, още щях да имам.

Така че върни ми шибаните 2 коина пропуснати ползи, за да не стане така че да имаш да ми връщаш милиони някой ден. А предполагам знаеш какво им се случва на хората дължащи подобни суми. (не те заплашвам, само съм чувал че някои не издържат психически и се самоубиват например)

Отлагането може само да задълбочи, а не да реши проблемът за теб.

ВЪРНИ МИ ПАРИТЕ !!!

И спри да лъжеш хората. Защото ще ги организирам и ще те оправим, даже в тази скапана държава не може да не можем да те осъдим. Ако не може, има си и международен съд, ще изчакам BTC да се признае на 100%. Но помисли колко пари ще ми дължиш тогава.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот ggeorgiev » 04 Дек 2013, 09:58

ZAX написа:....
Вече съм поръчал да ми направят пул в който да мога да си копая на соло с двете твои лайняни платки. Дължиш ми и парите които ще дам за това. Дължиш ми и 50 000 лева за това че си продадох ZET коините за да купя скапания сървър, коини които ако не беше уникалната комбинация от наглост и некадърност съчетана в теб, още щях да имам....


Другото не ме интересува, ама цитираното горе ме разсъни мноооого рЕзко.
Закс, къв сървър си зел за 50к лв, при положение, че една работна станция 2-ра употреба за 200-300лв ще свърши работата :shock:
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот crab » 04 Дек 2013, 10:12

Това го бях пропуснал с пука... кой го прави и за какви пари? че ми се ще на по-късен етап да си имам един за алтернативките :)
Само 50 000 нямам, карам си с моята работна станция ама сам ще ме издържи навярно :)
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот ZAX » 04 Дек 2013, 16:28

ggeorgiev написа:
ZAX написа:....
Вече съм поръчал да ми направят пул в който да мога да си копая на соло с двете твои лайняни платки. Дължиш ми и парите които ще дам за това. Дължиш ми и 50 000 лева за това че си продадох ZET коините за да купя скапания сървър, коини които ако не беше уникалната комбинация от наглост и некадърност съчетана в теб, още щях да имам....


Другото не ме интересува, ама цитираното горе ме разсъни мноооого рЕзко.
Закс, къв сървър си зел за 50к лв, при положение, че една работна станция 2-ра употреба за 200-300лв ще свърши работата :shock:


Точно това направих и аз, но ZET коините които продадох за 0.4 BTC и след това обърнах на 279.01 лева за да си платя машинката, 4 часа по-късно вече струваха 2000 лева, но понеже се сещате че за да си барна 500 000 ZET които пазя от няколко месеца, съм нямал други пари. На кой ли не се молих да ми даде 2 000 на заем, за да се опитам да си поправя грешката като ги купя пак макар и по-скъпо, защото се виждаше какво ще се случи, но уви... твърде късно, само докато ми откажат всички (защото това били глупости) вече струваха 5 000. Само два дни по-късно струваха 50 000.

И затова че загубих тези пари е виновен само и единствено Марто и това че платките му не могат да си копат на соло, както би трябвало да е. Да не говорим че ако можеха, аз сега щях да имам много повече ZET !!! Ест. щях да почерпя доста щедро наред който сваря и най-вече тук, че дори и него. Нещата можеха да се подредят прекрасно, ако просто ми беше върнал парите, за да си купя още флашки или друго с което да мога да си копам на соло всякакви монетки, а не да си губя времето, както се оказа за някакви жалки BTC. Но понеже е боклук, нещата не се случиха така!

От друга страна, когато пулът е готов, планирам да го пусна и за всички тук, тъкмо да изтествам хейтърите дали ще съумеят да ме накажат за добрината ми и съответно дали човекът си е свършил работата. Все пак съм дал твърде много пари за да не го споделя :)

Да, машината реално струва 200-800 лева, според проучването ми преди да си я купя, но аз съм платил за нея 50 000. Машинката е тази: viewtopic.php?f=15&t=511

Дискът за съжаление е само 16GB SSD, а може би ще има нужда от по-голям и надежден диск, също предполагам и повече рам. Така че приемам всякакви съвети и подаяния откъм хардуер с който да го ъпгрейдана, защото не мога да инвестирам повече от тези 50 000 (поне вече ми се изясни защо ги наричат виртуални пари) :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: --------------------------------------------

Мнениеот crab » 04 Дек 2013, 16:59

ауч, тази машина ми бе като мечта преди 4 години, ако нямах сходно щях да го взема преди теб :)
2Г рам ще ти е достатъчно освен ако не копаеш със старата версия на HEX майнъра :)))

16 диск ще ти стигне за ОС-то , вече за програми ще се ограничиш малко :Р, един сторидж след време и си пушка :)

бтв. Да избиеш загубите можеш да дадеш охлаждането на вторични, като гледах снимки ще ти върне 1/2 от цената :))))))))
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: --------------------------------------------

Мнениеот ZAX » 04 Дек 2013, 17:30

Ех, да го беше взел, сега щях да съм по-богат с 50 000 : ]

Какво значение има HEXмайната, аз ще си копам пак през рутерчето, пък той и сървъра ще е на линукс (все пак ще платя допълнително и за това да се направи както трябва). Няма да го товаря с мои боклуци, само пула ще е там.

Идеята е да е мултипул дори. Ще ги врътка. Като начало ще е само private докато се изтестват абсолютно всички функционалности и всички доброволци са доволни от всичко.

След това може да го пусна публично.

Разбира се без никакви такси.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: --------------------------------------------

Мнениеот ekrem » 04 Дек 2013, 18:44

закс ти май щеше да преработваш cgminer за да работи с HEX на уиндовс за което марто ти обеща 4бтк награда какво стана с този проект? сега си минал пул да правиш ПРИВАТЕ.ООД :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: няма да се заучдя ако скоро и борса вдигнеш :lol:
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: --------------------------------------------

Мнениеот marincho » 04 Дек 2013, 20:24

Няма да може - жена му, ще му счупи кратуната днес. :lol: Сам си го каза човека.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Обща поръчка / Avalon chips Escrow John K / Bulgaria EU

Мнениеот ZAX » 05 Дек 2013, 10:18

Охо, трололино, къде се губиш. Не помня да съм казвал такова нещо, но както и да е :mrgreen:

Ако има интерес ще пусна и борса, проблемът никакъв. Но докато имаме хубави борси, не виждам нужда от това. Пък и нямам няколко милиона, колкото мисля че би трябвало да има една борса като оборотни пари, за да функционира като хората.

Софтуерът в момента е на пауза, поради пълно несъдействие от страна на Марто.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Обща поръчка / Avalon chips Escrow John K / Bulgaria EU

Мнениеот marto74 » 05 Дек 2013, 15:38

Това са последните мнения офф които оставям .
От тук нататък всяко мнение оффтжпшк ще бъде изтривано в тази тема
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Предишна

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Hristo, ionicle, viniamin