Обща поръчка / Avalon chips Escrow John K / Bulgaria EU

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот redblue » 27 Ное 2013, 12:47

ZAX написа:Пич ти още ли си чакаш първите платки : ]

@marto74, би ли бил така добър да обясниш защо нито един ъпгрейд не ми работи, включително и последния 0.1.0 ?!


все още чакам първите платки, а на email адреса си постояно получавам някакви newsletter-и, че започвали шипинг на някакви други продукти
redblue
 
Мнения: 100
Регистриран на: 28 Май 2013, 22:37

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот ZAX » 27 Ное 2013, 15:45

Аз все пак успях да подкарам последния ъпдейт и не мога да не отбележа че програмистите му пак са си оставили ръцете... Защо непременно да трябва да задам стойности на всички празни полета, включително и за платки които нямам че да може да тръгне, ще ми го обяснят ли това криворъките му програмисти?

Разбира се отново опътване на български просто не е нужно.

А колегата @redbule искай пълен рефънд, явно Марто не му се занимава примерно с твоята една платка, ми да ти прати 2 коина тогава и въпросът е приключен :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот marincho » 27 Ное 2013, 16:12

redblue написа:
ZAX написа:Пич ти още ли си чакаш първите платки : ]

@marto74, би ли бил така добър да обясниш защо нито един ъпгрейд не ми работи, включително и последния 0.1.0 ?!


все още чакам първите платки, а на email адреса си постояно получавам някакви newsletter-и, че започвали шипинг на някакви други продукти
Спама наистина е зверски. Наложи се да си изтрия мейла от сайта. Няма опция, да не те занимават с глупости :naughty:
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот redblue » 27 Ное 2013, 22:52

ZAX написа:Аз все пак успях да подкарам последния ъпдейт и не мога да не отбележа че програмистите му пак са си оставили ръцете... Защо непременно да трябва да задам стойности на всички празни полета, включително и за платки които нямам че да може да тръгне, ще ми го обяснят ли това криворъките му програмисти?

Разбира се отново опътване на български просто не е нужно.

А колегата @redbule искай пълен рефънд, явно Марто не му се занимава примерно с твоята една платка, ми да ти прати 2 коина тогава и въпросът е приключен :mrgreen:


Платките са 7, и много почна да ми писва
redblue
 
Мнения: 100
Регистриран на: 28 Май 2013, 22:37

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот marto74 » 30 Ное 2013, 08:21

redblue написа:
ZAX написа:Аз все пак успях да подкарам последния ъпдейт и не мога да не отбележа че програмистите му пак са си оставили ръцете... Защо непременно да трябва да задам стойности на всички празни полета, включително и за платки които нямам че да може да тръгне, ще ми го обяснят ли това криворъките му програмисти?

Разбира се отново опътване на български просто не е нужно.

А колегата @redbule искай пълен рефънд, явно Марто не му се занимава примерно с твоята една платка, ми да ти прати 2 коина тогава и въпросът е приключен :mrgreen:


Платките са 7, и много почна да ми писва

Съжелявам ,
Голямо мазало стана със всички продукти.
Ще трябва над седмица още да изчакаш докато ги пуснем заедно с такива на които чиповете пътуват към нас.
Все пак мога веднага да ти върна парите за платките и да ти дам чиповете.

П.С. Моля не ми цитирай мненията на ЗАКС , отдавна съм го сложил в игнор листа за да не му чета бозите
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот redblue » 03 Дек 2013, 14:26

marto74 написа:
redblue написа:
ZAX написа:Аз все пак успях да подкарам последния ъпдейт и не мога да не отбележа че програмистите му пак са си оставили ръцете... Защо непременно да трябва да задам стойности на всички празни полета, включително и за платки които нямам че да може да тръгне, ще ми го обяснят ли това криворъките му програмисти?

Разбира се отново опътване на български просто не е нужно.

А колегата @redbule искай пълен рефънд, явно Марто не му се занимава примерно с твоята една платка, ми да ти прати 2 коина тогава и въпросът е приключен :mrgreen:


Платките са 7, и много почна да ми писва

Съжелявам ,
Голямо мазало стана със всички продукти.
Ще трябва над седмица още да изчакаш докато ги пуснем заедно с такива на които чиповете пътуват към нас.
Все пак мога веднага да ти върна парите за платките и да ти дам чиповете.

П.С. Моля не ми цитирай мненията на ЗАКС , отдавна съм го сложил в игнор листа за да не му чета бозите


Марто, има ли надежда за текущата седмица? Мина месец вече, вече не знам има ли смисъл да ги пускам да копат.
redblue
 
Мнения: 100
Регистриран на: 28 Май 2013, 22:37

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот Pumpy » 03 Дек 2013, 16:56

Марто, има ли надежда за текущата седмица? Мина месец вече, вече не знам има ли смисъл да ги пускам да копат.

По скоро не. В момента се работят HEX 16B , HEX 16 A2 . За останалите поръчки като чили и ХЕкс 16 а тия дни около нова година и то по скоро след нея , бе когато има време . Щото после се почва ХЕКС 16 В поръчки за декември които ще станат януари като се има в предвид че месеца е с 15-16 работни дни ... въобще си е. м. :liar: :liar: :liar: лужата си я имаме за "добър ден"
Pumpy
 
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Юли 2013, 11:03

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот marto74 » 03 Дек 2013, 18:38

Pumpy написа:
Марто, има ли надежда за текущата седмица? Мина месец вече, вече не знам има ли смисъл да ги пускам да копат.

По скоро не. В момента се работят HEX 16B , HEX 16 A2 . За останалите поръчки като чили и ХЕкс 16 а тия дни около нова година и то по скоро след нея , бе когато има време . Щото после се почва ХЕКС 16 В поръчки за декември които ще станат януари като се има в предвид че месеца е с 15-16 работни дни ... въобще си е. м. :liar: :liar: :liar: лужата си я имаме за "добър ден"

Ти що не гушнеш Закса и така...

Сега за всички
имаме забавяния , но за ХЕКС16А на страницата на продукта пише до 4 седмици.
Доколкото не са на качвани на СМД-то и компонентите мога да ги ползвам за друго, просто мога да върна поръчката за платки веднага и да ви изпратя чиповете.
ЗА чилито , съжелявам имаме проблем и се забавихме, а и става дума за поръчка от 15 платки за клиенти и 10 ина за мен, готов съм да на който иска веднага да върна парите и да изпратя чиповете.

към модераторите, абе няма ли бан за ЗАКС, а?
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот ZAX » 03 Дек 2013, 23:12

И как нарушавам правилата когато си искам обезщетението от 2 BTC, което ти ми дължиш?

Също така се чувствам длъжен да предупреждавам хората за потенциални измамници като теб. Всъщност ти си най-големият измамник тук. И наистина възнамерявам да съзирам прокуратурата ако не си получа коините.

Който е на моето мнение, ще се радвам да се включи.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот marto74 » 04 Дек 2013, 00:04

ZAX написа:И как нарушавам правилата когато си искам обезщетението от 2 BTC, което ти ми дължиш?

Също така се чувствам длъжен да предупреждавам хората за потенциални измамници като теб. Всъщност ти си най-големият измамник тук. И наистина възнамерявам да съзирам прокуратурата ако не си получа коините.

Който е на моето мнение, ще се радвам да се включи.

Нищо не ти дължа.
За прокуратурата давай, ще е интересно
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

ПредишнаСледваща

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, viniamin