HEX16A с чипове от Авалон - проблеми и решения

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: HEX16A с чипове от Авалон - проблеми и решения

Мнениеот jkminkov » 13 Яну 2015, 12:16

виж 2-ра страница на темата, явно претоварваш и затова забива след време, или ползвай usb 3.0 или powered usb-hub
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: HEX16A с чипове от Авалон - проблеми и решения

Мнениеот ZAX » 08 Апр 2015, 18:15

моята платка никога не е работила както трябва, преди прекъсваше на няколко часа, ако извадя късмет се е задържала и с дни, но рядко... айде през деня си я следя и си я оправям веднага, но имам доста загуби през времето когато спя... ако не беше такъв боклук нямаше да я спирам и до сега, но именно заради това не работи вече повече от година, наскоро реших да се полигавя с някакви шиткоини, но като я пуснах, че тя вече умира на минути, дори на секунди, неми се занимава...

не купувайте боклуците на Марто (сега тук ще писне някой че пак хейтвам срещу него, че бил се поправил и т.н.)

Аз не мисля че се е поправил, след като все още не ми е върнал коините които съм му дал за този боклук, отказа ми и какъвто и да е било съпорт или сервиз. Дори продуктите и услугите му днес да са по-качествени (не съм запознат с тях, защото човек който веднъж ме е измамил втори път не му се връзвам), но hex16a са пълен боклук.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: HEX16A с чипове от Авалон - проблеми и решения

Мнениеот jkminkov » 16 Апр 2015, 22:29

А-то значи Алфа :) имам три умрели от общо три 16А :D сигурно се е научил вече как се правят...
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Предишна

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin