Нещо което мога да си купя без да чакам

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Нещо което мога да си купя без да чакам

Мнениеот ZAX » 15 Юли 2014, 15:29

Понеже не виждам такава тема, а сайтът ти е на английски, освен това вече не дава наличности и т.н.

Предлагам в тази тема (или ако не те кефи че е моя темата да пуснеш друга) да обявяваш всичко което може да се купи от днес за утре, т.е. го имаш на склад, било то ново или изостанали наличности, върнати, брак, резерви и въобще каквото се сетиш.

Всъщност беше обещал още преди година и само веднъж до сега видях нещо подобно когато разчистваше hex16a, но то беше чак когато просто вече наистина не ставаха за нищо, не че някога са ставали де, но айде в тази тема няма да се заяждам, от мен да мине : ]
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Нещо което мога да си купя без да чакам

Мнениеот marto74 » 15 Юли 2014, 16:07

:)
ПОвечето продукти са с 2 до 3 седмици предварителна поръчка.
Имаше Авалон 2 и Битфюри 2 доскоро .
В момента например още има за 25-ти 240 Гхш

Поздрави
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Нещо което мога да си купя без да чакам

Мнениеот ZAX » 15 Юли 2014, 17:30

Когато казвам 1-2 дни срок на доставка имам предвид точно това, а именно от 24 до 48 часа... Като наистина допустимо е забавяне от още 1-2 дни покрай празници и т.н. Т.е. поръчка от петък е нормално да я очаквам в понеделник-вторник, а не през уикенда (уважаващите себе си и клиентите си всъщност намират начини да доставят и в неделя и по празници и трета световна ако ще да почне). Давам 1 ден още при твърде лоши метеорологични условия и всяко забавяне извън тези условия (от 1 до 2 дни стандартно и от 3 до 5 дни по уважителни причини) следва да се санкционира и всичко това да е ясно регламентирано.

Друг вариант е да не се плаща предварително, защото ти пари не връщаш, а когато не си взел никакви и се забавиш ако не смъкнеш цената, поръчката се отказва и готово.

П.П. Вече чаках веднъж една такава предварителна поръчка с 2 месеца отгоре, та прости ми недоверието, но дори вече да няма такива неща, аз втори път на един и същи номер няма да се хвана. Все пак имаш достатъчно много доволни клиенти за които това не е от съществено значение и те ще изкупят и върнатите. Всъщност не се ли мисли за развитие на бизнеса, например магазин с готови продукти? Така недоволни клиенти поне що се отнася до забавяния няма как да имаш. Или има наличност или няма, който иска чака, който не иска не чака.

П.П.П. Ако е станало ясно, че темата е за продукти със срок на доставка от 24 до 48 часа, моля без повече спам и да се пише само когато има такива, Благодаря!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Нещо което мога да си купя без да чакам

Мнениеот marto74 » 15 Юли 2014, 22:42

За да приключим темата в момента няма
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07


Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin