Забавяне на поръчки

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Забавяне на поръчки

Мнениеот marto74 » 28 Мар 2014, 23:14

gorgar написа:
marto74 написа:Всички 4 чипови -130 GHs за Март са шипнати днес

А другите кога ще ги шитвате?

Когато е срока
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Забавяне на поръчки

Мнениеот Vlado » 29 Мар 2014, 20:36

dany написа:Незнам какво значи голям брой, а и честно казано не ме и итнтересува.Реших да закупя устройство от този сайт за пръв и последен път .Типично за БГ.
Поръчах платих и нищо 40 дни минаха крайния срок мина 5 дена отгоре птри което губя по 25$ на ден според калкулатора:) Нямам думи просто правилно прочетох оплакване от ваш клиент извън БГ ."за да търгувате с тези си купете повече аспирин"цитат по памет.Но за разлика от него който е далеч аз съм на близо и мога да се обърна към КЗП което и ще направя.
Поздрави



Здравейте, Реших да пиша в защита на ТЕХНОБИТ и на покупките от Български производител. Аз направих своята поръчка 4 броя HEX8A1 като срока на доставка беше 17/03/14. Мога д потвърдя че пратката ми беше пусната точно на датата. Мога да добавя че получих пълен съпорт за пускане и настройка на машините. Също мога да кажа че работят безотказно като дори малко съм ги надул с волтажа и копат с 275 GH. От друга страна ако случайно има проблем с устройството има кой да гооправи, за разлика от устройства от китай :). ТАКА ЧЕ КОЙТО Е РЕШИЛ ДА ИНВЕСТИРА В МИНЕР МИСЛЯ ЧЕ ТЕХНОБИТ СА ЕДНО ОТ ДОБРИТЕ РЕШЕНИЯ. Надявам се да съм бил полезен.
Прикачени файлове
IMAG0302.jpg
IMAG0302.jpg (372.58 KiB) Прегледано 1381 пъти
IMAG0299.jpg
IMAG0299.jpg (96.76 KiB) Прегледано 1381 пъти
Копайте докато е време !!!
Аватар
Vlado
 
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Мар 2014, 20:02

Re: Забавяне на поръчки

Мнениеот Vlado » 29 Мар 2014, 20:39

CYPER написа:Човек трябва да прочете само 2-3 теми тук и да му стане ясно, че ако си поръча нещо от тия е просто шаранче :lol:


ПО ГОЛЕМИТЕ ШАРАНИ СА ТЕЗИ КОИТО СИ ДАВАТ ПАРИТЕ ИЗВАН БГ ... ТУК ПОНЕ СМЕ НА МЕСТНА ПОЧВА И КАКВОТО И ДА СТАНЕ ИМА КОЙ ДА ПОЕМЕ ОТГОВОРНОСТ 8)

Аз съм за Българското и това е!!!
Копайте докато е време !!!
Аватар
Vlado
 
Мнения: 6
Регистриран на: 29 Мар 2014, 20:02

Предишна

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin