TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот Neo2SHYAlien » 07 Яну 2014, 09:20

Марто я дай някаква информация за тия декемврийски доставки. Не само да кажеш има забавяне и това е. Кажи колко в какви срокове. Да знаем кога да ги чакаме днес утре или март ще е ???
Аватар
Neo2SHYAlien
 
Мнения: 43
Регистриран на: 27 Ное 2013, 00:31
Местоположение: Пловдив

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот radkos » 09 Яну 2014, 13:19

Значи тва е пълен абсурд просто.
След като поисках рефънд малко по-късно статуса ми беше сменен на shipped ( това се случва в събота )
Писах на лично че след като толкова много е закъсняла доставката и след като вече съм поискал рефънд, няма смисъл да ми сменят статуса и да ми го изпращат, предпочитам рефънда.
Беше казано, че ще имам отговор в понеделник. Отговор нямаше. Писах съобщение. Игнор.
Днес ми се звъни от Спиди да ме питат за адреса, утре щяли да ми доставят пратка ( в петък ).
Коя част от "не желая да ми изпращате вече платката заради огромното ви закъснение и че желая рефънд" не се разбра?
radkos
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Дек 2013, 15:24

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот marto74 » 09 Яну 2014, 14:20

radkos написа:Значи тва е пълен абсурд просто.
След като поисках рефънд малко по-късно статуса ми беше сменен на shipped ( това се случва в събота )
Писах на лично че след като толкова много е закъсняла доставката и след като вече съм поискал рефънд, няма смисъл да ми сменят статуса и да ми го изпращат, предпочитам рефънда.
Беше казано, че ще имам отговор в понеделник. Отговор нямаше. Писах съобщение. Игнор.
Днес ми се звъни от Спиди да ме питат за адреса, утре щяли да ми доставят пратка ( в петък ).
Коя част от "не желая да ми изпращате вече платката заради огромното ви закъснение и че желая рефънд" не се разбра?

Пратката ви е изпратена на 4 Януари , точно с 2 работни дни закъснение от обявения срок !!!
От 4 дни спиди се опитва безуспешно да ви открие.

Съжелявам за неудобството , но искането за рефънд постъпи след като пратката вече е била заявена.

Поздрави Мартин
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот radkos » 09 Яну 2014, 16:22

Не мисля, че разликата между обявения срок преди 25 Декември и датата на изпращане 4 Януари се равнява на 2 дни закъснение.
И също така много ми е интересно как точно спиди се опитват да ме открият 4 дни, при положение, че когато доставят пратка се свързват с човека по телефона, да го попитат точно къде трябва да му доставят пакета и дали е на адреса.
Явно имате някакви по-специални отношения с куриерите, щом ви приемат пратките в събота и неделя следобед, които са неработни за тях и изпращате пратките веднага след като е поискан рефънд.
Айде стига лъжи и глупости.
radkos
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Дек 2013, 15:24

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот troglost » 09 Яну 2014, 18:14

Мартинчо, продължаваш да си играеш с хората гледам. Лъжец си, несъмнено, поне не прекалявай.

Поздрави Йордан
troglost
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:12

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот marto74 » 09 Яну 2014, 20:11

Първо Спиди работят в събота до 15 часа.
обвинявате ме в лъжа , а това може просто да бъде проверено.
Факт е че Спиди те издирват от Понеделник.
@ Йордан , ти пък какъв си че ме наричаш умалително.
Имаме забавяния в сроковете , но за разлика от други сме тук и се опитваме да наваксаме.
Моля спазвайте добрия тон !!!!
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот troglost » 09 Яну 2014, 20:49

Мен не ме интересуват вашите забавяния, а ме интересуват поръчките, които си имат предварително псотавени срокове, ако не можеш да се справяш в тях, не ги поставяй, просто е!
Не ме карай да разбираш какъв съм.
Трябваше платките да са преди празниците изпратени, това не беше така, можеш ли да смяташ от празниците до днес колко дни са?
Не ти искам скапаните пратки, а си искам парите, тъй като закъснението ти е толкова голяма, че е безмислено да ги пускам.
Не се прави само на жертва моля.
troglost
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:12

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот marto74 » 10 Яну 2014, 07:24

:)
Не се правя на жертва .
Вместо да се плашим , я си дай референтния номер да проверя до къде ти е поръчката.
Ти имаш ли поръчка?
Имаме само една поръчка от клиент с име Jordan Z. от София , същата е неплатена към момента - реф BNPRSXZIE, ти ли си
Или е на друго име ??
Гледам продаваш една Авалон 2 платка във форума .
Ако си я получил вече би ли споделил на коя дата и подробности за поръката.
И смени тона, ако обичаш , от 5 поста във форума в 4 ми пишеш все едно сме в кваратала в кръчмата.
Следващия път просто ще го забърша.

Поздрави Мартин
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот kopacha » 10 Яну 2014, 08:16

Марто ще ми отговориш ли на въпроса за моята поръчка?
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: TECHNOBIT HEX16A2 - Avalon 2 Gen based 16 chip miner

Мнениеот marto74 » 11 Яну 2014, 01:42

marto74 написа::)
Не се правя на жертва .
Вместо да се плашим , я си дай референтния номер да проверя до къде ти е поръчката.
Ти имаш ли поръчка?
Имаме само една поръчка от клиент с име Jordan Z. от София , същата е неплатена към момента - реф BNPRSXZIE, ти ли си
Или е на друго име ??
Гледам продаваш една Авалон 2 платка във форума .
Ако си я получил вече би ли споделил на коя дата и подробности за поръката.
И смени тона, ако обичаш , от 5 поста във форума в 4 ми пишеш все едно сме в кваратала в кръчмата.
Следващия път просто ще го забърша.

Поздрави Мартин

Продължавам че вече така и така си ме включил ...
Изглежда си имаме нов ЗАКС.
Получил си мейл с молба да изпратиш копие от платежното за пор реф. BNPRSXZIE
Ако не го получа до понеделник поръчката ще бъде анулирана и акаунта , както и АйПи-то ще ти бъдат ограничени.
Освен това ще помоля модераторския екип за БАН .
Ако се окаже че си направил плащане (имаш копие от платежно направено в рамките на 14 дни след поръчката) ще се извиня публично за този пост и ще получиш поръчката в двоен размер.

Мартин
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

ПредишнаСледваща

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, Hristo, ionicle, Spenchoni, viniamin