Обща поръчка / Avalon chips Escrow John K / Bulgaria EU

Раздел специализиран за продуктите на Технобит

Модератори: marto74, Moderators

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот ZAX » 19 Окт 2013, 11:37

simcity4 написа:Искам да попитам имали някои които е поръчал авалонски чипове от bach2 и ги е получил .матро спря да отговаря каквото и да го питаш тишина.


Да, аз съм си поръчал с втори бач чипове и втори бач платки и съм ги получил преди седмица.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот marto74 » 19 Окт 2013, 15:31

simcity4 написа:Искам да попитам имали някои които е поръчал авалонски чипове от bach2 и ги е получил .матро спря да отговаря каквото и да го питаш тишина.

Вторник или сряда
Поздрави
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот salinski » 23 Окт 2013, 12:00

Здравей Марто, да попитам и аз относно поръчка GDGGWKSNY, платена на 25.09.2013.
Поздрави.
salinski
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Юни 2013, 21:18

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот simcity4 » 26 Окт 2013, 02:03

мина вторник сряда и нищо не сам получил какво става ?
simcity4
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Юни 2013, 12:33

Re: Монтаж на платки с чипове от Авалон- пуснете мейл моля

Мнениеот Zmejsky » 29 Окт 2013, 16:37

uonko написа:някакви новини за рефънд-а?

Има ли развитие :
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот simcity4 » 31 Окт 2013, 13:54

нито чипове нито refund ,марто ни забрави
simcity4
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Юни 2013, 12:33

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот ZAX » 31 Окт 2013, 15:04

И аз искам рефънд или поне замяна с продукт с който се е справил на време и го е пуснал на обещаната цена, в обещания вид... Имаше ли такъв или още го чакаме :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот marto74 » 31 Окт 2013, 18:47

ZAX написа:И аз искам рефънд или поне замяна с продукт с който се е справил на време и го е пуснал на обещаната цена, в обещания вид... Имаше ли такъв или още го чакаме :mrgreen:

За чипове не съм имал време, обещавам да ти ге метна утре.

@ZAX- поне 3 пъти ти предложих да ти върна парите и 32 чипа и да си ми дадеш платките.
Или ти ще покопаеш месец и тогава ще ги върнеш , а ?
доста време ти чета бозите с усмивка , ама.......
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот ZAX » 31 Окт 2013, 20:09

@marto74, Платил съм ти всичко в коини, както чиповете така и платките. И очаквам така да ти ги върна.

Разбирам че се кефиш много на това че си монополист в малката ни мизерна държавица, където това не е никак трудно. И съответно си мислиш че можеш да правиш каквото си искаш. И в голяма степен си прав, защото разбира се че няма да ти върна само платката, която все пак работи криво-ляво и да няма къде да си сложа чиповете.

Но в момента в който ми върнеш точно толкова BTC колкото съм ти пратил за всичко (от един и същи адрес са всички плащания) още същия ден платките ще са при теб, лично ще ти ги върна + всичко което са изкопали до сега, включително и това което биха изкопали за тези 1-2 часа докато ги донеса, заедно с подробна документация по въпросът.

Разбира се че няма да приема предложението ти, да остана с голи чипове, за какво са ми?

От друга страна нито веднъж не си ми предложил да върна всичко. Или ти възнамеряваш да си играеш да ги изчагърташ от платките, а на тези на които още не са им готови, да им ги слагаш на ново?

Но аз и не съм искал това от теб, нали?

По-скоро очаквам да ми пратиш платките които съм поръчал, за да ти върна тези, които разбира се че няма да спирам до тогава. Вече съм изкарал цели 50 лева от моите чипове върху платките които си ми пратил вместо тези за които съм си платил, процент ли искаш или какво?

1. Аз си поръчах платки с молекс, не с терминал. Обаче Марто забравил да ни каже че нямало вече такива, а той е вързан в ръцете и не може да сложи... Даже не може да свърже две жички и да ми ги прати с преходници? Къде ми е шибаната букса се пита в задачата?!

2. Поръчах ги за еди коя си дата, дойдоха с месец закъснение, ти кога ще ми пратиш тези коини които си изкопал с моите чипове?

3. Поръчах си 2 платки, с един голям двоен радиатор, защо пристигнаха с отделни?

4. Липсваха и други кабели, а беше обещано за 100 лева да получа завършен продукт.

5. Беше обещано безплатно копие от работещ софтуер, такова също не получих.

Ще копаят точно до тогава до когато ми пратиш моите платки, които трябваше да изглеждат така:

http://i.imgbox.com/acsu8bsV.jpg (я колко удобно линка вече не работи, явно тези са били само за избрани хора...)

Но да погледнем тогава снимките от сайта за поръчка: http://technobit.eu/index.php?id_produc ... &id_lang=1

Там аз видях платки с молекс, и такива си поръчах, къде са тези платки?

Кажи ми моля те кое не разбра? От това че един път ми се бавиш с месец, втори път не мога да си пусна платките още една седмица по твоя вина и накрая с цялата си наглост ми държиш сметка защо копая с тях, докато те чакам да ми отговориш на елементарни въпроси или просто да ми приемеш основателната рекламация.

П.П. Исках да си купя чипове от колега във форумът, още преди да ми пратиш моите, ти не му отговаряш 2-3 седмици въобще и накрая заявяваш че трябва да те чака още 1-2 седмици. Още камара колеги се оплакват от липса на комуникация. Явно са с приоритет само малцина, а дребните риби кучета ги яли... И ме питаш защо си копая а не ти чакам кефа? Ами защото като си ме овътрил с доста пари, е някак си по-добре да избия част от тях. Та когато решиш да ме компенсираш, можеш да си приспаднеш изкопаното, както вече казах.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Обща поръчка/Avalon chips Escrow JohnK/BG 2 поръчка ЗАТВ

Мнениеот marto74 » 31 Окт 2013, 20:41

Пич това преля чашата.
Нещата почват да стават идиотски ,
В койни си платил авалонските чипове като всички.
Чиповете дойдоха навреме и са при теб върху платките, какъв рефънд искаш от кого. В груповата поръчка за чипове аз съм само организатор, доставчика ти е Авалон .
Когато си правил поръчка в сайта пише че доставката е до 4 седмици след получаването на твоите чипове.Поръчката е в Евро, ти просто си палтил по курса на деня, т.е. платил си Евро.
За молекса пак казвам съжелявам, но тази модификация на ХЕКС16А вече не се произвежда.
За платките вече нямаш опция да ми ги върнеш, тя изтече........
От днес нататък няма да приема поръчка от теб , дори да си последния клиент на земята.
Моля модераторите да трият всички мнения на ЗАКС в моите теми от тук нататък
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07

ПредишнаСледваща

Назад към Технобит

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, Sando_83, silversurfer, Spenchoni, viniamin