Контракт продавам за 500BGN BTC, ETH и ETC цена 30апр 12:00

Търгове и Аукциони

Модератор: Moderators

Re: Контракт продавам за 500BGN BTC, ETH и ETC цена 30апр 12

Мнениеот NAKATA » 04 Апр 2018, 22:35

BGanio защо не си лицензираш фирма за предлагането на BTC фючърси.До колкото виждам имаш знанията и възможностите.
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Контракт продавам за 500BGN BTC, ETH и ETC цена 30апр 12

Мнениеот BGanio » 05 Апр 2018, 02:08

Общо взето 6 причини (реални) за да не мога да си позволя да осъществявам тази дейност чрез фирма
А: Практически
1во Нужен е не малък капитал за да осъществяваш такава дейност легално
2ро Нужен е ценз (или човек с такъв) за да имаш такава фирма
3то Нужен е известен доход от тази дейност за да си позволиш горните две
Б: Теоритични или що бих го правил
1во За общността - подпомагам развитието на криптовалутите и стимулирам интереса към тях което се надявам да се отрази позитивно и на моите инвестиции в криптосвета
2ро Създавам име и авторитет които в точка 3 ще кажа как евентуално бих осребрил
3то Добивам представа за размера на пазара и евентуалните комисионни които бих могъл да събирам след като съм си създал име по точка 2 и преценявам дали мога да си позволя точка 1 и точка 2 от буква А за да си позволя да се занимавам с това което ме кефи и все пак да мога да си плащам сметките

Та с 2 думи това което не съм сигурен че ДаниСпасов го разбира - всичко което предприемам се надявам да ми носи някакви позитиви - практични или теоритични - без значение, защото и в двата случая се повишава качеството на живота ми - или материално или емоционално :)
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Контракт продавам за 500BGN BTC, ETH и ETC цена 30апр 12

Мнениеот danisapfirov » 05 Апр 2018, 08:13

BGanio написа:Общо взето 6 причини (реални) за да не мога да си позволя да осъществявам тази дейност чрез фирма
А: Практически
1во Нужен е не малък капитал за да осъществяваш такава дейност легално
2ро Нужен е ценз (или човек с такъв) за да имаш такава фирма
3то Нужен е известен доход от тази дейност за да си позволиш горните две
Б: Теоритични или що бих го правил
1во За общността - подпомагам развитието на криптовалутите и стимулирам интереса към тях което се надявам да се отрази позитивно и на моите инвестиции в криптосвета
2ро Създавам име и авторитет които в точка 3 ще кажа как евентуално бих осребрил
3то Добивам представа за размера на пазара и евентуалните комисионни които бих могъл да събирам след като съм си създал име по точка 2 и преценявам дали мога да си позволя точка 1 и точка 2 от буква А за да си позволя да се занимавам с това което ме кефи и все пак да мога да си плащам сметките

Та с 2 думи това което не съм сигурен че ДаниСпасов го разбира - всичко което предприемам се надявам да ми носи някакви позитиви - практични или теоритични - без значение, защото и в двата случая се повишава качеството на живота ми - или материално или емоционално :)


Eй такива хора обичам :)
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Предишна

Назад към Аукциони

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, MadDog, mincho, Spenchoni, svetlim, viniamin