Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4GB

Търгове и Аукциони

Модератор: Moderators

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот yppbusiness » 01 Мар 2018, 20:11

Все още се интересувам каква е паметта, имам интерес да я разменим за RX570 4GB Hynix, с биос мод и клок прави 29.6Mh/s ETH при 0.86 волта, без грешки в HWINFO64. На около 6 месеца е с валидна бг гаранция.
yppbusiness
 
Мнения: 12
Регистриран на: 11 Яну 2018, 16:06

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот Spenchoni » 01 Мар 2018, 20:25

Само да спомена, че за около 2-3 часа на карта би вдигнал дохода с 30-35%. И не разбирам защо да не ги загубиш.

като се замисля си като повечето българи - много подробен и подозрителен - евтин на триците и скъп на зърното
Spenchoni
 
Мнения: 49
Регистриран на: 10 Сеп 2017, 17:49

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот jamiemirror » 01 Мар 2018, 21:40

Spenchoni написа:Само да спомена, че за около 2-3 часа на карта би вдигнал дохода с 30-35%. И не разбирам защо да не ги загубиш.

като се замисля си като повечето българи - много подробен и подозрителен - евтин на триците и скъп на зърното


Не точно, за него парите идват от другаде и доходът от копане не е от значение.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот Mateev » 02 Мар 2018, 08:49

Аз съм човек, който си цени времето, и гледа да го използва колкото се може по-ефективно. Не знам дали сте го осъзнали, но личното време на всеки един човек е най-скъпия негов ресурс. То е лимитирано и не може от никъде да се купи. Може само да се изразходва или дори да се пилее на вятъра.

Та във връзка с това загубата на 2-3 часа за нещо, което в следващата година я ми донесе 10-20 лева, я не - за мене си е просто пилеене на време, още повече че аз си имам много по изгодни алтернативи, в които да си влагам времето. Всяка сутрин сядам на бюрото си и преглеждам списък с поне 50 най-различни задачи, и след това правя избор коя е най-приоритетната или най-ефективната, за да си вложа времето в нея.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот Mateev » 02 Мар 2018, 08:57

yppbusiness написа:Все още се интересувам каква е паметта, имам интерес да я разменим за RX570 4GB Hynix, с биос мод и клок прави 29.6Mh/s ETH при 0.86 волта, без грешки в HWINFO64. На около 6 месеца е с валидна бг гаранция.


Вече имам предложение за размяна на ЛС, но със SAMSUNG памет. И тъй като не съм много наясно коя памет е най-добра, ще ви помоля някой да ме светне, но без да ми се подиграва.

ПП: Чакам куриера да дойде с алуминиевата стойка, после сглобявам рига и чак след това (може би към края на деня) ще ви кажа каква точно е паметта.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот s0ngangel » 02 Мар 2018, 09:30

Ти спомена, че не им променяш биосите и ги пуснаш с настройки по подразюбиране, следователно няма значение каква е паметта им в този случай. Иначе различните памети позволяват различен овърклок, като самсунг може би са най-добре в това отношение при AMD, а Micron позволяват най-малко.
s0ngangel
 
Мнения: 72
Регистриран на: 18 Мар 2017, 16:06

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот Spenchoni » 02 Мар 2018, 12:05

s0ngangel написа:Ти спомена, че не им променяш биосите и ги пуснаш с настройки по подразюбиране, следователно няма значение каква е паметта им в този случай. Иначе различните памети позволяват различен овърклок, като самсунг може би са най-добре в това отношение при AMD, а Micron позволяват най-малко.


Тука съм напълно съгласен с колегата.

п.с.
Всеки който си дава парите за AMD карти за копане, и не им сменя биоса за мен е напълно ..... ще си спестя думата.
По-голяма глупост от това няма - ами моля ,не се занимавайте с това, като не искате да го разберете поне малко.
И не ми говори за 10-20лв. на година понеже .. не е така
Spenchoni
 
Мнения: 49
Регистриран на: 10 Сеп 2017, 17:49

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот Mateev » 02 Мар 2018, 13:18

Пак преминахте към личностни нападки .... :)
Абе хора, не можете ли да осъзнаете, че вашата камбанарийка не е единствената в света. Всеки си има собствена камбанарийка, и взема решенията си от позицията на това, което вижда от нея.

Все едно аз да кажа - всеки, който до 30 годишна възраст не е станал милионер, значи е ....... ще си спестя думата.
Бихте ли се съгласили с това твърдение?
И ако не - защо продължавате да се правите на велики и да си мислите, че вашето виждане за света, бизнеса и живота като цяло е единственото правилно?
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот guBaHe » 02 Мар 2018, 13:28

Mateev написа:И ако не - защо продължавате да се правите на велики и да си мислите, че вашето виждане за света, бизнеса и живота като цяло е единственото правилно?


OMG :shock: :-? :-?
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Продавам Видео карта Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 4G, 4

Мнениеот cnerd » 02 Мар 2018, 13:52

Mateev написа:Аз съм човек, който си цени времето, и гледа да го използва колкото се може по-ефективно.

ебаси ташака :clap: :lol:
за това ли прекарваш по 5 часа на ден да пишеш тъпни във форума, които така или иначе никой не чете
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

ПредишнаСледваща

Назад към Аукциони

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin