ЗАЕМ

Търгове и Аукциони

Модератор: Moderators

Re: ЗАЕМ

Мнениеот liminat » 01 Мар 2014, 11:26

larry12 написа:Най-добрата борса според кой ? Курс със 50Е надолу не мисля че я прави точно "най-добрата" борса и много силно се съмнявам че изобщо някой от миньорите я ползва.

А относно благодарностите , няма нужда .... аз предложение не съм правил просто ми е странно как някой иска заем по интернет без особени гаранции....

Как без особени гаранции... Нали ще обещае да ги вьрне, че и девет фурни хляб отгоре?!
liminat
 
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Яну 2014, 12:38

Re: ЗАЕМ

Мнениеот ZAX » 02 Мар 2014, 02:41

Банкерската (ала чичо Скрудж) логика...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: ЗАЕМ

Мнениеот RIG » 05 Мар 2014, 23:09

Аз пък мисля да му дам 1000 лева на момчето, да го видим какво ще направи. (но само ако не ми наддава по търговете с тях) :lol:
RIG
 
Мнения: 49
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:41

Re: ЗАЕМ

Мнениеот vellen » 24 Мар 2014, 16:01

Ей това сайтче бих ти препоръчал: https://btcjam.com/
Вземал съм малки заеми от там.
vellen
 
Мнения: 136
Регистриран на: 07 Юни 2013, 07:55

Re: ЗАЕМ

Мнениеот ZAX » 25 Мар 2014, 13:23

Благодаря колега, точно това ми трябваше ;)

От снощи го мъча, но не с особено голям успех... Адски тежка верификация на 100 неща, но все пак тук дават заеми и е оправдано, за разлика от недъгавите борси.

Интересно обаче че не ми прие фейсбука, който вярно че на практика не използвам, но все пак си е реален, а според тяхната ситема не е такъв. Направих нов и него не прие, накрая се сетих за един абсолютно фалшив, заради една игра направен и него ми го одобри :mrgreen:

Сега следва да си спомня как по дяволите ми беше паролата за paypal, ако най-накрая колегата дето се мъчеше да ми хакне празния акаунт не е успял. В този случай моля да ми каже паролата, защото и тайните въпроси разбира се не си помня, а само преди седмица-две влязох за да подаря на едно приятелче последните $12, та не може да не ми е това паролата... Искат верифициран такъв и то от поне 3 месеца, което ще ме затрудни малко повече от фиктивния фейсбук : ]
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Аукциони

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin