Търг за продажба на L3+

Търгове и Аукциони

Модератор: Moderators

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот bavaro » 17 Сеп 2017, 09:23

4000
bavaro
 
Мнения: 36
Регистриран на: 29 Мар 2017, 22:36

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот bavaro » 17 Сеп 2017, 15:42

4100
bavaro
 
Мнения: 36
Регистриран на: 29 Мар 2017, 22:36

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот 13K » 17 Сеп 2017, 17:46

Reserve not met
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот marincho » 18 Сеп 2017, 09:59

Цирк
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот 13K » 18 Сеп 2017, 10:38

Видно е, че няма интерес.
Или по-скоро има, но за нереално ниска цена.

За да няма напразни очаквания ще кажа, че reserve price е пет цифрено число.
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот marincho » 18 Сеп 2017, 10:57

Интересно къде си видял да се прави такъв търг(форум). Щот аз никъде. В това е цирка.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот Pothead » 18 Сеп 2017, 12:33

13K написа:Видно е, че няма интерес.
Или по-скоро има, но за нереално ниска цена.

За да няма напразни очаквания ще кажа, че reserve price е пет цифрено число.



баце ти за тоя кошер тука ли си тръгнал търгове да правиш хахахах , който е искал такава тенекия си я е взел за 2500 долара + захр още преди 3 месеца :D
слагай там обява в ОЛХ и чакай някой заблуден да ти я купи преди да е дала фира :D
Pothead
 
Мнения: 9
Регистриран на: 15 Дек 2014, 10:14

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот 13K » 18 Сеп 2017, 12:55

marincho написа:Интересно къде си видял да се прави такъв търг(форум). Щот аз никъде. В това е цирка.


Ти за да направиш нещо първо трябва да го видиш някъде ли?
Ако е така явно ти липсва фантазия и твоя ум не може да роди нищо креативно сам. Спама стана ясно, че ти се отдава.

На всеки му е ясно, че това тук е форум, а не платформа за търговия.
Условията са написани. Ако имаш интерес и си съгласен с тях - участваш, ако не - ходи да се правиш на интересен някъде другаде.

Лично аз нямам никаво намерение да занимавам администратори със скрити цени т.н. Нито пък продажбата ми е толкова важна, че да ходя да им се обяснявам и да им губя времето.
Има краен срок. Ако до тогава се стигне до условия за продажба ще има сделка, ако ли не може да се приеме за маркетингово проучване, както някой колега беше отбелязал. При това ПУБЛИЧНО и всеки вижда резултата.


Моля запази си квалификациите за себе си и ако ще казваш нещо повече в темата нека да е по същество.



Pothead написа:баце ти за тоя кошер тука ли си тръгнал търгове да правиш хахахах , който е искал такава тенекия си я е взел за 2500 долара + захр още преди 3 месеца :D
слагай там обява в ОЛХ и чакай някой заблуден да ти я купи преди да е дала фира :D


Благодаря колега. Не се бях сетил за продавалника. Надявам се няма да ми искаш такса авторско право ако се възползвам от идеята ти.

Ще си позволя да си повторя думите: Моля запази си квалификациите за себе си и ако ще казваш нещо повече в темата нека да е по същество.
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот olele » 18 Сеп 2017, 14:21

5 цифрена не ама
5 000лв
мога да дам
olele
 
Мнения: 211
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:28

Re: Търг за продажба на L3+

Мнениеот marincho » 18 Сеп 2017, 16:57

13K написа:
marincho написа:Интересно къде си видял да се прави такъв търг(форум). Щот аз никъде. В това е цирка.


Ти за да направиш нещо първо трябва да го видиш някъде ли?
Ако е така явно ти липсва фантазия и твоя ум не може да роди нищо креативно сам. Спама стана ясно, че ти се отдава.

На всеки му е ясно, че това тук е форум, а не платформа за търговия.
Условията са написани. Ако имаш интерес и си съгласен с тях - участваш, ако не - ходи да се правиш на интересен някъде другаде.

Лично аз нямам никаво намерение да занимавам администратори със скрити цени т.н. Нито пък продажбата ми е толкова важна, че да ходя да им се обяснявам и да им губя времето.
Има краен срок. Ако до тогава се стигне до условия за продажба ще има сделка, ако ли не може да се приеме за маркетингово проучване, както някой колега беше отбелязал. При това ПУБЛИЧНО и всеки вижда резултата.


Моля запази си квалификациите за себе си и ако ще казваш нещо повече в темата нека да е по същество.

Ще си позволя да си повторя думите: Моля запази си квалификациите за себе си и ако ще казваш нещо повече в темата нека да е по същество.




По същество - щом не занимаваш трето лице със "скритата" цена, цялата история е измама. Т.е. ако не ти отърва достигнатата цена, имаш готово оправдание за невалиден търг, с оправдание твойта си цена.
С две думи - тук търг няма. Не и при това условие.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

ПредишнаСледваща

Назад към Аукциони

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Sando_83, Spenchoni, viniamin