Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ причастие

Търгове и Аукциони

Модератор: Moderators

Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ причастие

Мнениеот dedmaroz » 28 Юли 2017, 12:52

Здравейте колеги,

Поради леко скучният последен търг, реших да пусна Търг за продажба на "Карти трябват, картии" – второ причастие.
Картите са две на брой и модела им е SAPPHIRE NITRO+ RX 480 8G (Samsung), като са с остатъчна гаранция от две години и два месеца към м*ост.
Картите са чудесни и си работят без забележки.

Начална цена на картите е 1400 лева.
Минимална цена за понижаване цената на картите е до 1300 лева.

Условията са:

- Предложенията за наддаването могат да бъдат за понижена и за повишена цена на картите.
- Можете да понижавате и повишавате цената на картите в минимален интервал от 10 лева.
- Задължително минималният интервал на предложения за цената на картите е от 10лева!
- Предложенията за понижаване на цената на картите се начисляват допълнителни 0.25% при всяко едно предложение за понижена цена, като се начисляват само и когато търга бъде спечелен персонално от този, който е предложил най-висока цена за картите!
- Предложенията за повишаване на цената на картите се начисляват допълнителни 0.15% при всяко едно предложение за повишена цена, като се начисляват само и когато търга бъде спечелен персонално от този, който е предложил най-висока цена за картите!
- Минималната цена за понижена цена на картите е до 1300 лева.
- Спечелилия търга си поема куриера за доставката на картите.
- При липса на предложения (интерес) търга се закрива автоматично на 01.08.2017г 00:00ч.

Търга приключва на 02.08.2017 00:00ч., като търга печели този, който е наддал най-високата цена за картите.
Добре преценете в предложенията за наддаванията, тъй като при всяко едно наддаване от Ваша страна се начислява допълнителените проценти за повишена и понижена цена, ако спечелите търга!

Плащането се приема и в BTC по моментeн курс "Купува" по http://www.rgcoins.com

Успех с P&D-a.
Последна промяна dedmaroz на 30 Юли 2017, 14:44, променена общо 1 път
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот dedmaroz » 29 Юли 2017, 04:46

chardak написа:a би ли споделил и обосновал твоите виждания за колко време се избиват тия карти при цена 1400 лв?


Какво и е на Цената, неможах да разбера?
Ако не сте разбрали, цената е за двете бройки карти.
Честно казано и това незнам за колко време се избива http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=57511 ,а ако са две бройки, хептен незнам за колко време се избива.
Това обаче мисля, че имам яснота кога се избива. http://2018newcar.com/wp-content/upload ... -Price.jpg
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот olele » 29 Юли 2017, 11:45

Колега супер неколегиално е да пишеш това.
Първо ти, аз и никой неможе да каже как ще се копае след ден два седмица месец. Може да се върнем на кота 30$ на ден от риг(преди месец,два), а може и да се върнем на 4.5$ на ден(преди 6 месеца). Дядо мраз или вижда втория вариант или поне не вижда първия. Или пък си продава техниката щот абе негова си работа не наша... Той си поема рисковете. За пример ще ти кажа че познавам хора които си продадоха картите края на май за цена малко над това което са ги купили. Бяха супер доволни че след като са ги избили са им взели още веднъж цената. Само 20 дена по-късно се оказа че ако ги бяха запазили пак щяха да вземат тези пари и картите щяха да са си техни. И като продаваш и като купуваш риск винаги има.За сделка са необходими двама!
И забележи в тази обява няма глупости от сорта ...само за 37 дена се избиват........ купи сега стане милионер по коледа.....най-доброто на пазара..... най-най-нананай.....
Та така нека да оставим нещата на естествения подбор. Опита и мъдростта не се наследяват а се научават, ама не от всички :P
olele
 
Мнения: 211
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:28

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот dedmaroz » 29 Юли 2017, 14:27

Усилено наблягате на последната точка от Условията на търга. Интерес има, но предложенията ги няма. Мислите за нечестност/некоректност и си оставате с мисълта за пробутване на нещо.
Незнам дали сте ми Колега (може и да не сте), но това няма никакво значение. От значение е, че повърхностно мислите, че Цената е несправедлива, а в същото време Вие сте много коректния “новобранец”.
А справедливо ли е това според Вас?
http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=57614
или това:
https://www.emag.bg/video-karta-asus-ra ... DRKHDDBBM/
От продава-аналник-а не бих цитирал “справедливи” и “несправедливи” обяви, че и тука почнаха да се навъждат.
Явно е справедливо според Вас, а и щом “търговеца” ме наричате, може и да има сделка с Вас, макар това да е търг. Това е добре всъщност – може и да прочетете отново условията на търга и на база някакъв интерес да склоните към предложение и, ако нещо не ви е ясно от условията на търга, бих се повторил, ако трябва.
В интерес на истината не виждам какво се тръшкате за две карти. Описано е кога се закрива търга “автоматично” и това е самата справедливост от моя гледна точка. Вашата си остава за Вас си.
Относно дали нещо е сигурно – съм сигурен, че нищо не е сигурно в това начинание и това е един лаф от един многоуважаван от мен колега тук (Ицето), който може да ви разясни (може би) надълго и на широко въпроса. Повечето колеги тук мисля, че са на също мнение и биха казали същото.
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот 2GOOD » 29 Юли 2017, 18:23

Добре де, аз не ги следя много цените, но нали в крайна сметка началната цена е 650лв за карта, което на фона 1000 на магазина май не е толкова високо...
просто моите 5ст.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот chardak » 30 Юли 2017, 00:41

чудесно, изтрити са ми постовете хохохо.

А стиска ли ви да покажете фактурата от Мост, на която сте ги купили ЧИСТО НОВИ и ги продавате след 10 месеца копане? Просто за да знаем каква ви е печалбата и да се надъхаме( за незнайния новобранец питам )
chardak
 
Мнения: 63
Регистриран на: 15 Юли 2017, 20:39

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот dedmaroz » 30 Юли 2017, 00:47

Нямам проблем да представя фактура за закупуването на картите, както приложена гаранционна карта към тях. На вас проблема Цената ли е или законните документи за покупка на картите от БГ фирма?
А може би просто не разбирате условията от търга...
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот Hristo » 30 Юли 2017, 01:20

Нашенецът, да не пиша БългаринЪт, че то многообразието на простолюдието постоянно расте, много обича да "умува", особено на маса.
Обикновенно обаче не му достига акъл, или алкохол, поонякога и двете.
Няма смисъл от излипни коментари, кой за колко е купил нещо, и за колко го продава. И аз купих едни карти от една фирма за едни пари, ама сега същата фирма ми иска почти двойно за същата серия карти, това справедливо ли е?
Спекулата е кучка, келеши, това е ясно. :) Всеки си има глава на раменете, а някои и леееко по-надолу, други пък имат женски полов орган, ама само горе.
Gigabyte GA-990FXA-D3, OctalCore AMD FX-8350@4100 MHz, RadeonHD 7950 3GB GDDR5,
2x4GB GeIL DDR3@2666 MHz DUAL CHANNEL,ASUS XONAR DX PCI EXPRESS 7.1 AUDIO,
Storage: 1x60GB Corsair Force 3 SSD,1x500GB,1x1500GB,600W FortronPSU, 600W UPS
Аватар
Hristo
 
Мнения: 290
Регистриран на: 30 Май 2013, 00:10
Местоположение: Г@бр0в0

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот chardak » 30 Юли 2017, 10:09

А може ли да ви попитам за причината да ги продавате? Не сте доволен от тях ли?
chardak
 
Мнения: 63
Регистриран на: 15 Юли 2017, 20:39

Re: Търг за продажба на "Карти трябват, картии" –второ прича

Мнениеот dedmaroz » 30 Юли 2017, 11:53

Не ми харесват на външен вид как изглеждат.
Това повече ми харесва на външен вид - http://2018newcar.com/wp-content/upload ... -Price.jpg
Ще ми трябват малко BTC за тази цел някой ден.
Добре, че ми напомнихте след време и аз да ги питам в магазина, защо го продават и дали не са доволни от него.
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Следваща

Назад към Аукциони

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin