Търг за продажба на Antminer S1

Търгове и Аукциони

Модератор: Moderators

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот steffo » 15 Окт 2014, 22:08

Модулът е купен от колегата Dog и утре ще пътува към него.
steffo
 
Мнения: 89
Регистриран на: 27 Юли 2014, 18:35

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот LT530 » 16 Окт 2014, 11:20

Dog написа:50лв.


Чудесно, спести ми транспортните разходи. След седмица като си готов да ми го продадеш за 0.015 BTC пусни едно ЛС
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот steffo » 16 Окт 2014, 11:42

Тази сутрин изпратих на колегата Dog миньора. Ще го помоля, специално заради съмненията на LT530, да напише в темата когато го получи, какво е получил в какво състояние и за какви пари. Ако някой от администраторите има съмнение, че съм писал от различни акаунти нека да провери и да ме банне от форума, ако е така.
steffo
 
Мнения: 89
Регистриран на: 27 Юли 2014, 18:35

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот LT530 » 16 Окт 2014, 12:30

steffo написа:специално заради съмненията на LT530, да напише в темата когато го получи,


Не се съмнявам, че ще го изпратиш. Иронизирането беше към купувача заради цената която плати.
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот steffo » 16 Окт 2014, 15:14

LT530 написа:
steffo написа:специално заради съмненията на LT530, да напише в темата когато го получи,


Не се съмнявам, че ще го изпратиш. Иронизирането беше към купувача заради цената която плати.


А задаваш ли си въпроса, че тази ирония е леко неуместна. Седнал си да правиш сметка без кръчмар. Да си представим, че Dog е студент, живее на общежитие и не плаща ток. Иде зима и не включва печка, а "мравка". Айде сега пак направи сметката, кога ще се избие?! Вариант две: човекът колекционира миньори и иска да има S1, работещ в добро състояние. Вариант три: човекът е ентусиаст, иска да има мощност включена в мрежата на биткойн без да се интересува от профит, нещо като дарение за идеята. Вариант четири: човекът знае максимата "не е важна цената на която копаеш, а цената на която продаваш". ...и ти реши да го "иронизираш" и да оспамваш чуждия аукцион?
steffo
 
Мнения: 89
Регистриран на: 27 Юли 2014, 18:35

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот LT530 » 16 Окт 2014, 20:48

steffo написа:А задаваш ли си въпроса, че тази ирония е леко неуместна. Седнал си да правиш сметка без кръчмар. Да си представим, че Dog е студент


С рогите напред а? Доообре...
Съкровище...Ток не плащам АЗ и знам какво е да копаш на воля и също знам, че една мравка от този тип не може да изкара дневно дори това което правя като приход от борсите. При това феновете на мравките ми не вдигат повече от 720 оборота което си мисля, че е минимума който може да поддържат. Останалото просто няма да го коментирам с изключение на "Какво те кара да си мислиш, че колекционерската стойност на една S1 е 50 лева? Бараш се разбирач, но обръщаш всичко в лева/долар. Да си ме видял, досега да предложа цена в нещо различна от BTC"
С удоволствие ще му изкупя придобивката след седмица-две и ще я закача към тест нета. За 0.015 BTC независимо от текущия курс.

п.с Аукциона ти приключи в момента в който получи твоите 50 лв. като цена за изкупуване. Не ми казвай какво да правя след това за да не се налага да ти казвам къде да отидеш :D
п.п.с. И не си прави труда да ми отговаряш, няма да го прочета
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот kopacha » 16 Окт 2014, 21:02

Брех , че остро му влезе ама :) ще се избиете за една мравка :)) Аз пък не виждам какво лошо има да обръщаш всичко в лева / долари ?: )Това по лош човек ли те прави какво? Аз като меря всяка секунда в стотинка :) Лош човек ли съм ? В крайна сметка всеки се бори за всеки цент :Л) Ако има ентусиасти които го правят само за спорта :) Моите поздравления, хубаво е да ги има но парата си е пара :)) А до понятието ,, ток не плащам'' Все някой го плаща :)))) Така, че не е много красиво да печелиш на гърба на друг по принцип:))) Друг е въпроса че ако плащаш ток мравка ес1 не става и за печка тъй като нетопли много много ?
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот steffo » 17 Окт 2014, 11:32

За мен е ясно едно нещо: LT530 не пише тук, за да наддава, а за да провали търга. Прочетете му постовете тук и си задайте въпроса как ще ги възприемете, ако ги видите в собствения си аукцион? Този човек нито наддава според условията на търга, нито прави смислен коментар свързан с него. Не знам защо го прави, но нямам никакво съмнение, че това не е етично поведение, а писанките му са демонстрация на неуважение и простотия. Ето за това се паля аз, а не за някаква си "мравка". Не го познавам този човек, нямам представа какво има против мен, не изключвам да е голям спец в минното дело и търговията, но не съм съгласен да се упражнява в простащина в моята тема. Слагам го в игнор листа си и забравям за него, а ако някой от модераторите реши, че постовете му тук не заслужават четене може да ги прати в коша.
steffo
 
Мнения: 89
Регистриран на: 27 Юли 2014, 18:35

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот marincho » 17 Окт 2014, 15:59

Не му обръщай внимание, той така си пише по-принцип.
Не е лошо, малко почивка да му се даде.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Търг за продажба на Antminer S1

Мнениеот LT530 » 17 Окт 2014, 17:30

kopacha написа:А до понятието ,, ток не плащам'' Все някой го плаща :)))) Така, че не е много красиво да печелиш на гърба на друг по принцип:)))


6 ветрогенератора с 85 kW единият. Не съм им собственник, но техниката е инсталирана с неговото разрешение и съдействие.

Така сега като се замислих, все пак някои го плаща - включително и аз.
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

ПредишнаСледваща

Назад към Аукциони

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, newromancer, Spenchoni, svetlim, viniamin