Ники Професора.

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Заслужава ли Ники черния пророк да получи титлата Професор?

ДА
18
39%
НЕ
10
22%
Това шега ли е?
13
28%
Друга титла
5
11%

Общо гласове : 46

Re: Ники Професора.

Мнениеот niki » 16 Юни 2022, 07:33

knj написа:Ники пише във форума от две години главно заради пандемията.Цената от 5к до двата върха от 65к и 69к той постоянно си беше мечка.Неговите прогнози бяха подхвърляни цифри в пространството.Форума има нужда от професор с писимистично мислене,но не съм сигурен дали той е точния човек за това.

И за това и на двата върха ви продъних ушите да продавате и да пускате къси :lol:
Като толкова не ставам - за кво я пусна тая анкета бе кака... :lol:
BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki

Мнениеот knj » 16 Юни 2022, 08:34

Пуснах я защото Футуре настоя.Да беше си я пуснал сам,тогава всички щяха да са доволни.Не е касно да си пуснеш собствена анкета за да си почешиш егото.
knj

Мнениеот futureworld » 16 Юни 2022, 11:33

knj написа:Пуснах я защото Футуре настоя.Да беше си я пуснал сам,тогава всички щяха да са доволни.Не е касно да си пуснеш собствена анкета за да си почешиш егото.

А не не, пусна я да докажеш че не става за професор, затуй с 4 отговора и условие 50% на "Да", йезуитино :)
Но както и да е, без мечки няма бикове - и обратното. Ин и Ян, хубавото е че можем да печелим и двете посоки, в крайна сметка не професорите движат пазара - а го четат.
futureworld

Мнениеот knj » 16 Юни 2022, 14:08

futureworld написа:
knj написа:Пуснах я защото Футуре настоя.Да беше си я пуснал сам,тогава всички щяха да са доволни.Не е касно да си пуснеш собствена анкета за да си почешиш егото.

А не не, пусна я да докажеш че не става за професор, затуй с 4 отговора и условие 50% на "Да", йезуитино :)
Но както и да е, без мечки няма бикове - и обратното. Ин и Ян, хубавото е че можем да печелим и двете посоки, в крайна сметка не професорите движат пазара - а го четат.

Защо си мислиш че следващите два отговора щяха да изберът положителен вот.Те са по-твърдо 'НЕ'дори.Четвъртият отговор му дава шан за някаква друга титла която заслужава.Не веднъж съм предлагал друга титла да му се даде.Ако имаше достатъчно подръжници нямаше да са проблем 50%.Оправдания много но гласуването е факт.Той твърди че има много последовтели,къде са до го подкрепят сега когато има нужда?Нали са спечелили много от прогнозите му,нека да върнат жеста.Агитирайте след като го искате да стане професор,никой не ви спира.Аз съм му дал моя положителен глас,разбрах че и Вал е дал.
knj

Мнениеот niki » 16 Юни 2022, 15:56

:lol: :lol: :lol:
niki

Мнениеот futureworld » 16 Юни 2022, 17:40

knj написа:Защо си мислиш че следващите два отговора щяха да изберът положителен вот.Те са по-твърдо 'НЕ'дори.Четвъртият отговор му дава шан за някаква друга титла която заслужава.

Именно мискинино, нагласяш вота така, че 3 от вариантите да прецакат 4тия и обявяваш критерий 4тия да събере 50% :) Те така и в България партиите ходят на избори...
futureworld

Мнениеот niki » 16 Юни 2022, 18:15

Абе това не е анкета бе - дизайна показва колосални незнания по статистика и елементарна логическа мисъл. Въпреки че е направено нарочно, единственото което успя да направи кака е да се доизложи брутално, но това е нормално за него... за това и "анкетата" няма много гласували.... :lol:
niki

Мнениеот 2GOOD » 16 Юни 2022, 18:16

Много правилно е написано, че отговор 1 трябва да има над 50%, другите са НЕ, по-голямо НЕ и нещо като въздържал се!!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот knj » 16 Юни 2022, 18:34

niki написа:Абе това не е анкета бе - дизайна показва колосални незнания по статистика и елементарна логическа мисъл. Въпреки че е направено нарочно, единственото което успя да направи кака е да се доизложи брутално, но това е нормално за него... за това и "анкетата" няма много гласували.... :lol:

Аз сега се излагам,а ти отдавна се изложи тук.Пускай анкета кой от двама ни се е изложил,хем да ни покажеш колосалните ти познания по статистика и елементарна логическа мисъл. :lol: :clap: :dance: :doh: :shhh: Искахте анкета от мен и я получехте,разбира се при моите условия.Казах ти да си пуснеш анкета сам и да мирясаш накрая :snooty: Също казах че не съм правил анкети и нямам претенции за експерт,така че протеста ти е без мислен.За мен ти не заслужава титла заради наглото ти отношение.Гласуват малко защото не им пука за теб,не заради анкетата :shhh:
knj

Мнениеот qwertyA5 » 16 Юни 2022, 18:51

За мен анкетата е точкова:
Не - 2т надолу
Да - 2т нагоре
Това шега ли е - 1т надолу
Друга титла - 1т нагоре
Към момента : 28-16-11+3=4 - положителен резултат
Но пък за важни изменения се изисква абсолютно или квалифицирано мнозинство
qwertyA5

ПредишнаСледваща