Изгонване

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Да се изгони ли niki от форума и други, които наблягат на теми некасаещи крипто?

Да
25
48%
Не
27
52%
 
Общо гласове : 52

Изгонване

Мнениеот val1900 » 02 Ное 2021, 16:08

Това вече не се търпи
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Изгонване

Мнениеот 2GOOD » 02 Ное 2021, 16:27

Няма проблеми, аз ще се заема.
Спираме теми за Ковид, политика, сертификати, протести и подобни в чата. Разбира се един два реда за нещо може да се спомене, като "Хардвард не разбират от крипто" или "отнесоха гласовете на ДБ", но само толкова!!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Изгонване

Мнениеот jkminkov » 02 Ное 2021, 16:36

мразя цензората, ако чата ще стои празен аз съм против, за диалог трябват двама, тъй че ако не ви харесва прескачайте репликите!
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Изгонване

Мнениеот 2GOOD » 02 Ное 2021, 16:47

Аз мисля, че за изгонване няма нужда. Темата вълнува цялото общество и е нормално да се пише затова навсякъде. Така или иначе решението е взето - ограничават се съобщенията в чата за неща извън крипто. Темата за ковид си остава да се развиква само в лафчето.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Изгонване

Мнениеот svetlim » 02 Ное 2021, 16:57

В началото пише "BitcoinBG общността" - Редно е да е основно крипто.
АКо ми се слуша за ковид, политика, спорт ... ще си пусна TV, радио или форм по темата. Да, има кодив. Но само от гардираба ми не е изкочило нещо по темата. Досадно е в крещялката да се пише нещо различно от крипто.
Че колко трябва да се "прескачайте репликите!".
Аватар
svetlim
 
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Юни 2013, 11:16

Re: Изгонване

Мнениеот jkminkov » 02 Ное 2021, 17:25

ако някой му се пише за крипто има цял форум, чата е за общи приказки.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Изгонване

Мнениеот knj » 02 Ное 2021, 18:42

В Крещялката трябва предимно да се пише за крипто,тя трябва да е първото място от което да получим важна информация.Не пречи да се пише за други теми,но не е нормално да се драскат не редове ами цели страници и то всекидневно.Не случайно се дразних с Ники за да се усети и да се спре
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Изгонване

Мнениеот futureworld » 02 Ное 2021, 18:43

knj написа:В Крещялката трябва предимно да се пише за крипто,тя трябва да е първото място от което да получим важна информация.Не пречи да се пише за други теми,но не е нормално да се драскат не редове ами цели страници и то всекидневно.Не случайно се дразних с Ники за да се усети и да се спре


Ако нарочно си дразнил друг потребител, си нарушил правилцата на форума и си за бан обаче.
futureworld
 
Мнения: 670
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Изгонване

Мнениеот qbadabaduuu » 02 Ное 2021, 19:32

Аз пък не разбирам защо човек казал, че повече няма да пише в крещялката пуска подобни анкети :think:

Защо ли си мисля ,че проблема не е какво се пише там, а от кого :D

Направо бан за всички, които не са поклоници на вал, че да е спокоен най-накрая...
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Изгонване

Мнениеот perla » 02 Ное 2021, 19:55

Не съм гласувал още, но така формулирано ще е "Не".

Против съм всякакви форми на "другарски съд", което се очертава тук.
Против съм и за форма на "демокрация" в частен форум. Независимо, че потребителите правят форума не забравяйте, че шефа е 2GOOD.
Против гонене на който и да е вследствие подобни анкети.
Има си написани правила и шефа решава, като има и други форми на наказания във форумния софтуер при нужда.

"За" писане в чата на свободни теми - всякакви ежедневни. Включва крипто, ковид, дневник, събития, новини, политика, жени, мъже, пари, коли, въпроси, "кой каквото го вълнува" и т.н. и т.н и т.н..

КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ стила на @niki, който е откровено винаги заядлив и винаги провокиращ (примери по памет: ...видяхте ли заради вас днеска умрелите са ххх..., ... ще умирате..., ... ще видите..., ...оня е тъпак.... и т.н. ). Това е дразнещото. Всеки си има мнение и нека си остане с него. Всеки чете и интерпретира по свой начин информацията нека си я интерпретира и си вади собствени изводи.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Следваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, qwertyA5, Spenchoni, svetlim, viniamin