Цензура

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Цензура

Мнениеот trader » 06 Фев 2021, 11:32

Рано или късно всеки форум прибягва до цензура на мнения.
Досега не съм срещал форум, който да не го прави.
Освен моите форуми.
Доживях го и тук, доста бързо, според очакванията.

"Броят лекари на глава от населението българи, е съобразно техния акъл."

Изображение

Първото място на страната по цензура трябва да се защитава.
И не е да идва от правителството само. От манталитета си идва.
trader
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Ное 2020, 08:27

Re: Цензура

Мнениеот 2GOOD » 06 Фев 2021, 11:47

Да, така е!!!
Изключително трудно е да предпазиш интереса на хиляди хора, при това едновременно без никаква цензура. За жалост понякога се налага, понякога просто можем да си измием ръцете с непозволена реклама, извършване на нелегална дейност или просто език на омразата. За наш късмет, това се случва изключително рядко в този форум.

Поздрави
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Цензура

Мнениеот trader » 06 Фев 2021, 11:51

Явно моят случай е от редките с миенето на ръцете.
trader
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Ное 2020, 08:27

Re: Цензура

Мнениеот ekrem » 06 Фев 2021, 23:28

А някой цензуриран дали се е замислил аджеба защо само на него се случва и то няколкократно да бъде предупреждаван,баннат или с изтрит пост?
Дали не е за да се предпази болшинството от някакъв вид измама да им вземат паричките или койните ? И след като изгърми някой голяма реклама на форума ще падне от сорта на "МАНИ ГО ТОЗИ ФОРУМ ТАМ МЕ ОГРАБИХА"
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Цензура

Мнениеот jkminkov » 07 Фев 2021, 02:01

момченце, много си арогантен да говориш за цензура!
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Цензура

Мнениеот trader » 08 Фев 2021, 11:27

ekrem написа:А някой цензуриран дали се е замислил аджеба защо само на него се случва и то няколкократно да бъде предупреждаван,баннат или с изтрит пост?
Дали не е за да се предпази болшинството от някакъв вид измама да им вземат паричките или койните ? И след като изгърми някой голяма реклама на форума ще падне от сорта на "МАНИ ГО ТОЗИ ФОРУМ ТАМ МЕ ОГРАБИХА"

По тази логика аз мога да кажа, че съм най-ограбеният в този форум, защото при цена 19К миналия път всички тук говореха да се купува, че щяло да стане 100К.
Реално аз не знам някой форум да ме е ограбил повече - по твоята логика това е форум - измама. Аз имам най-много основние да кажа "МАНИ ГО ТОЗИ ФОРУМ ТАМ МЕ ОГРАБИХА". Даже знам и кои потребители са извършителите на измамата.
Въпросът е доколко е вярна тази логика.
И второ, кое доказва, че аз върша измама, след като аз доказах точно обратното.

jkminkov написа:момченце, много си арогантен да говориш за цензура!

Все едно ченге преди 1989 г. говори, ама всъщност те сега са още по-нагли.
trader
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Ное 2020, 08:27

Re: Цензура

Мнениеот ekrem » 08 Фев 2021, 20:07

trader написа:По тази логика аз мога да кажа, че съм най-ограбеният в този форум, защото при цена 19К миналия път всички тук говореха да се купува, че щяло да стане 100К.
Реално аз не знам някой форум да ме е ограбил повече - по твоята логика това е форум - измама. Аз имам най-много основние да кажа "МАНИ ГО ТОЗИ ФОРУМ ТАМ МЕ ОГРАБИХА". Даже знам и кои потребители са извършителите на измамата.
Въпросът е доколко е вярна тази логика.
И второ, кое доказва, че аз върша измама, след като аз доказах точно обратното.


Ти още ли се надяваш някой да ти клъвне на въдицата,че да ти даде някакви финанси и да си играеш с чужди средства.Регистрирал си се вчера и в първия си пост търсиш балами с какво си допринесъл за форума и обитателите му за да искаш тяхното доверие под формата на един анонимен ник.
Не бил купил на 19к щото било измама ами да си купил сега е 44к ще дойде и 144к.
Бил се доказал какво си доказал някой да е искал да се доказваш.
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Цензура

Мнениеот trader » 08 Фев 2021, 21:06

Регистрирал съм се вече преди няколко месеца.
А чета форума от 5 години.
Логично, след като знам какво сте говорили, когато цената беше 19К миналия път.
Откъде знаеш дали съм купил или не на 19К.
Ама 5 години ако за теб не са много, за други са значителна част от техния живот, защото може би не всички са пенсионери, за които времето е нещо маловажно и не бързат за никъде.
Аз ако ще живея над 5000 години може и да може да почакам една позиция 5 години докато ми излезе.
А в реалността какво става - човек купува, често и на марджин, и при падане от 19К на 3К познай колко точно му остава.
И колко било станало сега - два пъти повече от тогава. За 5 години удвояване. Че то инфлацията сигурно е толкова.
Другото го писах в другата тема.

Логично е интересът да е двустранен. И трейдърът, и инвеститорът имат еднакъв интерес нещата да се случват. А не, когато съм от страната на инвеститора аз да те гоня като трейдър, и обратно, когато съм от страната на трейдъра, аз да те гоня като инвеститор.
Разбираш ли? Изглежда, че досега не, защото казваш какво аз трябвало да направя, а не вие какво трябва да направите.
Явно при вас няма гонене на максимуми, а сте си самодостатъчни.
В тази връзка и е неясно какво значи да съм бил направил нещо за форума. Когато започна да печеля за неговите потребители или администратори и модератори, тогава ползата ще е двустранна и многостранна.
Кое е първо и кое е второ - те стават едновременно. Има печалба - дели се веднага. Ако няма печалба - няма какво да се дели - никой не е спечелил.


Имаше такива, които искаха да разберат дали това, което казвам, е вярно, а други оспорваха твърденията ми. Затова логично показвах доказателства. Така ми беше най-удобно да им запуша клеветническите усти, защото ТЕ говореха без доказателства.
trader
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Ное 2020, 08:27

Re: Цензура

Мнениеот upuHka » 09 Фев 2021, 17:23

trader написа:Рано или късно всеки форум прибягва до цензура на мнения.
Освен моите форуми.


Че стой си в твоите форуми, къв го дириш тука?
нищо не е вечно..
Аватар
upuHka
Spammer
 
Мнения: 182
Регистриран на: 02 Дек 2013, 14:28

Re: Цензура

Мнениеот 2GOOD » 09 Фев 2021, 17:26

Темата е изчерпана и се заключва.
Потребителят trader е с постоянно спрени права до форума!!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars


Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], gorgar, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin