Конкурс за модератор(и)

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Конкурс за модератор(и)

Мнениеот 2GOOD » 18 Юни 2013, 00:09

Здравейте,
Форума се развива бързо и скоро ще дойде момента, в който няма да мога да се справям с модерирането му, затова нека да направим един "конкурс" за модератори.

Всеки, който има желание, възможност и смята че притежава качествата да помага за развитието и доброто име на форума нека да пусне кандидатура в тази тема, след като съберем известен брой такива можем да пуснем гласуване за всеки един от тях по отделно или в обща тема. Това което се опитвам да направя е пряка демокрация - нещо което и хората по улиците искат :)

Също форума има нужда от Правила, оправяне на някой неща по Въпроси/Отговори и други козметични дейности, които ще влизат в задълженията на модераторите.
Може да кандидатствате както за глобален модератор, така и само за определен раздел или форум.
Напишете кратко резюме на вашата кандидатура с вашата възраст, професия, от колко време се занимавате с биткойн и каквото сметнете за необходимо. Желателно е кандидатите да владеят добре Български език (не че аз го владея), да спазват добрия тон, комуникативни и с добри познания в биткойн сферата.

Малко набързо скалъпена тема, но все пак е начало. Добре ще е модераторите да могат да правят по-добри теми от тази :)

Поздрави
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот IvJorell » 12 Ное 2013, 20:17

Здравейте,

Аз съм Ив на 25 години, по договор съм програмист :shock: . От три месеца ми е известно за биткойните, а от тази вечер вече мога да се похваля, че ми дообясниха пропуските (този път слушах по-внимателно, а не подигравателно :D ).

Искам да кандидатствам за модератор на една от "най-разгорещените" секции във форума - Други, слабост ми е Лафеджийница.
Изобщо няма да споменавам, че спрямо повечето от вас - българския ми е в пъти по-добър, макар и да не е перфектен. Надявам се Червеният не желае да му поправям правописните и пунктуационни грешки в първия пост, за да го докажа ;)

Хората във форума им е трудно да разграничат темите, които са свързани с "копането" и всичко останало. Като човек, който смята "виртуалното миньорстване" за хоби, а не допълнителен доход, бих могла да бъда най-обективна в тази секция.

Като допълнителна информация, преди съм имала форум, както и съм била модератор на такъв. 8)
Аватар
IvJorell
Spammer
 
Мнения: 86
Регистриран на: 08 Ное 2013, 01:03

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот marincho » 12 Ное 2013, 20:33

Правилата за кандидатстване изискват паспортна снимка, и по бански в цял ръст. :whistle:
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот 2GOOD » 12 Ное 2013, 22:41

IvJorell написа:Изобщо няма да споменавам, че спрямо повечето от вас - българския ми е в пъти по-добър, макар и да не е перфектен. Надявам се Червеният не желае да му поправям правописните и пунктуационни грешки в първия пост, за да го докажа ;)



хаха "червения" даже си е написал в първия пост, че българския език не ми е сила 8)
Иначе освен, че си супер нова във форума като цяло мисля, че не е проблем да ти се повери раздела "други", разбира се бих искал да чуя мнението на повече хора, като коментара на Марично е едно добро начало, не знам само "the мъжа ти" как ще реагира :mrgreen:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот ggeorgiev » 12 Ное 2013, 22:46

На мен лично - все едно, стига да няма конфликт на интереси :) . Условието на Марично - подкрепям с уточнение - към снимката и 2-3 по-засукани колежки, като за backup :P

ПП: По повод снимката по бански - сега разбрах, защо няма никакви кандидатури толкова време.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот crab » 12 Ное 2013, 22:48

аз съм ЗА, пък и при тема от 17 юли се изби народа да кандидатства => щом има желание може да се пробва на общите раздели пък като задобрее и ни изпревари ще превземе и другите :))
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот ZAX » 13 Ное 2013, 00:11

Гласувам да е на мястото на скрубалов направо :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот skrubalov » 13 Ное 2013, 10:21

Подкрепям закс.
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот IvJorell » 13 Ное 2013, 12:51

Този пост е желание на 2GOOD, като някакво малко тестче (да бе, да). Та считайте все едно той го е писал и това е волята му :D

---------------------------------------

Здравейте,

За щастие, форума се развива бързо и скоро ще дойде момента, в който няма да мога да се справям. Затова ..

Обявявам конкурс за модератори.

Може да кандидатствате, както за глобален, така и само за определен раздел.
От вас ще се искат освен основните задължения на модератор, да ударите едно рамо за "Правила на форума", "Въпроси/Отговори" и други козметични промени.

Минимални изисквания:
  • да спазвате добрия тон
  • да сте комуникативни
  • с добри познания в биткойн сферата
  • Желателно е кандидатите да владеят добре Български език (да не се взема за пример писаниците на човека в червено :lol: )
Ако имате желание, възможност и смятате че притежава качествата, за да помагате за развитието и доброто име на форума - пуснете кандидатурата си в темата.

Напишете кратко резюме с вашата:
  1. възраст;
  2. професия;
  3. от колко време се занимавате с биткойн;
  4. защо бихте искали да сте модератор във форума.
След като се съберат кандидатури ще можем да пуснем гласуване в обща тема или поотделно за всеки кандидат.

Нека се опитаме да направим пряка демокрация - нещо което и хората по улиците искат :)
Аватар
IvJorell
Spammer
 
Мнения: 86
Регистриран на: 08 Ное 2013, 01:03

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот crab » 13 Ное 2013, 12:56

2GOOD да не става от стола че току виж му го заемат :clap: .
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Следваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin