Конкурс за модератор(и)

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот ZAX » 13 Ное 2013, 14:02

Искам да обявя кандидатурата си за модератор само на тази тема: viewtopic.php?f=24&t=472

И ако се създаде жълт раздел и там също след време.

Смятам че отговарям на всички изисквания, но видиш ли не съм бил достоен за "сериозните теми".

1. 30 години.
2. Прост хамалин (висшето не се брои, защото още не съм го завършил, средното ми е с разширено изучаване на математика, биология и френски език).
3. Близо половин година.
4. Защото съм най-активен, имам най-много свободно време, което мода да даря на този форум по един много по-добър от досегашния начин. Също така поне до сега само аз успявам да понеса всичкия спам тук. Дори след като ме нямаше цял месец, за 1-2 дни изчетох всичко пропуснато :mrgreen:

П.П. Ив да каже как е нивото ми по БЕ и дали е подходящо.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Конкурс за модератор(и)

Мнениеот kopacha » 13 Ное 2013, 14:30

Здравейте,
Искам и аз да заявя участие в конкурса за модератори(глобални)
Казвам се Богомил на 23 години съм, живея във Варна, студент съм в Морско Училище
Занимавам се с биткойни и копането им от края на 2011г. Фен съм на форума от самото му създаване и смятам, че това е не само най-големия, но и единствен форум на биткойн обществото в България, причината поради която искам да стана модератор не е зеления цвят на ника :) за това смятам, че бих бил полезен за бъдещето му развитие, защото чета постоянно всеки един пост и в по-голяма част от денонощието съм Онлайн.
Ами това е ако ме изберете за модератор ще разберете дали съм полезен или не :)
П.С по отношение на правописа се стремя да пиша правилно, но все пак всеки прави грешки понякога :violin: :P
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Предишна

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, viniamin