Потребители със спрян достъп до чата

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот 2GOOD » 17 Юни 2020, 16:06

Типично по български във всеки форум по нашите ширини се намират хора, които просто са тук за да... как да го кажем по-модерно - тролят. Това налага създаването на тази тема със списък на потребители без достъп до чата.

Системата няма автоматично премахване на потребител от група, което означава, че ако някой потребител е решил да се поправи и да спазва добрия тон и правилата на форума може да пише в тази тема.
  • tanerblockchain
  • maerc
  • jamiemirror
  • greo
  • freedarko
  • oneshot
  • fcoin (до 01.07.2020)
  • DoubleSpend
  • ProstakOTselo - вечен :)
  • Bai Ivan
  • Mr.Mighty
  • niki (до 01.10.2020)
  • trader
  • qbadabaduuu (до 01.05.2021)
  • futureworld (до 14.11.2022)
  • jority (до 31.01.2023)[
  • niki - неприлично държание (до 14.01.2024)
  • UserX1XO - неприлично държание (до 14.01.2024)
  • niki - неприлично държание (до 13.01.2024)
  • futureworld до 29.02.2024

Всякакви полемики относно този списък се разискват само в тази тема!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот greo » 17 Юни 2020, 17:55

Здрасти!
Моят БАН изтече миналия месец и се колебая дали искам отново достъп до крещялката.
Не съм си правил друг профил досега, а гледам че е актуално...
Някакъв тип революция се е заформила, но е едва ли има смисъл, както и на световно ниво в момента :)

По някакъв начин пространството тук ме привлича, макар че интереса ми към криптото е на рекордно ниски нива.
Преди малко направих последното си теглене на спестяванията, които бях заработил през последните 2-3 години и за щастие това ми помогна да си плащам сметките и да преживявам през последните 3 месеца ;) (в тези нестабилни времена)

Май само :btc: държи някаква стабилност около халвинга...

Ако хората, които са се почувствали обидени от моите нападки и изригвания, успеят да простят,
и 2GOOD ако прецени, че заслужавам, мога да казвам по едно Здрасти в чата :P

Имам нов опит да споделя за Web v3 blockchain мрежите...но едва сега ми идва музата да напиша тема примерно.

ДА! ще се постарая да спазвам добрия тон, доколкото ми е възможно и оставям на журито да прецени доколко да ме допусне.

С уважение:
Траян
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот 2GOOD » 17 Юни 2020, 18:18

greo написа:Моят БАН изтече миналия месец и се колебая дали искам отново достъп до крещялката.


Само да обясня, че това не е БАН от форума, а ограничени до част от функционалностите на платформата.

Относно другия текст, отлично добре написан пост, заслужаваш втори шанс в чата. Разбира се при първо провинение много лесно се поправят нещата.

П.С.
Имам чувството, че много хора влизат в различните социални мрежи предимно вечер под влиянието на алкохол и други опиати и това влияе на изказа им!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот greo » 17 Юни 2020, 18:25

Да така е, имам зависимост към алко-то...
а от година и към табак... след 17 години прекъсване...

Оценявам шанса, животът ми показа промяна... много неща се случиха..

Приеми моите извинения, моля!
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот Bai Ivan » 17 Юни 2020, 19:48

Докъде стегна форума. Админа да прави тема на недоволните, през седмица-две нов бан, вместо да махне на приятелите си титлите. Това няма да е само приятелство май...
Bai Ivan
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Юни 2020, 03:13

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот shulio » 17 Юни 2020, 22:57

Bai Ivan написа:Това няма да е само приятелство май...


Спокойно може да живееш с мисълта, че шефа и професора са едно лице с 2 ника. Това устройва ли те като положение или да мисля друго :)
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот Bai Ivan » 18 Юни 2020, 01:54

Изобщо не ме интересува. Това е човек, който си затваря очите. Неудобните факти ги класифицира като личносни нападки. Разчита на потока през сайта, всеки който не ги познава, голяма работа са! И накрая каза, че не го правел за пари - сайта бил на загуба!
А сега ми кажи кои са троловете? Дали някой не плаща за целия този пародиен оркестър, а? Или е случайна суета за мерене на никове? Детска мечта - сайт!
А ти шуле, по наший край им викаме гзблзц. Толкова мазно стана вчера, накърти! Такова, г-син админа се чуди от де му идва толкова недоволство на килограм, ама добре че ти се включи и приятеле от раздадените титли. Малцинство, ама той другите им сложи цензора, както обича да си прави.

Тази тема ще е дълга като списъка "заяждащи се" с проЦесора.

Ха наздраве! Вече изгонихте и последните с акъл. Няма се налага дори да четем бозата :clap: :clap: :clap:
Bai Ivan
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Юни 2020, 03:13

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот filchef » 18 Юни 2020, 02:47

Bai Ivan написа:Ха наздраве! Вече изгонихте и последните с акъл.................

Пофали мъ уста, че сирам вътре ти :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот shulio » 18 Юни 2020, 07:11

Мазня се какво да правя. Шефа ми дава по 2500лв заплата за да го защитавам в крещялката. За това съм постоянно онлайн да следя кога някой напада шефа :)
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: Потребители със спрян достъп до чата

Мнениеот 2GOOD » 18 Юни 2020, 11:21

shulio написа:Мазня се какво да правя. Шефа ми дава по 2500лв заплата за да го защитавам в крещялката. За това съм постоянно онлайн да следя кога някой напада шефа :)


Ама разбира се и аз дори мога да си го позволя, защото Професорите плащат абонамент по 20 бона всеки месечно да може да манипулират пазара през този биткойн форум и правят по половин милион печалба нам седмично, докато се крият от БилГейтс да не ги чипира :mrgreen:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Следваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin