Гласуване за спиране на чата за ProstakOTselo

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Спиране на чата за ProstakOTselo:

ProstakOTselo да не се налага ограничение
17
40%
ProstakOTselo за 1 месец
3
7%
ProstakOTselo за 1 година
20
48%
нямам мнение...
2
5%
 
Общо гласове : 42

Гласуване за спиране на чата за ProstakOTselo

Мнениеот 2GOOD » 14 Мар 2019, 22:58

... и за да няма дискриминация, по изрично желание на ProstakOTselo, отделно гласуване и за него /просто в един вот мога да сложа до 10 опции, затова се налага отделна тема, но той си заслужава де/

Моля отразете вашият избор.
Гласуването за другите потребители може да намерите тук: viewtopic.php?f=31&t=6547
Повече информация може да намерите в темата: viewtopic.php?f=31&t=6483
Гласуването е анонимно!!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот drep_de_kristne » 15 Мар 2019, 11:25

Не ми пука дали е анонимно, някога този чат беше изключително интересно четиво. Аз лично връщах страниците да прочета всичко, сега почти няма какво да прочетеш за криптовалутите. Твърдо съм ЗА забраната на потребители които не знаят как да се държат. Когато няма какво да кажеш по добре да замълчиш, а не да бълваш глупости и да дразниш. Нека запазим нивото на форума.
drep_de_kristne
 
Мнения: 37
Регистриран на: 10 Яну 2017, 21:16

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот val1900 » 17 Мар 2019, 18:46

Не е направил нищо на никого освен , че спами. По - добре да му се разрешава 1 мнение на 15 мин.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот NAKATA » 17 Мар 2019, 22:07

За спама е поносимо ,че направи крещялката нечетатаема е факт,но преди три дена се изискваше от него да побликува само едно мнение(да бъде поне малко полезен) за да си пусне обява и той не го направи.С това си бездействие доказа колко е ненужен тук .Начина му на писане говори за много голяма писмена култура (за да се смесват така различни диалектни думи от различни крайща се изисква много добър правопис)но той не желае да пише нормално.
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот bruter » 18 Мар 2019, 01:54

Колкото и да се старае да го прикрие, отдалече си личи че ProstakOTselo е много интелигентен пич и няма нищо общо с другите двама.
На прос човек мое да му набиеш само един .Ур, акъл нема как да му набиеш
bruter
Bitcoin Fanatic
 
Мнения: 202
Регистриран на: 05 Авг 2013, 13:31

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот 2GOOD » 18 Мар 2019, 22:52

Време е за трудните решения... ето и моето мнение относно ProstakOTselo - наистина много интелигентен и начетен човек, но по някаква причина използва форума за да показва "другата" си страна. След вчерашния чат с Вал се надявах наистина да се самоцензурира и да пише не по повече от 1 пост на 15 мин. или поне да бъде малко по-сдържан. уви много бързо показа, че това няма как да стане.

Както вземем предвид резултатите от гласуването налагам ограничение до чата на ProstakOTselo до края на годината. При положение, че междувременно колегата допринесе за развитието на крипто общността и в частност този форум наложеното ограничени може да бъде премахнато по-рано.

П.С.
===
Признавам си, малко ще ми липсват "глупостите" му и странното му чувство за хумор ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот jamiemirror » 19 Мар 2019, 19:40

Леко неудобен въпрос - как се разпознава принос към крипто общността и в частност този форум, в който дори едно лого не може да се избере?
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот ProstakOTselo » 20 Мар 2019, 21:00

МмммЪдааа, за разлика от общоприетите правила на демокрацията, тук няма нито втора, нито трета инстанция дето да си ожалиш решението на …избраните, освен пред Арменския … или медиите на радио Ереван.

Но нищо, кво пречи поне да опита Човек, дет нито е подстрекател, нито спекулант, нито насилник, нито лъжец, нито крадец /с 2 думи престъпНИК/, да се защити за това, че е обикновен натрапник.

На застрашаващ с нищо живота, здравето, ежедневието и спокойният сън на гражданите, /селяните и съфорумците/.

Винаги съм мислил върху това, колко близка е разликата между просяка и натрапника, най-вече по отношение на риска, КУТ /Комитет по Условията на Труд/ нямат формулировка по въпроса.

Според мен, / не съм професор/ тази разлика е по-тънка от косъм. И при двата случая риска е един….да те пребият, или да ти дадат нещо….от съжаление, или просто да се отърват от присъствието ти.

Така и не мога да я реша тая задачка….ма то и много професори не могат да ми дадат отговор защо минус по минус, дава плюс.

Ето и отговора от медия Ереван:
Чадо, щом са те отлъчили от тоя чат сам си си виновен, ако бе писал, че подкрепяш джендърската конвенция и си за свобода за отглеждане на марихуаната за /битови/ нужди, не само щеше да не си отлъчен….ми оранжев цвят на ника щеше да имаш.

Модератор: Моля използУвай бутона EDIT ;)
Аватар
ProstakOTselo
Spammer
 
Мнения: 179
Регистриран на: 14 Фев 2018, 18:36

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот 2GOOD » 20 Мар 2019, 23:54

ProstakOTselo написа:МмммЪдааа, за разлика от общоприетите правила на демокрацията, тук няма нито втора, нито трета инстанция дето да си ожалиш решението на …избраните, освен пред Арменския … или медиите на радио Ереван.

Но нищо, кво пречи поне да опита Човек, дет нито е подстрекател, нито спекулант, нито насилник, нито лъжец, нито крадец /с 2 думи престъпНИК/, да се защити за това, че е обикновен натрапник.

На застрашаващ с нищо живота, здравето, ежедневието и спокойният сън на гражданите, /селяните и съфорумците/.

Винаги съм мислил върху това, колко близка е разликата между просяка и натрапника, най-вече по отношение на риска, КУТ /Комитет по Условията на Труд/ нямат формулировка по въпроса.

Според мен, / не съм професор/ тази разлика е по-тънка от косъм. И при двата случая риска е един….да те пребият, или да ти дадат нещо….от съжаление, или просто да се отърват от присъствието ти.

Така и не мога да я реша тая задачка….ма то и много професори не могат да ми дадат отговор защо минус по минус, дава плюс.

Ето и отговора от медия Ереван:
Чадо, щом са те отлъчили от тоя чат сам си си виновен, ако бе писал, че подкрепяш джендърската конвенция и си за свобода за отглеждане на марихуаната за /битови/ нужди, не само щеше да не си отлъчен….ми оранжев цвят на ника щеше да имаш.


Изображение
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Гласуване за спирана на чата за ProstakOTselo

Мнениеот filchef » 21 Мар 2019, 00:16

Шефе - обещаното си е обещано - дай на простака от село достъп до форума купува/продава да може да си пусне обявата.
Аз лично в тази анкета гласувах за месец почивка доколкото си спомням и ми се вижда малко множко това наказание за него до края на годината тъй като сумарно гласовете на тия които са гласували за това са по малко от гласовете дали друг отговор но да видим може да почне да пише в форума и реално да си издейства предсрочно освобождаване от "ареста"
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Следваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin