Неприлично държание в чата

Ето го и боклука

Модератор: Moderators

Re: Неприлично държание в чата

Мнениеот jamiemirror » 14 Мар 2019, 23:55

Предложение за оня списък - Double-то. Дето само чакали и ходи да пее. Вал - и той по тая ДС линия. 2ГУУД - заради двойния му стандарт :lol: И заради това, че пуска сеирджийски теми от скука.
jamiemirror

Мнениеот 2GOOD » 14 Мар 2019, 23:59

jamiemirror написа:2ГУУД - заради двойния му стандарт :lol: И заради това, че пуска сеирджийски теми от скука.

Изображение
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот steffo » 15 Мар 2019, 18:48

silence написа:ако може да се направи в чата да може да се пише 7 дни след регистрация, може би новите потребители ще видят как е нормално да се държиш тук в този чат

Даже ще приспособим лаф за тофа: ,,Личи му, че му липсват първите седем дни.”
steffo

Мнениеот freedarko » 15 Мар 2019, 18:55

2GOOD написа:Дарко "временно" е без достъп до чата.
По другите проблеми, за които говори Майти не съм взел отношение все още/не съм чел/.

Въпросния "певец" много добре знае за какво говоря ... написах го много точно и ясно в чата . Нямаш характер момче... ще си останеш това което ти казах.
Апропо - тия истории с гласувания, следене, докладване и не знам си какво става абсолютно пресолена манджата ... Направо в затвора за изразено мнение със псувня най - добре ? :)
Очертават се наказателни отряди - мишок след мишока ...
freedarko

Мнениеот jamiemirror » 15 Мар 2019, 21:43

А стига па ти бре, забавлявай се тука :)
Човечето се пофали днес че сложило на всички максимална присъда, гътнах се от смях публично хахахаха, е .. май не му хареса много ама нимоа го мисля, тръгна с някви обиди и си го получи на момента :twisted:
jamiemirror

Мнениеот 2GOOD » 15 Мар 2019, 22:09

Мда... така и така сме на гласуване - слагам и Майти... ако има още предложения казвайте ги за да ги пусна в една гласуване.

Иначе да предвид случващото се последния месец, най-вероятно чата ще остане само за регистрирани потребители, като новите такива ще могат да пишат в него след определен период от време.
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот Herzog » 15 Мар 2019, 22:30

Пичове, така и така сме останали един файтон хора тука - дайте да се самоизгоним всички и да мирясаме,а?
Ебаси(с риск да ме БАНнат), във форума няма повече от пет поста дневно(с изключение на шизифренията в тази тема).
Не е ли по-рационално да хабите енергия в по-продуктивни посоки?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
6xMSI Black Radeon RX Vega 64
Windows 3.11
Аватар
Herzog

Мнениеот 2GOOD » 16 Мар 2019, 00:14

Herzog написа:Пичове, така и така сме останали един файтон хора тука - дайте да се самоизгоним всички и да мирясаме,а?
Ебаси(с риск да ме БАНнат), във форума няма повече от пет поста дневно(с изключение на шизифренията в тази тема).
Не е ли по-рационално да хабите енергия в по-продуктивни посоки?

Напълно съм съгласен с теб, дай едно предложение как да стане това.

П.С.
Много ми харесаха скобите :lol:
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот jamiemirror » 16 Мар 2019, 01:48

Мога аз да дам - искам от твоя страна публично реабилитация за цирковете с Матеев, както и извинение за това че пусна тема за мен и него, докато ми беше сложил бан.
За начало... е, стиска ли ти или пак всичко ще го вършиш под масата?

ПП: като каза "слагам и Майти", не виждам къде по-точно си го сложил. Щото темите за спиране на достъпа са без промяна. Вярно, че не е светило от ранга на Простака та да си има своя собствена анкета, ама може да направиш една отделна за доносници ...
jamiemirror

Мнениеот 2GOOD » 18 Мар 2019, 23:26

Темата е изчерпана, не мисля, че има нужда от повече гласувания освен ако не става въпрос за потребител от типа на Простака.
От днес нататък към правилата на форума е допълнена точка и следващите наказания в чата ще се прилагат на момента, спазвайте добрия тон.

Пълен списък с потребителите с ограничени права може да намерите тук

Правилата на форума са достъпни от всяка страница, но все пак може да ги прочетете тук: Правила на форума BitcoinBG

П.С.
====
Относно Майти, а и всички потребители в това число при следващо провинение достъпа до чата ще им бъде ограничен.
Аватар
2GOOD
Site Admin

ПредишнаСледваща

Назад към Кошче / Архив