Неприлично държание в чата

Ето го и боклука

Модератор: Moderators

Re: Неприлично държание в чата

Мнениеот greo » 28 Фев 2019, 09:26

не само от крещялката, ами от целия форум исках да ме изтриете много отдавна...

а оня конкурс за лого беше пълна подигравка с търпението и времето на участниците - шефчето само обещава някакви промени и виждате какви са!

не претендирам за кой знае какви умения, просто българинът винаги ще си яде лайна за здраве ;)
Аватар
greo

Мнениеот 2GOOD » 28 Фев 2019, 18:15

Всички банове изтекоха, достъпа до чата на jamiemirror е възстановен, надявам се за в бъдеще да няма нужда за намеса от страна на модераторите.

Едит: Не трая дълго затишието, колегата greo е с ограничени права до чата.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот jamiemirror » 28 Фев 2019, 20:32

Мерси, ама нямаше нужда.
Достатъчно ми беше да гледам мензисите тук вече, соц. доносници в оранжево и модератори, дето през ден си решават различни санкции като станат с гъза нагоре :lol:

ПП: може да се създаде подфорум Пикасо, поне да има няква файда от цялата шарения :dance: Размислих за Белене, няма нужда - той целия форум си е такъв.
jamiemirror

Мнениеот greo » 28 Фев 2019, 20:50

:beer:
Последна промяна greo на 02 Мар 2019, 22:19, променена общо 1 път
Аватар
greo

Мнениеот filchef » 28 Фев 2019, 21:55

jamiemirror написа:Мерси, ама нямаше нужда.
Достатъчно ми беше да гледам мензисите тук вече, соц. доносници в оранжево и модератори, дето през ден си решават различни санкции като станат с гъза нагоре :lol:

ПП: може да се създаде подфорум Пикасо, поне да има няква файда от цялата шарения :dance: Размислих за Белене, няма нужда - той целия форум си е такъв.

Сърдитко Петко празна му торбичка.А колкото до бана той си беше напълно заслужен не само в конкретния случай а и изобщо за цялостно поведение в чата и форума - не един от съфорумниците напусна точно за такива зрънца като вас.
Аватар
filchef

Мнениеот greo » 28 Фев 2019, 22:14

:beer:
Последна промяна greo на 02 Мар 2019, 22:16, променена общо 1 път
Аватар
greo

Мнениеот jamiemirror » 28 Фев 2019, 22:15

Филчев, не аз доноснича наляво и надясно - и после "ми що чата е празен". Толкова за празната торбичка, и форума стана с по 1 постинг на ден вече - щото на кривата ракета и космоса крив, та накрая без гориво 8)

Сеш'се, пък колкото до сърдиткото - леко смешно е един форум с аматьори и фантазьори да ми го накриви, нек'си :lol:
jamiemirror

Мнениеот val1900 » 01 Мар 2019, 17:51

Джейми не очаквам от теб да разбереш , че не е важно колко поста има , а какво е съдържанието.
Когато човек без нито една прогноза ти прави забележка за грешна такава е странно.
Аз също ще се радвам на много , но съдържателни постове ( дори и грешни), но как да има
като си на "всяко гърне мерудия" и никои не остана от твоите заяждания.
val1900
ПроФесор

Мнениеот jamiemirror » 01 Мар 2019, 18:10

Странно е когато оракулът се бои да сбърка - и не само това, но клевети всички които не вярват в предсказанията му :clap: И какво постигна - да се чува само твоят гласец ли, ами то смехотворно :)
На грешното му казвам грешно, защото се оказва такова. Факт и констатация.
Къде по-точно видя изискване да правя собствени картинки и галерийки? Тук сме да си мерим прогнозите или художествените дарби?
jamiemirror

Мнениеот jamiemirror » 02 Мар 2019, 14:44

По изрично желание на модератора ни - публикувам тук диалога по повод този лаф, изпят от поредното форумно пиле в чата. Тъкмо да си видите качеството на човешкия материал, за мен ясно че съм неудобен на тоя-оня:

"jamiemirror Недей ша те изпей и теб сега жълтура ;)"

2GOOD написа:
jamiemirror Недей ша те изпей и теб сега жълтура ;)

Без повече подмятания, заяждане и други!

2GOOD написа:
А по мой адрес може, нали? Баси колко смешно верно стана :lol: Аз с бан в чата, оня през час ме споменава. Ти се правиш на невидял, ей го днес пуснах 1 лаф и веднага скочи. Не е смешно, жалко е всъщност - ама не можеш да го разбереш, затова и форума умря, и чата умря. На практика и сайта умря ... честито.

Не съм скочил, просто пак те "изпяха" и не Вал не си е позволявал да те "пее", други колеги ми пишат

2GOOD написа:
На певеца у гъзеца - туй имам за всичките подмолни мишки. Видях ги наживо на протеста за Росен какви жалки човечета дойдоха, изобщо не могат ми накриви тук. Писах го и преди - когато не се толерират различни мнения, работата е отишла в канала - вместо форум става блог, а блоговете умират когато автора няма какво да напише в тях вече.
Гоненето на хора от мъртъв форум е меко казано самоубийствено. Ама след онова изпълнение с филчев, дето писа след теб и после получих банове изобщо не ми дреме, както се сещаш - не само на мен а и на други. Пейте си, звънете си, двама ще си рисуват смешни картинки и ще хващате паяжина с години - това и наблюдавам откак съм тук. И да не забравяте да запушвате устата на всеки, дето не блее в стадото :)

Много си далече от истинита, този форум го има от много години и през всичкото това време съм бил крайно либерален към мнения, настроения, безплатни реклами и какви ли не други неща, които по никакъв начин не се толелират в други български, a и чужди форуми.

Фактите са, че няколко човека тук прекалявате със своеволията и когато 10 потребителя ми заливат пощата с оплаквания, а други двама ми звънят на личния телефон, че нещата излизат извън контрол и става ясно, че е време да се въведе малко ред. И НЕ, това не е комунизъм или блог, винаги съм бил за пряка демокрация и свобода на словото, даже много често преди да се появиш ти тук, защото си от скоро, са се водили много люти спорове в чата, включително между професори и други потребители и винаги съм казвал, че в спора се ражда истинита и всяко мнение е от значение. Да "мнение" е думата, а не явни нападки, заяждане и подхвърляне на убуди, да не говорим за директните заплаха и други.

Относно това дали форума замира или не, това са си твои наблюдения, факт е, че всички пишете само в чата и много рядко има добра дискусия в самия форум. Но това е въпрос на избор на всеки един от вас. И пак казвам, всеки има право на избор, много потребители заради подобни заяждания и буквално тролене взеха решението за себе си по една или друга причина да не влизат тук или поне да не пишат, това отново е избор на всеки един потребител, включително и твой.

Компромисите бяха до тук.

Ако желаеш да продължим този разговор предпочитам това да е публично в темата, защото аз нямам от какво да се притеснявам.

Поздрави и Приятна вечер,
2GOOD

P.S.
====
В случай, че желаеш да си част от това общество и да имаш достъп до чата, спазвай правилата и се дръж прилично - големи хора сме!

Радвам се че си забелязал, че спрях да пиша по темите. Не е случайно, след осирането на положението с Матеев и неадекватните модераторски действия. Звъненето по телефони просто индикира ясно ситуацията, нямам повече коментари по пряката демокрация, свободата на словото и т.н. Затова не само аз - а и всеки с ангажимент в сферата вече не дава в темите нищо от себе си, и на мен не ми е приятно че стана така. Хубавото е че извън форума нещата си вървят както трябва, но тук наистина остана само човек да размени два лафа с някого вместо да поема ненужни коментари и банове като иска да е полезен по темите.

ПП: общество ли? Туй е някакъв виц :) Чат - да, форум - почти вече няма, общество - хептен. Видях го лично и наживо обществото пред съдебна палата на протеста. Апропо не съм нарушил нито едно правило - цитирай нарушение? Освен че някой не ме харесвал. Как можах да забравя, неписаните правила с превес над писаните :) Как смее някой да критикува Пикасо :)

ППП: както пожела - поставям това публично в темата, аз нямам какво да крия понеже не ти звъня да банваш другите.
jamiemirror

ПредишнаСледваща

Назад към Кошче / Архив