Неприлично държание в чата

Ето го и боклука

Модератор: Moderators

Re: Неприлично държание в чата

Мнениеот 2GOOD » 14 Фев 2019, 17:31

filchef написа:
2GOOD написа:Предложени от мен за забрана до чата потребители са:
freedarko
jamiemirror
ProstakOTselo
greo

Чакам вашите коментари!!!

Мисля, че е редно ако стигнем до подобни "наказания" все пак потърпевшите да имат право забраната да отпадне при желание на потребителя изразено под формата на тема в този раздел.

П.С.
Предвид, че всички освен джеими са баннати за по 2 седмици, ще ги изчакаме да се върнат, ако имат желание да се защитят.

Съгласен да им дадем 2 седмици почивка от чата с предупреждение за перманентен бан.
Да видим това дали ще подейства и ако не тогава да ги изхвърлим окончателно от крещялката.

В момента всички без Джейми са с бан от форума за 2 седмици, само Джейми е с 1 ден. Проблема със забраната до чата, е че нямам автоматична опция да я слагам за определен период от време - т.е. може да се забрани достъпа на потребител или група потребители до чата и ръчно да се възстановява.

Междувременно Простака писа с друг потребител в чата:
14 Feb 10:35 | prostakat успешен ден и не прекалявайте с любовта към половинката….е, може и цял литър, ма после боли главата
14 Feb 10:34 | prostakat ще отсвирвам, че денем имам по-належащи дела от писането в крещялката, но чета от време на време писанията тук
14 Feb 10:33 | prostakat и все пак, ако шефа замени надписа ‘крещялка’ с ‘крипто чат’, ще пиша само по темата или само ще чета, както правя влизайки в /бг.мама и мобиле.бг/, примерно.
14 Feb 10:32 | prostakat инак вал е прав, ще го перифразирам, всеки може да избере дали да смени канала или да изгаси телевизора.
14 Feb 10:32 | prostakat щях да съм направо щастлив Българин, ако и на еднопартийните седянки се решаваха нещата така, а не с 99,9 % съГласуване.
14 Feb 10:31 | prostakat чета, че за мен има /за/, /против/ и /въздържали/ се, което ме кара да се чувствам в нормална човешка среда.
14 Feb 10:31 | prostakat влязох с пълния си…член, понеже простакОТсело е баннат от шефа до 28.02
14 Feb 10:30 | prostakat добър ден. Честит празник на влюбените…във виното и неговите производни.

С препинателни знаци и четим български език :clap:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот filchef » 14 Фев 2019, 18:07

2GOOD написа:
В момента всички без Джейми са с бан от форума за 2 седмици, само Джейми е с 1 ден. Проблема със забраната до чата, е че нямам автоматична опция да я слагам за определен период от време - т.е. може да се забрани достъпа на потребител или група потребители до чата и ръчно да се възстановява.

Междувременно Простака писа с друг потребител в чата:
14 Feb 10:35 | prostakat успешен ден и не прекалявайте с любовта към половинката….е, може и цял литър, ма после боли главата
14 Feb 10:34 | prostakat ще отсвирвам, че денем имам по-належащи дела от писането в крещялката, но чета от време на време писанията тук
14 Feb 10:33 | prostakat и все пак, ако шефа замени надписа ‘крещялка’ с ‘крипто чат’, ще пиша само по темата или само ще чета, както правя влизайки в /бг.мама и мобиле.бг/, примерно.
14 Feb 10:32 | prostakat инак вал е прав, ще го перифразирам, всеки може да избере дали да смени канала или да изгаси телевизора.
14 Feb 10:32 | prostakat щях да съм направо щастлив Българин, ако и на еднопартийните седянки се решаваха нещата така, а не с 99,9 % съГласуване.
14 Feb 10:31 | prostakat чета, че за мен има /за/, /против/ и /въздържали/ се, което ме кара да се чувствам в нормална човешка среда.
14 Feb 10:31 | prostakat влязох с пълния си…член, понеже простакОТсело е баннат от шефа до 28.02
14 Feb 10:30 | prostakat добър ден. Честит празник на влюбените…във виното и неговите производни.

С препинателни знаци и четим български език :clap:

Ами в такъв случай отрежи достъпа до чата на Джейми и след две седмици ще го възстановиш ръчно.
Аватар
filchef

Мнениеот Herzog » 14 Фев 2019, 18:44

2GOOD написа:Приемаме кандидатури и за Shoutbox janitar

Бих се кандидатирал, ама като знам колко съм корумпиран............... :)
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
6xMSI Black Radeon RX Vega 64
Windows 3.11
Аватар
Herzog

Мнениеот 2GOOD » 14 Фев 2019, 19:08

Herzog написа:

Супер имаме една кандидатура, като се събере някаква бройка ще пуснем гласуване ;)
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот Herzog » 14 Фев 2019, 19:41

2GOOD написа:
Herzog написа:

Супер имаме една кандидатура, като се събере някаква бройка ще пуснем гласуване ;)

Финансовите параметри на лични ли ще уточним? :)
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
6xMSI Black Radeon RX Vega 64
Windows 3.11
Аватар
Herzog

Мнениеот kkirilov » 14 Фев 2019, 22:58

Аз също мога да застана падар :-)
kkirilov

Мнениеот jamiemirror » 15 Фев 2019, 01:01

filchef написа:
2GOOD написа:
В момента всички без Джейми са с бан от форума за 2 седмици, само Джейми е с 1 ден.

Ами в такъв случай отрежи достъпа до чата на Джейми и след две седмици ще го възстановиш ръчно.

Тия 13 дни извънредно по какъв повод, по случай извинено отсъствие за първия ден или?
jamiemirror

Мнениеот 2GOOD » 19 Фев 2019, 00:43

jamiemirror написа:
filchef написа:
2GOOD написа:
В момента всички без Джейми са с бан от форума за 2 седмици, само Джейми е с 1 ден.

Тия 13 дни извънредно по какъв повод, по случай извинено отсъствие за първия ден или?

Това е само за чата, влиза в сила от днес, до 28-ми. След тази дата всички 4-ма участници в пререканията ще бъдат следени за неприлични изказвания, заяждане и други провокации. Моля ако някой забележи нещо нередно да сигнализира в темата.
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот jamiemirror » 19 Фев 2019, 01:01

Тъй значи, досега се докладвахме - сега и ще се следим.
Как можахте да вземете само най-калпавото от куманизъма бре :lol: И кво - несъгласните с партийната линия - донос по телефона и запушване на устата? Пак добре че няма подфорум Белене :clap:
jamiemirror

Мнениеот upuHka » 22 Фев 2019, 14:36

jamiemirror написа:Тъй значи, досега се докладвахме - сега и ще се следим.
Как можахте да вземете само най-калпавото от куманизъма бре :lol: И кво - несъгласните с партийната линия - донос по телефона и запушване на устата? Пак добре че няма подфорум Белене :clap:

:clap: :clap: :clap:
нищо не е вечно..
Аватар
upuHka
Spammer

ПредишнаСледваща

Назад към Кошче / Архив