Неприлично държание в чата

Ето го и боклука

Модератор: Moderators

Неприлично държание в чата

Мнениеот 2GOOD » 13 Фев 2019, 23:08

13 Feb 21:49 | dianski Към собствениците и отговорниците на форума: Моля за известно време да бъде свалена Крещялката. Виждате колко е паднало нивото. Това не е форум за иновативни идеи. Това е терен за саморазправи. Моля ви вземете се в ръце и спрете малко това безобразие, за да отрезнеят всички!

Това е само част от апела, човек да не може един мач да изгледа на спокойствие. Сега шегата на старана!

Това е публичен форум, като такъв трябва да се спазват няколко основни правила описани нагледно в правилата на форума: viewtopic.php?f=3&t=33

Специално за чата (крещялката):
* Спазвайте добрия тон
* Не обиждайте колеги потребители на този форум както и други публични или не личности
* Забранено е да се рекламират/промотират забранени от закона дейности, събстанции и т.н.
* Всичко останало, което е описано в правилата на форума - ПРОЧЕТЕТЕ ГИ
* Дръжте се прилично и възпитано.

По преценка на екипа на форума потребители не спазващи добрия тон биват и ще бъдат баннати от форума за определен период от време отново по преценка на екипа.

Чата е полезен, доколкото не се използва за лични нападки и спорове. Все пак е това е форум за биткойн, криптовалути, иновации, финанси, полезни съвети и взаимопомощ. Другите теми можете да ги обсъждате в раздела "лафче" на форума, или на лични съобщения

Важно е да знаете, че всеки носи своята отговорност за това какво и къде пише.

В тази тема може да пуснете предложения за хора, на които да им бъде забранен достъпа до чата.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin

Re: Неприлично държание в чата

Мнениеот Herzog » 13 Фев 2019, 23:12

Добре де, "паднало" ли е нивото? :)
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
6xMSI Black Radeon RX Vega 64
Windows 3.11
Аватар
Herzog

Мнениеот 2GOOD » 13 Фев 2019, 23:29

Herzog написа:Добре де, "паднало" ли е нивото? :)

Не знам, но ека повече да не се налага да ми звънят по телефона да се намесвам !!!
Това е апел към всички потребители във форума, мисля че сме интелигентни, разумни хора, време е да го докажем.
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот 2GOOD » 14 Фев 2019, 00:06

Предложени от мен за забрана до чата потребители са:
freedarko
jamiemirror
ProstakOTselo
greo

Чакам вашите коментари!!!

Мисля, че е редно ако стигнем до подобни "наказания" все пак потърпевшите да имат право забраната да отпадне при желание на потребителя изразено под формата на тема в този раздел.

П.С.
Предвид, че всички освен джеими са баннати за по 2 седмици, ще ги изчакаме да се върнат, ако имат желание да се защитят.
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот jamiemirror » 14 Фев 2019, 00:19

Найс, виждам и моето име - ама не виждам кой е телефонния доносник примерно, по стар соц-обичай. Не виждам и какво съм нарушил от правилата.

Имам обаче една обща забележка - винаги като има някое репортвано мнение във форума, потребителят получава известие - но не може да види за какво, защото мнението от линка в личното му съобщение го няма. Същото изпълнение и когато някой си реши да пусне тема за мен и Матеев - използвайки момента с мой 2-седмичен бан. Ако идеята е да ми е гадно - не ми е, смешно ми става само :) И определено е безполезно по тоя начин.
jamiemirror

Мнениеот 2GOOD » 14 Фев 2019, 00:28

jamiemirror написа:Найс, виждам и моето име - ама не виждам кой е телефонния доносник примерно, по стар соц-обичай. Не виждам и какво съм нарушил от правилата.

Имам обаче една обща забележка - винаги като има някое репортвано мнение във форума, потребителят получава известие - но не може да види за какво, защото мнението от линка в личното му съобщение го няма. Същото изпълнение и когато някой си реши да пусне тема за мен и Матеев - използвайки момента с мой 2-седмичен бан. Ако идеята е да ми е гадно - не ми е, смешно ми става само :) И определено е безполезно по тоя начин.

Когато има пост, който е не по темата, спам или нещо друго и той е репортнат обикновено се трие и на потребителя се слага warning. Ще предам на колегите заедно с warning-a да се слага цитат от поста, за който става въпрос. По разбираеми причини поста не може да остане публичен до виждането на предупреждението от страна на потребителя и бива изтрит на момента.
Идеята на тези предупреждения е, потребителят да бъде известен за некоректен пост/коментар без да му се налага бан, нещо като устно предупреждение във футбола, преди да се дават картони, извинявам ако аналогията е чужда на някой.

НЕ, нямаме за цел на някого да му е гадно, просто понякога тънките "заяжданки" също дразнят и са предпоставка за по-сериозни "скандали" (случаят с Вал)

За да не е само лошо ето и една "пчеличка", при днешните дразги Джейми зае почти неутрална позиция и наистина се вижда положителна промяна в поведението му.

Едит; Факт, е че Роси спря да пише след скандал с Джейми, същото се отнася и за Матеев, а до колкото разбирам и Вал
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот jamiemirror » 14 Фев 2019, 00:39

Ся очаквам и да бъда нарочен за ареста на Росен. Машалла!
Има една чужда думичка - плурализъм и се вика. Несъвместима е с авторитарни системи апропо, така или иначе те не оцеляват дълго.

Като каза заяждания, мисля че и аз съм отнесъл достатъчно. Да съм циврил за нечий бан по случая?
jamiemirror

Мнениеот 2GOOD » 14 Фев 2019, 00:58

Правилата са за всички, ето едно твое изказване от преди минути:
аха, ясно кой е комунето-доносчик :)
чакай малко бре, ти нали беше изгонен от мен ся, как тъй пишеш тука :)

Това е към всички, ако не можете да си държите езика зад клавиатурата, по-добре въобще не пишете в чата. Наистина нямаме нужда от постоянни нападки и провокации. Разбира се, ако има аргумент спора е хубаво нещо, но тънката разлика е в начина, по който той се води.

П.с.
Джейми е с ден почивка

П.п.с
Приемаме кандидатури и за Shoutbox janitar
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот farmdve » 14 Фев 2019, 02:46

Така и така ще има промени в крещялката, възможно ли е да се намали този лимит за изпращане на съобщения твърде бързо ИЛИ да се направи така, че съобщението да не се затрива като се натисне ентер поне. Щото понякога е банално да се пише наново съобщението, понеже изчезва и после казва, че твърде бързо е пратено.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve

Мнениеот filchef » 14 Фев 2019, 17:24

2GOOD написа:Предложени от мен за забрана до чата потребители са:
freedarko
jamiemirror
ProstakOTselo
greo

Чакам вашите коментари!!!

Мисля, че е редно ако стигнем до подобни "наказания" все пак потърпевшите да имат право забраната да отпадне при желание на потребителя изразено под формата на тема в този раздел.

П.С.
Предвид, че всички освен джеими са баннати за по 2 седмици, ще ги изчакаме да се върнат, ако имат желание да се защитят.

Съгласен да им дадем 2 седмици почивка от чата с предупреждение за перманентен бан.
Да видим това дали ще подейства и ако не тогава да ги изхвърлим окончателно от крещялката.
Аватар
filchef

Следваща

Назад към Кошче / Архив