Предложения за Крещялката/Чата

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот crab » 13 Дек 2013, 09:29

шефа променя, ако е същият принцип за който си мисля, то крещялката прави кеш от който ние четем, от време на време се чупи като има новости . за сега с ctrl+R за пълен рефреш се оправя :)
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот 2GOOD » 13 Дек 2013, 11:21

Да, сега ще я спра нея няколко дни и моля ако има нужда от повторен рефреш без да съм променял нещо да ми сигнализирате ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот crab » 13 Дек 2013, 11:28

нека да кеши колкото може :)) то само в началото 1-2 рефреша и си се оправя, след това върви гладко :)

Според мен ако часа на съобщенията е в дясно ще е по добре, както едит бутона В момента много се премести текста в средата. Както и да се добави към самото начало където е "Портал, Начало форум", да има и Крещялка където да е на цяла страница без менюта в ляво, кой е на линия да е отдолу. Ако блока в дясно рефрешва сам при нови мейли нека да си остане да се виждат новите мнения + рекламката под него :))
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот 2GOOD » 13 Дек 2013, 11:31

crab написа:нека да кеши колкото може :)) то само в началото 1-2 рефреша и си се оправя, след това върви гладко :)

Според мен ако часа на съобщенията е в дясно ще е по добре, както едит бутона В момента много се премести текста в средата. Както и да се добави към самото начало където е "Портал, Начало форум", да има и Крещялка където да е на цяла страница без менюта в ляво, кой е на линия да е отдолу. Ако блока в дясно рефрешва сам при нови мейли нека да си остане да се виждат новите мнения + рекламката под него :))


Да така ще е най-лесно да се направи голям чат, аз имах идея динамично да се разпъва надолу. Ще го помисля още малко така или иначе няколко дена няма да я закачам, единствено ако успея да преборя bbcode-а и отварянето на линковете в нов прозорец ще е добре.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот filchef » 17 Дек 2013, 23:38

Код за потвърждение: Избери целия код
There was something wrong while doing a request to the server

Това ми дава от време на време крещялката и забива - с фаерфокс 27.0 съм
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот 2GOOD » 04 Мар 2014, 04:05

Няколко месеца по-късно и след поредния "тормоз" от потребители добавих опция за по-голям чат.

След като се логнете в дясно излзиат бутоните
S - Small
M - Medium
L - Large

Има бъг разбира се :)

След като веднъж пишете в крещялката не можете да смените размера и !!! - Оправено :dance:

Работи на Chrome, Firefox
на IE няма скрол и там е фиксирано, въпреки че новата версия трябва да е ок, но ще се наложи да правя проверки за версията, ако има достатъчно желаещи позлващи IE ще го направя.

Това е, кажете си мнението.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот Странник » 04 Мар 2014, 04:26

Ползвам Chromium... след рефрешване ,чата пак става малък и след това натискам отново Large и няма проблеми.
Скрулването отстрани си работи без проблем.Така е добре за мен .
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот ZAX » 04 Мар 2014, 07:46

Да, така вече е четимо, но ще бъде още по-добре ако помни изборът ти и не се налага да го сменяш всеки път.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот 2GOOD » 05 Мар 2014, 04:34

Още малко леки козметични промени по чата, другата седмица може и да добавя и запомняне.

Едит: Броят на съобщенията на една страница е увеличен от 30 на 40.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Предложения за Крещялката/Чата

Мнениеот 2GOOD » 17 Апр 2014, 21:00

Най-накрая :dance:

Линковете в чата се отварят в нов прозорец, специални благодарности на zvuci и неговия колега Petar Ivanov за чудесната работа.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin