Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот 2GOOD » 04 Дек 2013, 23:46

Здравейте,
Голяма част от форума за специализаран хардуер е зает от теми свързани с продуктите на Технобит, затова решихме те да се отделят в друг раздел.
Така всеки ще имаме по-бърз и лесен достъп до информация свързана с техните продукти.

viewforum.php?f=33

Имайте в предвид, че раздела се модерира както от Марто, така и от глобалните модератори.



Очаквам вашите мнения и коментари.

Поздрави
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот Hristo » 04 Дек 2013, 23:56

Имам запитване относно това, дали Марто и сие, ще могат да трият потребителски мнения?
Въпроса ми е свързан с неминуемите съмнения, които ще се породят, относно триенето на неудобни мнения, и други.
Gigabyte GA-990FXA-D3, OctalCore AMD FX-8350@4100 MHz, RadeonHD 7950 3GB GDDR5,
2x4GB GeIL DDR3@2666 MHz DUAL CHANNEL,ASUS XONAR DX PCI EXPRESS 7.1 AUDIO,
Storage: 1x60GB Corsair Force 3 SSD,1x500GB,1x1500GB,600W FortronPSU, 600W UPS
Аватар
Hristo
 
Мнения: 290
Регистриран на: 30 Май 2013, 00:10
Местоположение: Г@бр0в0

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот 2GOOD » 04 Дек 2013, 23:58

HristoGB написа:Имам запитване относно това, дали Марто и сие, ще могат да трият потребителски мнения?
Въпроса ми е свързан с неминуемите съмнения, които ще се породят, относно триенето на неудобни мнения, и други.


В момента съм добавил права за триене на постове, те могат да се махнат. Според мен ние можем да продължим да си коментираме Технобит в друга тема извън този раздел, където няма да има съмнения за "цензура".

Идеята е Марто и сие да си правят Customer support в този форум, според мен така ще е по-удобно за всички. В BitcoinTalk например темите за групови поръчки и други могат да бъдат SelfModerate, което е един вид същото просто при нас е в отделен раздел.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот crab » 05 Дек 2013, 00:09

Според мен нов раздел е добре, в него Марто да си чисти темите както иска. Дефакто вместо да ползва външен форум от рода на forum.technobit ще ползва секция тук. За мен лично това е по-добре, защото не ми се влиза в 50 форума за да прочета 3 неща.

Не е проблем да делне някой пост, ако толкова ви е страх от менажиране може да се спре триенето и да му се направи едно локално кошче където да ги мести, а после модераторите да си преценят кое ще трият. Това е въпрос на организация. Лично аз така практикувам в едно форумче, всеки със секцията си и да не ме занимава.

За пример, Марто пуска тема, Закса влиза и си пише нещо което не е свързано и Марто му трие коментара. Закс си пуска тема в отделна секция и си пише там.

Ако Марто си изкара свой форум което е с 5 клика да се създаде ще е същото + ще може да банва наред => не виждам защо тук секция да не е удачен вариант с пълни права.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот 2GOOD » 05 Дек 2013, 00:11

@crab Точно това е идеята, благодаря за подкрепата.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот Hristo » 05 Дек 2013, 00:16

Да, забравих да довая,че съм ЗА. :)
Gigabyte GA-990FXA-D3, OctalCore AMD FX-8350@4100 MHz, RadeonHD 7950 3GB GDDR5,
2x4GB GeIL DDR3@2666 MHz DUAL CHANNEL,ASUS XONAR DX PCI EXPRESS 7.1 AUDIO,
Storage: 1x60GB Corsair Force 3 SSD,1x500GB,1x1500GB,600W FortronPSU, 600W UPS
Аватар
Hristo
 
Мнения: 290
Регистриран на: 30 Май 2013, 00:10
Местоположение: Г@бр0в0

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот Spoon.Net » 05 Дек 2013, 00:17

не ползвам техни продукти към сегашно време, но смятам че идеята да имат раздел е удачна.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот tel » 05 Дек 2013, 00:20

За мен няма голямо значение, но ако имат много теми ще е по-подредено.

BTW ... Това е едно от нещата, който харесвам във форума. Мнението на потребителите има значение :)
Ако съм помогнал с нещо:
Изображение 1Lo29gCsoqs6QNN1w3jenR69v1ST1ao6WH
Аватар
tel
 
Мнения: 146
Регистриран на: 05 Юни 2013, 16:09
Местоположение: Sofia

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот IvJorell » 05 Дек 2013, 02:00

Не ме разбирайте погрешно, надали ще тръгна да диря секцията :)
Все пак не е ли твърде скрит:

"Начало форум ‹ Bitcoin ‹ Mining ‹ Хардуер ‹ Специализиран Хардуер ‹ Технобит"
Може ли да изкараш някъде под банера бързи връзки като падащо меню за специфични раздели?

:teasing-binkybaby:

Още едно предложение, не само за тази секция. Може ли да се направи при самите теми разделение от рода на "Важни теми", "Всичко друго"
Във "Важни теми" примерно да стоят правилата на секцията, ако има такива; активни поръчки, ако щете; и други актуални или важни според модератора.

:teasing-binkybaby:

За мен не е опция да се трие коментар (освен тези, които нарушават правилата на форума от рода на вулгарни, бот-реклама и т.н.). Рейтингова система? :think:
Аватар
IvJorell
Spammer
 
Мнения: 86
Регистриран на: 08 Ное 2013, 01:03

Re: Специален раздел за Технобит и техните продукти

Мнениеот marto74 » 05 Дек 2013, 10:37

ZAX написа:Е той Марто пак няма да отговаря на хората в разумни срокове, т.е. ВЕДНАГА. Просто ще влиза от време на време да трие неудобните мнения.

И ще бъде добре ако поне си плаща за лукса да има цял раздел.

А аз лично ще се погрижа да коментирам всеки негов продукт според достойствата му. Включително и да го похваля някой ден, ако случайно нещо му се получи... За сега не виждам такова.

Първата тема в този раздел трябва да е със заглавие "How to: Компенсации и рекламации!".

Направил съм ти отделна тема ЗАКС в раздела и още в Плювалника обещавам няма да ти пипам мненията.
Във всички останали теми свързани с инфо за продуктите , твоите романи ще бъдат изтривани , ако има дори 1 дума оффтопик
marto74
Hardware Developer
 
Мнения: 687
Регистриран на: 28 Май 2013, 23:07


Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin

cron