Телеграм Група на форума

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Телеграм Група на форума

Мнениеот filchef » 08 Дек 2017, 18:20

Направих Телеграм Група на форума - поради прииждането на доста навлеци пакистанци руснаци и други подобни я направих частна група и добавянето към нея ще се извършва чрез инвайт линк или чрез @потребителско име от администраторите на групата - аз и kmetax - всеки от форума е добре дошъл.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот filchef » 07 Яну 2018, 21:08

Това са моите FRE Signsls Canels
Прикачени файлове
Free Signals Chanels.zip
(5.04 KiB) 2526 пъти
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот laptopz » 13 Фев 2018, 21:06

Умната с употребата на конкретния софт, че има зеро-дей експлойт ( който явно не е такъв защото никой не казва кои версии са засегнати - 1-на, 2-ве или всички). Идеята на руснаците явно е била да активират някакъв майнинг бот-нет, което чисто математически не ми се струва доходоносно. От моя гледна точка на определена ,малка, част от машините ще има "портафейли" които по-скоро са целта на атаката. Повече инфо :

https://securelist.com/zero-day-vulnera ... ram/83800/

Касперски по принцип не са отправна точка, но имайте едно наум все пак.
laptopz
 
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Фев 2018, 13:36

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот filchef » 14 Фев 2018, 00:10

laptopz написа:Умната с употребата на конкретния софт, че има зеро-дей експлойт ( който явно не е такъв защото никой не казва кои версии са засегнати - 1-на, 2-ве или всички). Идеята на руснаците явно е била да активират някакъв майнинг бот-нет, което чисто математически не ми се струва доходоносно. От моя гледна точка на определена ,малка, част от машините ще има "портафейли" които по-скоро са целта на атаката. Повече инфо :

https://securelist.com/zero-day-vulnera ... ram/83800/

Касперски по принцип не са отправна точка, но имайте едно наум все пак.


"What we do know is that its [vulnerability's] exploitation in Windows clients began in March 2017. We informed the Telegram developers of the problem, and the vulnerability no longer occurs in Telegram’s products."
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот laptopz » 14 Фев 2018, 12:46

Логично е да кажат, че е отстранен проблема, но дали е така само те си знаят. Хвърлих едно око на changelog-a им в github и не вдъхват много доверие. Всеки ден нова версия, че някой път и по две на ден....
laptopz
 
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Фев 2018, 13:36

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот - Invincible » 23 Яну 2019, 23:48

Към кого да се обърна за да бъда добавен в телеграм групата?
не ми дава да пиша лични съобщения...
- Invincible
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Юли 2018, 05:04

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот yaro » 28 Яну 2019, 12:21

- Invincible написа:Към кого да се обърна за да бъда добавен в телеграм групата?
не ми дава да пиша лични съобщения...

И аз искам да се присъединя към телеграм групата.
yaro
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Яну 2019, 17:36

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот filchef » 28 Яну 2019, 18:58

Трябва да си регистрирате потребителско име в Телеграм и да ми ги изпратите на лично съобщение.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот filchef » 26 Май 2019, 15:58

Има вече българси дискорд канал
https://discord.gg/AhgBuSd
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Телеграм Група на форума

Мнениеот tqnko » 29 Май 2019, 14:54

Тази вечер смятам да джойна в дискорд. :D
Аватар
tqnko
 
Мнения: 69
Регистриран на: 27 Ное 2013, 15:37

Следваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin