kopacha - Глобален Модератор ?

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Подкрепяте ли кандидатурата на kopacha за глобален модератор ?

Анкетата свършва на 20 Ное 2013, 15:03

Да
21
75%
Не
5
18%
Не мога да преценя
2
7%
 
Общо гласове : 28

kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот 2GOOD » 13 Ное 2013, 15:03

Здравейте,
Изкажете вашето мнение за кандидатурата на kopacha за глобален модератор:

kopacha написа:Здравейте,
Искам и аз да заявя участие в конкурса за модератори(глобални)
Казвам се Богомил на 23 години съм, живея във Варна, студент съм в Морско Училище
Занимавам се с биткойни и копането им от края на 2011г. Фен съм на форума от самото му създаване и смятам, че това е не само най-големия, но и единствен форум на биткойн обществото в България, причината поради която искам да стана модератор не е зеления цвят на ника :) за това смятам, че бих бил полезен за бъдещето му развитие, защото чета постоянно всеки един пост и в по-голяма част от денонощието съм Онлайн.
Ами това е ако ме изберете за модератор ще разберете дали съм полезен или не :)
П.С по отношение на правописа се стремя да пиша правилно, но все пак всеки прави грешки понякога :violin: :P


Очаквам вашето мнение по темата!!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот crab » 13 Ное 2013, 15:51

Не съм от началото но слагам едно плюсче за Копача, мненията които дава са компетентни и преценени. Малка забележка за правописа, ама това се оправя с коректор към браузъра ;) пъъък и за да менажираш постове не ти е нужна лингивстика, а съобразителност в стил "как да обясня на този малоумник с благи думи че е малоумен така че да ме разбере без да се обиди" :)))
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот ZAX » 14 Ное 2013, 00:12

И той става.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот marincho » 19 Ное 2013, 00:39

След самопредлагането, тази тема ме накара да сменя гласа си от "не знам", на твърдо "не" - viewtopic.php?f=24&t=499
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот kopacha » 19 Ное 2013, 00:57

Момичето ми се обади и ми каза искам да си купя по най-бързия и най-лесния начин биткойни кажи ми откъде нямам никакъв опит :) Какво очакваш да и предложа освен да си купи от човек от форума или от bitcoini.com ?
P.S Това не го пиша в отговор на гласа на маринчо с да или не за модератор, а защото се стремя биткойна да стане по леснодостъпен за хората които незнаят за него , и смятам, че повечето хора от форума също се стремят към същото, и ПРОДЪЛЖАВАМ ДА СМЯТАМ, че най- лесния начин да се сдобиеш с койни е спрямо човек от форума! И ще продължавам да го говоря на 656454354353 хора които ми се обадят и ме питат: Как да си купя биткойни по най- бързия начин нищо неразбирам ?
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот Странник » 19 Ное 2013, 01:18

Имаш право колега в генералната си идея,но за жалост всякакви хора щъкат по земята...В известен смисъл бъди по внимателен в избора си на кого помагаш в днешните вълчи времена.Защото можеш да насочиш една непозната дама и след нея и едни момчета с вратове или данъчните - нали се сещаш каква услуга ще направиш на човек от форума...Не забравяй че в милата ни татковина всичко е много по различно ...Просто бъди по внимателен...хвърляш и там един линк с bitcoin борсата на един смс или bitcoin.de и стоиш надалеч.Като иска да си купува от там.А тези спешните поръчки за ама веднага и на момента по съвсем лесен начин проверяваш като питаш за какво точно и трябва спешно биткойн.Всеки от нас знае че в 90% от случаите за хардуер само се искат монетки,и едва 10 % за друго...така че ако вземе да ти се мота там с някакви филми трябва да ти светне лампата...
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот kopacha » 19 Ное 2013, 01:26

Да Колега прав си така е, в днешно време трябва много да се внимава, аз точно така и направих, само без да пиша смс:), но наистина исках да помогна не съм искал аз да печеля от нея, а някой хора явно така го изтълкуваха :), но няма значение, Всичко в името на каузата :)) може след години децата да си купуват банички с биткойн пък :))
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот 2GOOD » 07 Мар 2014, 21:45

@kopacha

Как са настроенията имаш ли все още желание да се нагърбиш с тази задача?!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: kopacha - Глобален Модератор ?

Мнениеот kopacha » 11 Апр 2014, 10:21

ДА Ники със удоволствие :) Пиша чак сега че ме нямаше няколко месеца във страната, но вече съм на линия :)
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09


Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin