Мечтани промени по сайта

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот 2GOOD » 21 Авг 2017, 12:41

@danisapfirov За момента, новите ги публикуваме в раздел Новини, винаги съм бил раздвоен дали ни е нужен новинарски front page или можем да продъжлаваме да постваме в раздел новини.. или нещо между двете просто офермено по по-добър начин. Така или иначе, който желае да помага е винаги добре дошъл. За момента нямам намерението/желанието да правя биткойн борса/чйндж така че може да сте спокойни ;)

silence написа:има ли възможност съобщенията от чата автоматично да се презаписват н някаква тема в блога и дор след 2 месеца някои ако иска да чете а така и ще излизаме по често в гугъл


Да точно това е идеята.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот danisapfirov » 22 Авг 2017, 07:19

Sando_83 написа:
danisapfirov написа:Предлагам да се направи независим информационен крипто сайт, а форума да е към него.

Под независим разбирам необвързан с определена търговска дейност на друг сайт.
Нека да избегнем лошия пример в това отношение когато форум и сайт подкрепят друг търговски сайт, а собственика на всички е един човек.
Мисля се досещате кого визирам като поддръжник на този вид практика.

В сайта може да има няколко секции, като Новини, Събития и пр. Самия форум ще е в менюто Форум.
Кой ще пише?
Който има талант, време и желание.
Също така който смята дадена статия за интересна може да превежда.
Аз имам желание за нещо подобно и за това го предлагам. Правил съм го и преди.

Относно монетизацията също може да се помисли като се дава награда за оригинална статия, анализ или превод под формата на жетони.
Приходите да идват от реклама. След това част от тях да отиват за редакторите в сайта и модераторите във форума.
Казвам част, защото има хостинг, разработка, поддръжка, която прави 2Good и която е добре да му се компенсира.

Колега нищо лично ама мисля че е време да спреш да пишеш глупости в тоя форум може би си единствения колега от тук от който до сега не съм прочел нищо което да ми е полезно по една или друга причина ако искаш да избегнеш повече постове адресирани до теб като тези на РГ помисли преди да пишеш


Мечтани промени бре човек. Мечтаем си, а ти си тръгнал да се нервиш.
Айде по спокойно. Предложението ми е адресирано към собственика, а не към теб.
Това е един вид брейнсторминг. Всеки казва каквото му хрумне и на никой няма да бъде направена забележка, че мисли така или иначе.
Тези неща които ги правят някои хора да налагат само тяхното е за трибунал, не е за свободен форум.

Вземи ми се извини за направените неуместни забележки.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот farmdve » 16 Сеп 2017, 01:27

Ето една промяна, която може да е интересна. Като те споменат в чата, да има някаква нотификация, било то ЛС или друго. Смисъл с някаква защита/таймаут, че да не се наспами пощата с ЛС-та :D.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот chardak » 07 Окт 2017, 20:23

В горната лента да има текущата цена не само на биткойн
chardak
 
Мнения: 63
Регистриран на: 15 Юли 2017, 20:39

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот farmdve » 07 Окт 2017, 22:50

Друго предложение, чата да се уголеми малко, както и шрифта. И да се намали времето за постинг на по-кратко в самия чат.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот 2GOOD » 08 Окт 2017, 17:17

farmdve написа:Друго предложение, чата да се уголеми малко, както и шрифта. И да се намали времето за постинг на по-кратко в самия чат.


В момента има едни бутони накрая на лентата S/M/L - това е размера на чат прозореца - новата версия ще е с динамичен размер - всеки потребител ще може да си го "дърпа" колкото си иска.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот laptopz » 15 Апр 2018, 22:39

Би било добра идея "крещялката" да е видима само за регистрирани потребители. Във всеки един момент нерегистрираните са "поне" два пъти повече от регистрираните и не върви да имат тази привилегия само защото ги мързи за почукат по клавиатурата. Мързела е най-лошата болест....
laptopz
 
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Фев 2018, 13:36

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот jamiemirror » 15 Апр 2018, 23:13

Момент, това че четат лошо ли е? Да не стане форумът много затворен иначе...
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот laptopz » 15 Апр 2018, 23:37

Жена ми все ме питаше как може да имам профил във Фейсбук от 2006 и да е заключен и да не го ползвам - толкова било интересно.....
Вече не ме пита.....
Edit : Уважавам мнението...ако има и други... :snooty:
laptopz
 
Мнения: 24
Регистриран на: 11 Фев 2018, 13:36

Предишна

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, marcoin, newromancer, qwertyA5, Spenchoni, svetlim, viniamin

cron