Мечтани промени по сайта

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Мечтани промени по сайта

Мнениеот val1900 » 19 Авг 2017, 20:04

Отварям темата за да помогнем за развитието на сайта.
1. Да се разшири полето за писане на коментари в Крещялката на няколко реда
2. Да се добави бутон "Едит" на собствените мнения за послените 24 часа в Крещялката
3. Да се направи Търсене по мнения потребител и думи в Крещялката

Благодаря предварително на екипа админи , които ще обърнат внимание на желанията в тазии тема.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот 2GOOD » 19 Авг 2017, 23:50

Отлична тема..

В този пост ще пиша предвидените/одобрени промени
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот Metamorph » 20 Авг 2017, 15:29

Аз бих искал да мога да сваля последните няколко страници та да си ги чета по друго време, ако в момента съм зает. Може би да има регулация колко да е дълга една страница? А копи пейст може лесно да се направи, стига да има как да се изкарат повечко страници на един екран. Нещо такова...
Metamorph
 
Мнения: 394
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот emmobg » 20 Авг 2017, 18:50

1.Разнообразяване начините(монетите) за подпомагане на сайта или още по-добре създаване на разнообразен публичен фонд за дарения, който да бъде управлявам от създателите и поддръжката на сайта към момента.
2.Относно крещялката най-удачен ми се вижда вариант за интеграция на slack(до колкото е технически възможно)или нещо подобно като функционалност
3.Реорганизиране на ANN и останалите раздели(ако има желание за движение в тази посока разбира се, чрез лек стимул към пишещите в тях след оценка качеството на предоставената информация от отговорните за това лица/модератори,администратори/-ако няма интерес здраве да е :D )
4.Ако за точки 2,3 е необходим финансов ресурс се връщаме към точка 1
5.Периодична отчетност за похарчените средства с постигане на по-голяма прозрачност-без бюджет нещата не биха получили желаният тласък(това разбира се е лично мнение)

По-здрави :clap:
emmobg
 

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот 2GOOD » 20 Авг 2017, 23:14

Накратко плановете за чата:

1. Новата версия ще бъде безконечна - няма да има страници, а ще може със скрол да виждате n (30) на брой дни назад
2. Предвиждаме чат лог - не съм го доизмислил точно как ще става, дали разработена страница спецаиално за целта, където да имате филтри - например покажи ми ден хх.08.2017 или покажи ми всички мнения от потребител, ей такива неща. Другия вариант е просто да се налива всеки ден в една тема, на отделни постове, където също да е удобно за четене.
3. Самия чат да има удобен бутон за промяна на ориентацията му - отгоре надолу или обратно, т.е. полето за писане остава отгоре както е досега или отдолу - всеки ще си го избира според собствените предпочитания, както и бутон скрий.
4. Бутон едит за собствените мнения + бутон цитат за чуждите, ако се развихрим малко може и таг на потребител с @, който да извиква нотификация в потребителя - доста се размечтах :)
5, Обмислям още динамичен размер - resize, че сегашния вариант много хора не го разбират :)


Така, извън чата:
* донейшън темата да се актуализира

@emmobg
2. - слак трудно ще интегрираме, по-скоро ако се разавием до такава степен, че общ чат в сегашния му вид да не е достатъчен може нещо self hosted преработено и напаснато за нуждите ни, но това на 100к :)
3. Тук ще трябва по-детайлно да развиеш идеята си
5. Отчетност за похарчените средства от донейшън може да се прави, но аз мисля те да са по-скоро към рекламата насочени - офлайн неща - стикери, тениски или каквкото ни хрумне
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот johnkill » 21 Авг 2017, 11:19

2GOOD написа:... - офлайн неща - стикери, тениски или каквкото ни хрумне

Пу за мен няколко тениски ама с повече XXX че да ми скрият бирения корем :)
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот danisapfirov » 21 Авг 2017, 11:23

Предлагам да се направи независим информационен крипто сайт, а форума да е към него.

Под независим разбирам необвързан с определена търговска дейност на друг сайт.
Нека да избегнем лошия пример в това отношение когато форум и сайт подкрепят друг търговски сайт, а собственика на всички е един човек.
Мисля се досещате кого визирам като поддръжник на този вид практика.

В сайта може да има няколко секции, като Новини, Събития и пр. Самия форум ще е в менюто Форум.

Кой ще пише?
Който има талант, време и желание.
Също така който смята дадена статия за интересна може да превежда.
Аз имам желание за нещо подобно и за това го предлагам. Правил съм го и преди.

Относно монетизацията също може да се помисли като се дава награда за оригинална статия, анализ или превод под формата на жетони.
Приходите да идват от реклама. След това част от тях да отиват за редакторите в сайта и модераторите във форума.
Казвам част, защото има хостинг, разработка, поддръжка, която прави 2Good и която е добре да му се компенсира.
Последна промяна danisapfirov на 21 Авг 2017, 11:28, променена общо 1 път
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот johnkill » 21 Авг 2017, 11:27

и Ники тоя донейт адрес още не си го сложил на видно място, а темата някъде потъна отново.

П.С. Сега като написах това се сетих че може някъде да излиза списък с тези, които са донейтнали (ако има възможност и да се скриват по тяхен избор е още по-добре). Понякога като се виждат имената на някои служи за пример за останалите.
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот Sando_83 » 21 Авг 2017, 11:53

danisapfirov написа:Предлагам да се направи независим информационен крипто сайт, а форума да е към него.

Под независим разбирам необвързан с определена търговска дейност на друг сайт.
Нека да избегнем лошия пример в това отношение когато форум и сайт подкрепят друг търговски сайт, а собственика на всички е един човек.
Мисля се досещате кого визирам като поддръжник на този вид практика.

В сайта може да има няколко секции, като Новини, Събития и пр. Самия форум ще е в менюто Форум.
Кой ще пише?
Който има талант, време и желание.
Също така който смята дадена статия за интересна може да превежда.
Аз имам желание за нещо подобно и за това го предлагам. Правил съм го и преди.

Относно монетизацията също може да се помисли като се дава награда за оригинална статия, анализ или превод под формата на жетони.
Приходите да идват от реклама. След това част от тях да отиват за редакторите в сайта и модераторите във форума.
Казвам част, защото има хостинг, разработка, поддръжка, която прави 2Good и която е добре да му се компенсира.

Колега нищо лично ама мисля че е време да спреш да пишеш глупости в тоя форум може би си единствения колега от тук от който до сега не съм прочел нищо което да ми е полезно по една или друга причина ако искаш да избегнеш повече постове адресирани до теб като тези на РГ помисли преди да пишеш
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Re: Мечтани промени по сайта

Мнениеот silence » 21 Авг 2017, 12:35

има ли възможност съобщенията от чата автоматично да се презаписват н някаква тема в блога и дор след 2 месеца някои ако иска да чете а така и ще излизаме по често в гугъл
silence
 
Мнения: 106
Регистриран на: 11 Яну 2014, 21:45

Следваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin