Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Да режа ли спама подред?

Да
13
57%
Не
6
26%
Само през трупа ми
4
17%
 
Общо гласове : 23

Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот aclass » 24 Яну 2015, 19:59

На мен ми писна от разни спамъри и за това се кандидатирам за Спам терминатор - модератор.

И нека гласуването започне сега
Последна промяна aclass на 25 Яну 2015, 11:43, променена общо 1 път
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот Drakyla » 24 Яну 2015, 20:01

Заеби :) Аз съм се лепнал в групата на модератори отдавна :)
Явно трябва някакъв друг вид кандидатиране .. я СП40 под масата , я Ант6 .. нещо такова :)
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот Flex » 24 Яну 2015, 20:05

Аз лично се зарадвах с каква жлъч отряза днешния спамер, та съм за :)
ОБАЧЕ твърдо против да колиш закс-а, беше много забавен, докато се моташе наоколо... всъщност какво стана със закс? Упринка вериятно има някаква на идея... да не е баннат?
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот aclass » 24 Яну 2015, 20:07

ааа не. Закса е наш човек :)
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот Mr.Mighty » 24 Яну 2015, 20:44

Бат Стефчо за президент...
ама няма да му дадат сигурно ... ;)
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот marincho » 24 Яну 2015, 23:39

Flex написа:Аз лично се зарадвах с каква жлъч отряза днешния спамер, та съм за :)
ОБАЧЕ твърдо против да колиш закс-а, беше много забавен, докато се моташе наоколо... всъщност какво стана със закс? Упринка вериятно има някаква на идея... да не е баннат?


Нали ходи всяка година на бригада в Англия. Пък там много работа, а и нета му идва скъп. :mrgreen:
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот Spoon.Net » 25 Яну 2015, 00:27

аз съм твърдо против. от много време на сам почти няма миньорски теми за разискване който да не се коментират от 10тината активни потребители в чата = постовете са начин да се заяждаш с някого или просто да се позабавляваш като четеш на хората глупостите. а за идиотските спамове тип купете си камагра за да разпорите съседката като таранка е ясно, всеки от модераторите макар да не се вясват твърде може да ги трие а щом ги няма 2гууд ще им върши работата, защото той ги е назначавал. спирам че успамих темата :)
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот aclass » 25 Яну 2015, 10:50

ааа не... без подкрепата на Спуна аз не мога.

Spoon.Net написа:аз съм твърдо против. от много време на сам почти няма миньорски теми за разискване който да не се коментират от 10тината активни потребители в чата = постовете са начин да се заяждаш с някого или просто да се позабавляваш като четеш на хората глупостите. а за идиотските спамове тип купете си камагра за да разпорите съседката като таранка е ясно, всеки от модераторите макар да не се вясват твърде може да ги трие а щом ги няма 2гууд ще им върши работата, защото той ги е назначавал. спирам че успамих темата :)
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот Spoon.Net » 25 Яну 2015, 11:39

приемам подкупи като трансфера може да се извърши в компоти от дюли, сокове от манго или вишна или в краен случай да се задължиш нотариално да ми плащаш сметката за тока. смятам че офертата е честна и изгодна
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Само-кандидатирам се за Спам терминатор

Мнениеот guBaHe » 25 Яну 2015, 12:40

Flex написа:Аз лично се зарадвах с каква жлъч отряза днешния спамер, та съм за :)
ОБАЧЕ твърдо против да колиш закс-а, беше много забавен, докато се моташе наоколо... всъщност какво стана със закс? Упринка вериятно има някаква на идея... да не е баннат?


Абе като го знам какъв песимист и черноглед е... след тоя спад на криптовалутите да не си е сложил въжето се притеснявам аз...
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Следваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin