Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 13 Юни 2013, 02:02

Добавих опция за смяна на местоположението на профилите при четене на тема.

За да си сложите профилите в лявата страна отивате на:

[bg]
Потребителски панел
Настройки на форума
Разглеждане на мнения
Показване на профилите в:

[en]
User Control Panel
Board Preferences
Edit display options
Display mini profile on side:

Дано сте доволни, че доста хора искаха тази опция, на мен лично не ми харесва, но е хубаво когато има избор.

Ако някой иска да ми помогне да добавя това във FAQ ще съм благодарен - да формулира въпроса и отговора, а аз да copy/paste ;)

избери страна...
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот yHuKaT » 15 Юни 2013, 16:32

Сега като писах в общия чат се сетих. Няма опция за редактиране.
yHuKaT
 
Мнения: 21
Регистриран на: 14 Юни 2013, 14:10
Местоположение: Бургас

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 15 Юни 2013, 19:24

yHuKaT написа:Сега като писах в общия чат се сетих. Няма опция за редактиране.


Общия чат няма и да има - аз мога да трия всички - вие не можете ли да триете вашите съобщения... т.е. ако объркаш - триеш и пишеш наново.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 17 Юни 2013, 20:56

Добре се движим с форума, за около 20 дни, вече имаме 74 регистрирани потребителя и рекорд от 20 онлайн едновременно. Преди няколко дни получих две дарения за подпомагане на сайта, както и код за реклама в google, до седмица трябва да съм приключил с header-a да придобием малко вид и ще пусна рекламата.

Поздрави
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 17 Юни 2013, 23:38

Виж за правилата. И някой да ти помага. Гледам един потребител, прави доста лошо впечатление - постоянен спам, пък вече и започна със сексуални мотиви в почти всеки пост, които пък са на кръгъл час.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ZAX » 20 Юни 2013, 10:30

Странник написа:Привет и от мен!
Днес изтриха съществени мои мнения в hardwarebg което ме озадачи предвид че се коментираше съществени признаци за задаваща се буря и у нас в банковия сектор.
Надявам се тук да не се случи същото.
Предложението ми е също така да се поработи и над кода на форума за да излиза в google и да добие по-голяма популярност.
Поздравления за начинанието!


Предлагам секция без цензура. Предлагам да е открита, където можеш да си псуваш всеки и всичко на воля. И да няма забранени теми.

Разбира се ако пълната свобода е някакъв проблем, може тази секция да е скрита, само за потребителите които искат да участват в нея, което си е един вид минимално възможно ограничение според мен ;)

Виждам че форумът се развива доста добре, само не ми харесва че секцията за начинаещи все още е празна. Съжалявам че няма как да съм полезен, но съм максимално начинаещ : ]

Гледам и че модератори вече се търсят. Разбира се аз нямам качествата, но имам времето, само не знам дали имам желанието и все пак бих се занимавал с тази група ако се налага, но само ако единственото оправдание да не бъде направена е това че няма кой да се занимава. Вярвам че работата там няма да е много, защото : ]

П.П.
marincho написа:Виж за правилата. И някой да ти помага. Гледам един потребител, прави доста лошо впечатление - постоянен спам, пък вече и започна със сексуални мотиви в почти всеки пост, които пък са на кръгъл час.
Хм, конкуренция казваш? Че кой спами повече от мен?! И да не съм го забелязал :shock:

А на всичкото отгоре и сексуален мотив(което трябва да е нещо лошо, предполагам?), просто ако нямаше това уточнение бих си помислил че наистина за мен става дума. От друга страна когато ти прочетох мнението, вече имах точно 69 поста и за да не спамя коментирам в този, но най-вече в твоя чест ще ги оставя толкова цял ден днес, да не кажеш после че не вкарвам никакви сексуални мотиви и само заради това съм извън твоята класация.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот deforse » 20 Юни 2013, 14:40

+1 и от мен за аватарите в ляво. Много отдавна не съм се занимавал с форуми, но не беше много сложно да се промени кода. Просто си иска време, което предполагам на повечето от нас не дестига.
1KADfjpiccXcgrd57CEbotiAg6adB3ungE
Аватар
deforse
 
Мнения: 40
Регистриран на: 14 Юни 2013, 15:50
Местоположение: Велико Търново

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 20 Юни 2013, 15:38

deforse написа:+1 и от мен за аватарите в ляво. Много отдавна не съм се занимавал с форуми, но не беше много сложно да се промени кода. Просто си иска време, което предполагам на повечето от нас не дестига.


Направено е вече това за профилите в ляво информация как да си го смените на предната страница, а ето тук може да следите какво се случва:
viewtopic.php?f=31&t=33

Поздрави
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 21 Юни 2013, 12:39

Опция за игнориране ще е чудесна, особено ако като се щракне на непрочетени мнения, не показва такива на игнорирания.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот Flex » 21 Юни 2013, 13:52

Закс точно за тебе ставаше въпрос :)
Опция за автоматично сливане на мнения, както в онзи форум, който не бива да се споменава, приятно е е и по-удобно от редакцията.
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin

cron