Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 20 Ное 2013, 23:15

ZAX се самоограничава до 3 поста на денонощие от 0 до 24ч. Моля сигнализирайте нередности :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ZAX » 20 Ное 2013, 23:50

marincho написа:Съжалявам, но от доста години нямам куче, което да пратя, да ми спечели интелектуалния спор с теб...

Предвид факта че все още няма 0(24) часа, ще се възползвам от 3-те си поста за днес. Но само след 15 минути подобни постове ще бъдат докладвани.

Считам това за явна обида спрямо мен. Защото смятам че няма куче което да може да ме надвие физически :mrgreen:

Другият проблем е че животните и децата ме обожават, защото не са предубедени и обременени от параноя и други психични отклонения ала маринчо. Поради което няма да как да накараш куче да направи друго освен да ми върти опашка и да ми се радва, както и няма как да накараш дете да ме обижда самоинициативно. Разбира се ако е твоето дете и му кажеш че няма да има джобни ако не го направи, вероятно ще го убедиш, особено ако е наследствено обременено от теб и по други показатели.

Единствено имам проблем с възрастни с твърде сериозни проблеми с егото, гарнирани с твърде ниско ниво на интелект. Добродушните глупаци не ми правят проблеми също.

Само ми стана интересно ти какво направи с кученцето си? Да не те е било на шах и в яда си да си го осмъртил от бой? Или пък си бил чак толкова гладен че да си решил да вечеряте "заедно".

Признавам ти, дори да си го поставя за цел, не мога да съм чак такъв трол като теб. Защото то просто не ми е в душата, за разлика от твоята. Да, вярно е че съм на всяка манджа мерудия, но ще взема мерки. По-важното е че за разлика от теб аз не съм злонамерен и не изпитвам омраза към никого. А ти драги ми трололинчо как всеки ден живееш със себе си, много ми е интересно да узная. Явно си много силен, за да го търпиш тоя или тея, знам ли :mrgreen:

И за да не кажеш че пак не си ме разбрал, нека да повторя. Аз за разлика от теб не съм злонамерен и това което правя добро или лошо, никога не е целенасочено и злонамерено, а изразява само и единствено моментното ми настроение и виждане за нещата. Аз за разлика от теб не тая и грам ниски и долни страсти в душата, разума и сърцето си.

П.П. Хаха, ядец... Часовникът на форума не е верен, моля да го сверите, с час е напред. И втори ядец, явно ще си остана само с един пост за днес, жалко че не могат да се пренесат за утре, или могат? (шегувам се) :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот CYPER » 21 Ное 2013, 00:21

2GOOD написа:ZAX се самоограничава до 3 поста на денонощие от 0 до 24ч. Моля сигнализирайте нередности :)

Nice :dance:
CYPER
 
Мнения: 136
Регистриран на: 01 Авг 2013, 19:22

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 28 Ное 2013, 22:53

Крайно време е, да се сложат някакви ограничения за новорегистрирани потребители. Знам, че форума има нужда от повече хора, но от такива търсещи резултати за биткойн на български в гугъл, определено няма нужда.
Повечето нови акаунти са с цел еднократна продажба/покупка или пускане на реферал линк.
Не е случайно newbies ограничението в биткойтоук. Все пак става дума за пари, и е мазало.

И друго - факса пак взе да се отплесва в разсъждения, а няма необходимия IQ за това.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 28 Ное 2013, 23:08

marincho написа:Крайно време е, да се сложат някакви ограничения за новорегистрирани потребители. Знам, че форума има нужда от повече хора, но от такива търсещи резултати за биткойн на български в гугъл, определено няма нужда.
Повечето нови акаунти са с цел еднократна продажба/покупка или пускане на реферал линк.
Не е случайно newbies ограничението в биткойтоук. Все пак става дума за пари, и е мазало.

И друго - факса пак взе да се отплесва в разсъждения, а няма необходимия IQ за това.


Да може би е време за новобрански раздел, няколко дена и 5 мнения примерно. Искам да чуя и друго мнение.

А закса не си спазва обещанието и ще получи "hard" ограничение.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ZAX » 29 Ное 2013, 02:00

Напротив. Аз си го спазих. Но ти не постъпи коректно като го обяви публично за да може всички мизерници да ме провокират. Въпреки това аз си спазих обещанието и то цяла седмица. През която администратори и модератори по никакъв начин не защитаваха правата ми и не беше изтрит нито един пост от многобройните имащи една единствена цел, а именно провокация към мен. Въпреки това аз продължих да спазвам обещанието си, но ти така и не ми отговори защо не ме махаш от група спамери въпреки това, нито пък обърна внимание на неуместните постове които съм докладвал, всичките още си седят! Казах ти какво преля чашата, също така ти казах че докато има обща поръчка, докато ме провокират и не се взимат мерки и докато съм в група спамери, няма да се ограничавам. А по-хард от само 3 поста на ден няма. Конкретно на мен ми струва 2000 лева ограниченията ми наложени до сега, така че няма повече на къде.

Все пак ако ти е харесало демото, върни ме като нормален потренител и ще пиша като такъв (по твоите критерии), по моите никога не съм бил спамер.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 06 Дек 2013, 00:33

Добре ще е, ако може да не се вижда в непрочетени постове някоя тема/раздел. Говоря конкретно за технобит-ските такива. Нямам желание да чета какво се пише там, но ми излиза в непрочетени. И понеже хахо спами предимно там, ми излизат 20 теми с непрочетени, половината от които искам да игнорирам перманентно.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 06 Дек 2013, 00:36

marincho написа:Добре ще е, ако може да не се вижда в непрочетени постове някоя тема/раздел. Говоря конкретно за технобит-ските такива. Нямам желание да чета какво се пише там, но ми излиза в непрочетени. И понеже хахо спами предимно там, ми излизат 20 теми с непрочетени, половината от които искам да игнорирам перманентно.


Ще трябва доста да си поиграя за това, предпочитам първо да оправя по-належащите проблеми като тикер в шапката, заедно с трудността и прогнозна такава.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 07 Дек 2013, 11:56

И е хубаво реферал-линковете да се забранят. Закса и разни други хора спамят безобразно. Явно нямат достатъчно акъл, за да разберат, че е дразнещо и никой няма да се регистрира през техния линк. В подписите може.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ZAX » 07 Дек 2013, 14:39

Аз съм се регистрирал под всички които са открили и постнали нещо тук преди мен. Така си изразявам благодарността че съм получил тази информация безплатно от тях. Също и под мен има регистрирани доста. Това че ти си дребна душица не значи че и другите хора са такива. Да, има твърде много като теб, но не и всички. Защо да се регистрирам свободно след като мога да допринеса за благосъстоянието на друг потребител на форума, без това да ми коства абсолютно нищо!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, guBaHe, ionicle, Spenchoni, svetlim, viniamin