Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 07 Дек 2013, 18:20

ZAX написа:Аз съм се регистрирал под всички които са открили и постнали нещо тук преди мен. Така си изразявам благодарността че съм получил тази информация безплатно от тях. Също и под мен има регистрирани доста. Това че ти си дребна душица не значи че и другите хора са такива. Да, има твърде много като теб, но не и всички. Защо да се регистрирам свободно след като мога да допринеса за благосъстоянието на друг потребител на форума, без това да ми коства абсолютно нищо!


ref Линка в подписа ти е достатъчен, няма нужда да спамиш всички теми с него, освен това го прикриваш и не го постваш целия като текст.
Имаш бан 24ч да си починеш малко, че и 3-те поста на ден ги направи 10+
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот alcy » 10 Дек 2013, 20:54

Бих се радвал на мобилно приложение на сайта, понякога не ни остава много време да седнем пред компютрите, а искаме да сме в течениебс нещата които се споделят. Нямам идея дали това би станало лесно или ще изиска доста положен труд за осъществяването му.
alcy
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Сеп 2013, 16:00

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 10 Дек 2013, 21:26

alcy написа:Бих се радвал на мобилно приложение на сайта, понякога не ни остава много време да седнем пред компютрите, а искаме да сме в течениебс нещата които се споделят. Нямам идея дали това би станало лесно или ще изиска доста положен труд за осъществяването му.


Определено - добавя се в списъка:
viewtopic.php?f=31&t=33
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот IvJorell » 10 Дек 2013, 21:31

Преди време бях писала в друга подобна тема. Едно от нещата вече е направено, но за другото ще напомня. Ако остане за него време - супер :)

Галерия с аватари за избор, ама да не са всичките монетки ;)
Аватар
IvJorell
Spammer
 
Мнения: 86
Регистриран на: 08 Ное 2013, 01:03

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот Spoon.Net » 11 Дек 2013, 01:18

имам 2 препоръки към чата на форума. едната е цирка с голямата снимка. втората е когато някой постне линк след кликване върху него да се отваря в нов таб. на мен ми звучи доста по приятно от колкото да изчезва страницата от която реално се интересуваш и ако искаш да я върнеш ще махнеш пък новата.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот embacho » 11 Дек 2013, 01:32

Относно мобилното приложение за форума - ако направите поддръжка за Tapatalk много ще се радвам (би трябвало да се подкара доста бързо).
Така хем ще спестите работа, хем ще имаме доста читаво мобилно приложение (аз съм го ползвал и си заслужава - преди беше платено, но сега старата версия май е безплатна)
embacho
 
Мнения: 18
Регистриран на: 18 Ное 2013, 20:25

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 11 Дек 2013, 02:02

@Spoon - обясни повече за проблема от днес, че го изтървах
@embacho - Tapatalk ще стане доста бързо и безболезнено, но не е лошо и web варианта да си върви паралелно, т.е. и двете ще ги имаме.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 12 Дек 2013, 19:50

Не е лошо да се въведат някакви правила, за броя символи и размера на шрифта в подписите. Току-що подписа на memberlist.php?mode=viewprofile&u=91 ,ми извади очите в темата за мероприятието в унсс.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ZAX » 12 Дек 2013, 20:52

Подкрепям.

Броя символи е достатъчно, дори твърде ограничен и все пак има подписи, а и аватари, които са твърде големи и крещящи, често мнение от една дума заема цял екран заради това...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот tel » 06 Фев 2014, 18:32

Мисля, че ще е доста удачно да се направи Trust list на профилите.
Може някой да го е предложил, но не съм видял.
Ако съм помогнал с нещо:
Изображение 1Lo29gCsoqs6QNN1w3jenR69v1ST1ao6WH
Аватар
tel
 
Мнения: 146
Регистриран на: 05 Юни 2013, 16:09
Местоположение: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin