Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот IvJorell » 09 Ное 2013, 10:52

Почти по невнимание пуснах нова тема, защото гледам модераторите не са решили че е нужно да разкарат офф-топика от тук.
Та, и тук ще пиша :D

----------

Галерия с аватари за избор, ама да не са всичките монетки ;)

В КРЕЩЯЛКА да се намали времето за реакция на чек-а за флъд или поне да не се изтрива цялото изречение (не дума), която си написал преди това :mrgreen:
Аватар
IvJorell
Spammer
 
Мнения: 86
Регистриран на: 08 Ное 2013, 01:03

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот gendak » 20 Ное 2013, 20:32

Извинете ме, че отново ще повдигна въпроса около ZAX, но току що ми хрумна идея. Ако може по някакъв начин да се информират новопостъпилите членове на форума (ние си го знаем), че въпросния нищо не отбира от "копане", от биткойни и въобще от нещата за които сме тук всички. Че е така да се каже "селския идиот" (в най-добрия смисъл) на форума и да не му се връзват на коментарите.
Да ме извинява ZAX-а, сигурен съм че е готин пич и е чудесна компания за маса, но той поства подвеждащи и неверни отговори за какво ли не, голям самохвалко е, на всяка манджа е мерудия и е склонен да обижда и да се заяжда ако случайно някой дръзне да му противоречи за очевидни истини.
gendak
 
Мнения: 73
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:34

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ekrem » 20 Ное 2013, 20:35

gendak написа:Извинете ме, че отново ще повдигна въпроса около ZAX, но току що ми хрумна идея. Ако може по някакъв начин да се информират новопостъпилите членове на форума (ние си го знаем), че въпросния нищо не отбира от "копане", от биткойни и въобще от нещата за които сме тук всички. Че е така да се каже "селския идиот" (в най-добрия смисъл) на форума и да не му се връзват на коментарите.
Да ме извинява ZAX-а, сигурен съм че е готин пич и е чудесна компания за маса, но той поства подвеждащи и неверни отговори за какво ли не, голям самохвалко е, на всяка манджа е мерудия и е склонен да обижда и да се заяжда ако случайно някой дръзне да му противоречи за очевидни истини.

+1 от мен колега бас ловя че тази тема viewtopic.php?f=16&t=448&start=20#p7178 те накара да го напишеш това
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ZAX » 20 Ное 2013, 22:06

ekrem написа:
gendak написа:Извинете ме, че отново ще повдигна въпроса около ZAX, но току що ми хрумна идея. Ако може по някакъв начин да се информират новопостъпилите членове на форума (ние си го знаем), че въпросния нищо не отбира от "копане", от биткойни и въобще от нещата за които сме тук всички. Че е така да се каже "селския идиот" (в най-добрия смисъл) на форума и да не му се връзват на коментарите.
Да ме извинява ZAX-а, сигурен съм че е готин пич и е чудесна компания за маса, но той поства подвеждащи и неверни отговори за какво ли не, голям самохвалко е, на всяка манджа е мерудия и е склонен да обижда и да се заяжда ако случайно някой дръзне да му противоречи за очевидни истини.

+1 от мен колега бас ловя че тази тема http://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php ... t=20#p7178 те накара да го напишеш това

@gendak, ако случайно някой дръзне да ми противоречи, ще се срещне с упорит овен :mrgreen:

До тук съм напълно съгласен с теб. Но в момента в който вместо да се аргоментира ей така от нищото твърди че говоря глупости, вместо да ми посочи грешките, аз следва да продължа да си говоря глупостите, нали?

До тук все още аз само ще споря и ще настоявам на моето, макар вече да съм бил обиден макар и само косвено. Но в моментът в който в невъзможността си да докажеш истинността на твоите или да обориш моите твърдения, започнеш да ме категоризираш като "селския идиот" и други съвсем преки обиди. Не мислиш ли че е логично да очакваш и аз да ти отвърна със същото. Този път обаче няма да го направя, а очаквам от администраторите да получиш предупреждение. Всъщност от днес нататък ще докладвам (много мразя да го правя, предпочитам да отговоря и да се защитя сам) всяка обида по мой адрес, без да отговарям подобаващо. И когато преброя 3 предупреждения на някого, а той въпреки това не получи почивка или когато продължават да трият мои мнения защото съдържат обиди, а други с обиди към мен си стоят (и то точно тези предизвикали моята реакция, заради която наказват само мен). Как да постъпя аз тогава освен да почна да си го връщам?

@ekrem, точно в тази тема аз съм прав, а ти сгреши. Както ти каза безпристрастният зрител и двамата просто искахме да помогнем, затова аз спирам да спамя там, щом е толкова важно за теб да си последен, макар и да си сгрешил. Отивам на борсите, да си изразходвам енергията там, че в момента е по-интересно.

П.П. Всъщност това което предлагате вече е сторено, макар и да не го заслужавам. Защото вярвам че съм достатъчно компетентен и точно които си ме знаят нямат проблем с жълтия цвят, но новите почват с лошо и им трябва време да разберат че не го заслужавам. Мисля в последно време бяхме свидетели не веднъж. Затова аз смятам че е време или всички като екрем да бъдат наградени с жълтия цвят или да бъда върнат и аз като обикновен потребител. Това е официално запитване към администраторите и модераторите, искам ясен критерий за това кой, кога и защо е спамер. Трябва правилата да са еднакви за всички. Също не съм съгласен с това че щом 2-ма други спамери искат да нямам достъп до чата, трябва той незабавно да ми бъде отнет... И да не забравяме че аз лесно мога да си направя друг акаунт когато поискам, но за разлика от много други потребители всъщност аз държа да спазвам правилата. И @2GOOD ви го каза преди време, че е много трудно да бъда наказан защото няма за какво, все пак ви направи кефа друг модератор, не беше прав и това струваше скъпо на много хора, но както и да е. Така че преди да клеветите някого, замислете се всъщност какви ще са последствията, не само за него.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 20 Ное 2013, 22:26

Човека е искал да ти го каже "меко" с определението за селския идиот. Виж там гугъл за Валери Петров.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот 2GOOD » 20 Ное 2013, 22:40

Моля Ви, този форум трябваше да го кръстим zaxbg.eu, нещо май съм объркал заглавието :)

Не е нормално във всяка тема да е замесен, наистина трябва да се вземат радикални мерки и сериозно започвам да си (до)пиша скрипта за 1-2 поста на ден за групата спамери.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ZAX » 20 Ное 2013, 22:44

Ако ме извадиш от група спамери, аз обещавам да не пиша повече от 2 поста на ден. Добре де... 2 поста е нечовешко, може ли да са 5 поне :mrgreen:

Защото при 2 ще си ги ползвам на макс, а при 5 може и да е 1, даже някой ден 0, с което ще ти спестя работата и по скрипта.

ОБЕЩАНО
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 20 Ное 2013, 22:47

2GOOD написа:Моля Ви, този форум трябваше да го кръстим zaxbg.eu, нещо май съм объркал заглавието :)

Не е нормално във всяка тема да е замесен, наистина трябва да се вземат радикални мерки и сериозно започвам да си (до)пиша скрипта за 1-2 поста на ден за групата спамери.

Бан по айпи.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот ZAX » 20 Ное 2013, 23:00

Маринчо как ме мрази, не е истина. Съгласен е да му баннат единия нет, само и само да баннат и моя. :mrgreen:

До тук имаме неговия глас, другите какво ще кажат? Я то имало тема всъщност: viewtopic.php?f=24&t=207 и все още има негласували, айде бързо екрем, маринчо и странник да регнат по още 10 акаунта и да гласуват срещу мен че иначе няма спасение :mrgreen:

Има и друга полезна тема: viewtopic.php?f=3&t=210 всеки който е достатъчно смел може да се пробва, аз съм винаги на разположение да разрешим нещата в интелектуален и цивилизован спор, но нямам нищо против да го направим и в средновековен стил :mrgreen:

Само да не е в този гейски формат в който се случват нещата в момента...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мнения и препоръки за BitcoinBG.eu

Мнениеот marincho » 20 Ное 2013, 23:05

Съжалявам, но от доста години нямам куче, което да пратя, да ми спечели интелектуалния спор с теб...
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, Kartoff, qbadabaduuu, viniamin