Относно купува/продава

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

без възможност за коментари в купува/продава, но с възможност за оценка от всеки за дадената обява ?

Да, съгласен съм и искам промяна
12
30%
Не, така е идеално
21
53%
Не ме занимавайте с глупости
7
18%
 
Общо гласове : 40

Re: Относно купува/продава

Мнениеот qweqwe333 » 26 Апр 2014, 08:52

не се карайте премерете си kh/s-овете :)
qweqwe333
 
Мнения: 38
Регистриран на: 03 Мар 2014, 15:05

Re: Относно купува/продава

Мнениеот cnerd » 08 Май 2014, 13:28

Предлагам да се направят 2 стики теми, едната да се казва "Купувам/Продавам BTC", а другата "Купувам/Продавам Алтернативни валути" (имената не са важни, а и аз не съм добър в номенклатурните длъжности, така че някой може по-добре да ги измисли и дефинира).
Всички обяви за купуване и продаване на криптовалути да се постват в тези две теми, които пък да имат еднакви общи условия. При положение, че стоката винаги е от едно и също естество, не виждам смисъл от 150 теми в раздела
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Относно купува/продава

Мнениеот vmuser » 08 Май 2014, 14:24

Определено има смисъл от това, което предлагаш. Всеки си пуска мнение с офертата си - след осъшествяване на сделката прави Едит на мнението с големи букви продадени и така. Който иска да купува или продава влиза в темата и си избира от кой колега или какво количество.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Относно купува/продава

Мнениеот Flex » 08 Май 2014, 14:30

Тая работа не е за форум, докато стоките винаги предизвикват дискусия, търговията с валута е нещо, което по-скоро би трябвало да се изнесе на модул към сайта, където лесно се виждат текущи обяви + рейтинг на търговеца, всичко разБИРА се с форумните регистрации. 2гууд мнение?
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Относно купува/продава

Мнениеот 2GOOD » 08 Май 2014, 14:34

Много добре звучи, това може да е началото на безплатна борса по подобие на биткойн.де но без escrow - само на база доверие м/у участниците.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Относно купува/продава

Мнениеот ZAX » 08 Май 2014, 21:10

Чудесна идея !!!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Относно купува/продава

Мнениеот milan_gl » 10 Май 2014, 09:19

balbo написа:хахаха аз ще те детонирам тебе цигулка таква ...бегай да си играеш пред блока с децата и да не съм те чул повече ...такива шаранчета като теб на закуска ги хрускам ...и не бери грижа за чуждите душици ...хората имат акъл за разлика от теб спамерчето което си гризе ноктите в момента от комплекси

Ах ,забравих да спомена че въпросната душица вече изгоря :dance:


Не ти ли омръзна да ръсиш простотия ! Ами замисли се ? За търговец си пълно ZERO :doh: Що не седнеш в клекбара и да се напънеш малко ? Да сътвориш нещо конструктивно като мнение ? Виж предният пък като се напъна и завъртя малко запетайки по стената взе че си изсмука от пръста "нов скрипт" :clap: . Преди това пък "синхронизира асици" . Приветствам конструктивната ти мисъл СатошиБГ
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, viniamin