Относно купува/продава

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

без възможност за коментари в купува/продава, но с възможност за оценка от всеки за дадената обява ?

Да, съгласен съм и искам промяна
12
30%
Не, така е идеално
21
53%
Не ме занимавайте с глупости
7
18%
 
Общо гласове : 40

Re: Относно купува/продава

Мнениеот Странник » 25 Апр 2014, 04:08

balbo в твоя случай е точно така и съм съгласен с теб че просто продаваш нещо което ти е останало вероятно заради ъпгрейд.
Беше споменал някъде в една своя тема че си взел по мощно захранване.
Не знам дали беше тук когато разни търгаши и спекуланти правеха обяви че продават по 10 -20 бройки с гаранция от вносител,
а хората чакаха по месец при фирмите реда си.Така и не знам дочакаха ли си ги поръчките.
Не мога да твърдя кой,къде и какво е гледал,но като съдя по наивните въпроси и коментари в много от темите,мисля че не им е
било много ясно с какво се захващат колкото и каквото и да са гледали или обикаляли.Има и обикновени обяви наистина и си прав
че трябва малко да се разграничават нещата когато се коментира.Аз поне имам навик да поглеждам мненията на въпросния човек пуснал обявата
за да добия идея за какво е дошъл тук.Ако има за какво да се коментира не прощавам обективния коментар и забележки.Ако няма какво да се коментира
не се обаждам.Така ФОРУМЪТ си остава място което принадлежи на тези които пишат в него,а не на разни търгаши дошли да направят
само лев тук на всяка цена и нищо друго.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Относно купува/продава

Мнениеот farmdve » 25 Апр 2014, 04:23

Казвам ви от опит, плюсове и минуси водят до много зли последици, отне ми много време да накарам датата да ги разкара, за което изядох много минусчета докато го направят. Ще има интриги, ще има минуси, които са били сложени ей така да дразнят или нарочно ако някой не харесва друг, много зле.

Опита ми не е само от датата, в арената бяха на същото дереже, докато не махнаха минусите. Сега остана само hardwarebg.com, там също се ръсят минуси(или thumbs down) безразборно и ей така за кеф.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Относно купува/продава

Мнениеот Странник » 25 Апр 2014, 05:00

Така си е всичко както го казваш farmdrive,но има една малка подробност тук.
За разлика от споменатите data.bg или арената където има всяккави психари наистина
тук има хора с интелект които все пак вдяват за какво иде реч когато
пишеш коментари,мнения или споделяш опит.И според това оценяват по съвест и лични ценности
кое е криво или право.Шеги казани на място също не липсват което прави всичко още по-забавно.
Нещата коренно се променят за жалост когато се говори за пари.Има хора като порода които ще забият
нож в гърба на майка си за пари и ще счупят дръжката даже.Там вече ценностите отстъпват далеч назад.
Хора всякакви,завистници също бол - нека хиените си лаят,кервана обаче ще си върви.Написаното обаче
остава и все някой някога ще го прочете и ще научи нещо важно и ценно за него.Който трябва ще види,ще прочете
и ще си научи това което му е трябвало - а лаещите хиени така или иначе нищо не казват и няма и да кажат по същество
защото няма да им изнася.Умния човек ще отсее зърното от плявата.
С плюсчета или с минусчета като система -все тая - даже тия които
праскат минуси само -ако са повече даже помагат да се привлече вниманието защото толкова и е акъла им.Предпазливия
и умен човек ще чете най-много коментарите с много плюсове и/или минуси и така ще разбере накъде вее вятъра.Безличните
спам коментари ще си стоят с нула така или иначе.
Аз да напиша нещо смислено и на място пък нека си ръсят каквото щат глупаците като оценяване,който трябва ще види и оцени.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Относно купува/продава

Мнениеот milan_gl » 25 Апр 2014, 05:47

Да спориш в форум е все едно да пикаеш срещу вятъра и да цъфтиш от щастие като трепетлика на утринна роса . За колегата който така лесно поставя диагнозата СПАМ му пращам картинка че явно от приказки нищо не вдява . Форума е да се изказват мнения по естеството на темата и да се задават въпроси относно продаваният продукт . Като не му харесва да си отвори магазин или да клекне на тротоара пред централна гара с табелка ПРОДАВАМ ! :lol:
Прикачени файлове
Без име.jpg
Без име.jpg (324.76 KiB) Прегледано 3213 пъти
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Re: Относно купува/продава

Мнениеот ZAX » 25 Апр 2014, 10:23

Аз лично на @Spoon.net всеки ден ще му слагам по едно минусче, както и на @marto74, даже и да не пиша във форума ей така ще влизам всеки ден да им сложа по едно минусче.

Седнал спуна да реве кви били долни търгашите, пък той най-долния от всичките... Само не знам защо се е кръстил лъжица, може би като женски род на лъжец? Сега пък седнал да реве че хората коментират, разбира се че трябва да се забранят всякакви коментари, за да може форумът да е изцяло и само в полза на търгашите.

И в тази и в друга тема няма да пропусна да добавя да внимавате при търговия с него.

1. Когато трябва да ви вземе парите е много коректен.

2. Е може да си почакате боклуците доста повече от уговореното или да дойдат с липси или въобще да не прати нищо, но няма проблем (според него)

3. Но ако той дължи пари, е тогава вече става много грозно...
а. седиш, чакаш го, пратката седи при куриерите, той не казва че няма пари и няма смисъл да чакаш
б. дал си му пари за нещо, изхарчил ги е, стока не праща, пари не връща, после върне половината и решава че се е издължил

И разбира се че ще предпочита всичко това да не се коментира! Обаче иначе седнал крадеца да вика държте крадеца. Другите търгаши са лоши, той е най-добрия.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Относно купува/продава

Мнениеот balbo » 25 Апр 2014, 13:57

milan_gl написа:Да спориш в форум е все едно да пикаеш срещу вятъра и да цъфтиш от щастие като трепетлика на утринна роса . За колегата който така лесно поставя диагнозата СПАМ му пращам картинка че явно от приказки нищо не вдява . Форума е да се изказват мнения по естеството на темата и да се задават въпроси относно продаваният продукт . Като не му харесва да си отвори магазин или да клекне на тротоара пред централна гара с табелка ПРОДАВАМ ! :lol:



То бива да си прост, но това твоето вече избива на сериозно психично отклонение.Какъв колега си ми ти бе смешник ?! Нито си ми на нивото нито някога ще го стигнеш.С тази уста само можеш да си крекаш като жаба из форума ама едва ли някой ще ти слезне на нивото за да те чуе.
Такива клоуни който се крият зад фалшиви профилчета знаеш ли къде си ги слагам?!
Няма да се съглася с колегата Странник,че тук са само интелигентни,като съдя по този мишок,който има още жълто по устата. Един спамаджия и нищо друго не е тоз свирчо. И не знам управниците как още го търпят,при положение,че това келеме се показва само за да спами и за нищо друго .
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: Относно купува/продава

Мнениеот 2GOOD » 25 Апр 2014, 14:03

Моля спазвайте добрия тон !!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Относно купува/продава

Мнениеот milan_gl » 25 Апр 2014, 17:49

Поведението на колегата който "детонира като стара лимонка" дава точният пример защо трябва да има коментари в купува/продава . На въпроса "В какво състояние е стоката и що на такива пари" те засипва с л@н@н гейзер . И какво правим като си отворим пакета в Еконта ? Върви се оправяй - има си гаранция ! Сега почват и бисерите : Въпросният "специалист" прави ASIC синхронизации ! Брейй ... viewtopic.php?f=3&t=1580&p=18452#p18418

Re: ASIC синхронизация
Мнениеот ekrem » 12 Фев 2014, 12:17
до където е стигнал от там продължава но поне да беше писал asiccoin или каквото е там за да не се объркат колегите писал си все едно синхронизираш асик устройство :D
Гори карти и захранвания и търси колеги от форума да му ги заменят гаранционно че какво ще каже като се изтъпани във фирмата ? viewtopic.php?f=3&t=1580&p=18478#p18418 Сигурно ще им измери пулсациите :think: ? И само това да беше :violin: . Да ме извинява 2GOOD Site Admin но на такъв "продавач" браво ли да му кажеш че ще изгори нечия душица ?
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Re: Относно купува/продава

Мнениеот balbo » 25 Апр 2014, 20:29

хахаха аз ще те детонирам тебе цигулка таква ...бегай да си играеш пред блока с децата и да не съм те чул повече ...такива шаранчета като теб на закуска ги хрускам ...и не бери грижа за чуждите душици ...хората имат акъл за разлика от теб спамерчето което си гризе ноктите в момента от комплекси

Ах ,забравих да спомена че въпросната душица вече изгоря :dance:
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: Относно купува/продава

Мнениеот Spoon.Net » 25 Апр 2014, 20:46

хах ... каква веселба е да дадеш тон и всичко живо да се разлае ;). аз призовах към сдържаност в коментарите а се оказа че съм защитника на така наречените търгаши срещу който съм написал доста коментари точно под обявите им, НО това някак убягва на всички който просто си търсят причина да плюят по някого :). исках да се спре с безсмислените коментари, но верно е нож с 2 остриета и гласуването за сега го потвърждава. на жълтия ще кажа .... пикай срещу вятъра и се кефи на слънцето :)
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin