Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот TexHoTpoHuk » 23 Апр 2014, 16:03

има раздел купува/продава в форума за да се използва по предназначение. с други думи да се купува и продава...
и щом обявата е пусната именно в този раздел не мисля , че е нарушение на форумните правила.
спирам да пиша по темата...
Аватар
TexHoTpoHuk
 
Мнения: 37
Регистриран на: 31 Яну 2014, 09:50

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот Странник » 23 Апр 2014, 16:26

Да има такъв раздел за съжаление и заради него форума се обръща на битпазар от разни хитреци - тролове които гледат да си ковнат броя мнения и на
първото следващо веднагически следва обява.
Поредните селски тъпотии които просто злоупотребяват с либералността и добрината на админа и екипа на форума.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот milan_gl » 23 Апр 2014, 16:26

TexHoTpoHuk не се прави на ощипана мома ! Хем със събути гащи на сред мегдана хем и девствена ! :mrgreen:
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот BaDaZzz » 23 Апр 2014, 17:03

Абе Странник, я кажи, ти ли си човека, който ще казва на другите от къде да си купуват нещата? Дали да са нови или втора употреба? Ти ли си човека, който ще казва на хората, които нямат пари да мълчат? Че защо, бе? Също ти ли ще казваш на хората, да напускат, ако не им харесва? Ми напусни ТИ! Има си раздел за продажби, значи няма нищо нередно да продават хората. Примера с Юпитерите беше САМО пример. Нито съм тръгнал да си купувам такъв, нито съм си и помислял. Знам много добре от кога са, колко са стрували и какво евентуално биха изкарали. Ама въпроса беше, че ако някой иска да си вземе такъв, то тук във ФОРУМА, се продава в момента на най-ниска цена (сравнено само с продавалника), а ти тръгна да ми обясняваш колко са стари и как нямало да се възвърне инвестицията. А като тръгна да обясняваш как тук хората не са тъпи (не казвам обратното) и затова се коментират обявите, защо се притесняваш, че някой ще се набута??? Такава опасност има винаги и навсякъде. Ти да не мислиш, че по магазине не надуват нарочно цените, когато има търсене на дадена стока??? Или и на тях ще ходиш да им търсиш сметка? Всеки си преценява дали да купува или не. Ако пък не знае, се допитва преди това за съвет. Все още не съм видял в някой от останалите раздели хората да псукат обяви, такаче да разводняват форума или да го превръщат в битак.
BaDaZzz
 
Мнения: 54
Регистриран на: 06 Мар 2014, 12:53

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот 13K » 23 Апр 2014, 17:12

Гледам и аз съм прескочил заветното число... Хихи. Богоизбран съм вече демек. :dance:

Странник, ти като най-върл радетел за чист и свят форум какво ще кажеш за следната идея:
Нов потребител - първи месец : новобранка - няма право да пише, няма право да чете.
втори месец : няма право да пише, обаче вече може да чете, ама само пърия пост на темата. И не повече от 1 тема на седмица. И така два месеца поред.
Четвърти месец - няма право да пише, обаче целува ръка на админа и вече може да дочита цяла тема. Ама само една. И с право на вето от Странника.
5, 6, 7 ... нейгде след година - упорито куче излезе - може вече и да пише. Ама само в чужди теми. Всъщност само по една на месец, че иначе си е жив спамер...
И т.н. .... Може да доразвиеш идеята...
И анкета на админа да предложиш. Ама такава специална анкета. Анкета в която да имат право да гласуват само форумци с поне година и половина стаж... Щото всички други са само търгаши и нищо не рабират от чисто форумно дело. И те така...
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот ZAX » 23 Апр 2014, 17:16

TexHoTpoHuk написа:
vmuser написа:Обявата добре, ама тоя спам дето го направи беше суууупер тъп! За 3 месеца да не можеш да направиш 20 мнения, та сега трябваше да наваксваш с повече от половината



така е , но съм регнат от три месеца както каза , не съм търговец и не съм се регнал тук само за да продавам .
Просто исках да си пусна обява ..... може би трябва да се махне ограничението за постове на потребители регнати от няколко месеца ....

Поздрави !

Така е, напълно подкрепям, това е възможно най-неадекватното правило в този или който и да е форум, изпапагалствано от биткоинталк без да се помисли колко огромен форум е той и колко мижав е нашия... А дори там се спами яко именно заради това глупаво правило... Даже там доста ги мързи, та не знам по този или друг повод но гледах че по едно време забраниха хората да си "резервират". Гледаш потребител с 20 "резервирам" уж да си следи интересуващи го теми, но никакви други мнения и хоп после в разделчето за търговийка, абе чиста работа. Е аз там доста повече се постарах, а дори не съм купувал или продвал нещо, просто си спамех ей така за кеф, да не се окаже че в един момент ще ми трябва да пиша някъде и няма да имам достъп, 'щото видиш ли съм нямал N на брой поста?! Я да се факат!

Всъщност аз не знам какво точно пиша, съответно и те не ме разбират и аз не ги разбирам и е много весело! Но сами си го правят като слагат идиотски ограничения. Споменах ли колко много мразя това? Та ако не им беше олигофренското правило, до сега там щях да имам някъде между 0 и 3 поста общо. А аз май ги бях наплякал и там поне 100-тина с пълни идиотщини. Но поне има много гиуейчета, та май стигаше да постна във всички тях, та да не съм съвсем офтопик навсякъде, дет се вика и да мине метлата да останат достатъчно фиктивни постчета ;)

А тук преди да се опитам да продам за пръв път нещо (всъщност когато се регнах дори не подозирах че някога ще ми се налага да продавам нещо, поскоро очаквах да само да купувам, но то и за това си трябват задължителния брой постове, така че...) вече имах стотици постове, всъщност вече са хиляди, а все още не съм продал нищо чрез форума, даже сега като погледнах и се оказва че съм най-активен в този раздел според статистиката. Е все пак съм си купил разни работи, но явно съм се регнал само за да си въртя долната търговийка и аз :mrgreen:


Чакай сега да преведа за неразбралите: Който си е писател си пише, то се вижда : ] А на който не му се пише, да го изнасилвате да прави 20 поста против волята си, че после и да му се карате за това че не било с чувство, е някак твърде отвратително, не мислите ли? Някой ако не е разбрал аналогията, то е като да изнасилиш някой и след това да го пребиеш че не му е било кеф докато си го изнасилвал.

И разбира се:

ПоЗдрави!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот Странник » 23 Апр 2014, 17:31

В случая ще отговоря и на двамата ви в един и същ стил и тон защото сте един дол дренки по няколко причини.
Първо защото сте нагли и безочливи.
Второ защото има доста хора тук на които им е писнало от нагли търгаши които са тук само за далверката и нищо друго.
Трето - явно сте и тъпички за да се налага да ви го повтаря човек - това е форум един от двата в България посветен за копане и криптовалути.
Това не е продавалник,е-bay и т.н.
Четвърто - това е форум и всеки може да изразява свободно мнението си -както вие,така и аз и всеки друг.
Пето - прегледах и мненията ви дотук - кръгла НУЛА,трупане на бройка само...даже по един аватар ви е домързяло да си сложите. :lol:
Който не вярва сам да си провери.
Порпуснах да добавя - накрая ще си останете тук само такива като вас двамата и форума просто ще се обърне на всичко друго но не и на форум за копачи.
Виждам как все по рядко пишат тук по опитните в бранша,а другите направо вече ги няма .Виждам ги в другия форум вече по често да пишат дори.
P.S. От самото начало на форума съм тук и помня много добре че се обсъждаха преди всичко борси,пулове,хардуер,софтуер ,тънкости и проблеми....появиха се
селските тарикати и разни тролчета и форума се обърна на битпазар и продавалник... и повечето стари съфорумници просто не се чуват вече.Това е накратко всичко.
Изводите си ги правете сами.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот TexHoTpoHuk » 23 Апр 2014, 17:51

milan_gl написа:TexHoTpoHuk не се прави на ощипана мома ! Хем със събути гащи на сред мегдана хем и девствена ! :mrgreen:


не се правя на никакъв.
факт е , че натрупах няколко поста за кратко време. ако админа реши нека ме накаже .... готов съм да си понеса последствията .
Аватар
TexHoTpoHuk
 
Мнения: 37
Регистриран на: 31 Яну 2014, 09:50

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот marincho » 23 Апр 2014, 17:53

Форумът лека-полека засенчи дата.бг, що се отнася до малоумни потребители и това, което им се позволява да правят.
Жалко...
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот ZAX » 23 Апр 2014, 17:59

Мандаринчо, идиотите са 99% от населението на планетата, нима очакваш където и да било да е друго?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin