Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнения и препоръки за сайта

Модератор: Moderators

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот BaDaZzz » 23 Апр 2014, 18:23

Странник, честно да ти кажа, тъпия си ти! Нито един от постовете ми не е за трупане на бройка...но няма какво да ти се обяснявам. Нямам намерение да говоря, камо ли да споря с дървени философи.
BaDaZzz
 
Мнения: 54
Регистриран на: 06 Мар 2014, 12:53

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот Странник » 23 Апр 2014, 18:41

BaDaZzz написа:Странник, честно да ти кажа, тъпия си ти! Нито един от постовете ми не е за трупане на бройка...но няма какво да ти се обяснявам. Нямам намерение да говоря, камо ли да споря с дървени философи.

В моя пост аргументирано изразих мнението си подкрепено с реални факти.
Кой е тъпия или не си личи от приноса за този форум и общността в която сме всъщност.
Селските тарикати където и да отидеш никой не ги обича или уважава.
Е разбира се само себеподобните изпитват взаиимно възхищение и уважение... :mrgreen:
Винаги се смея аз последен ...
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот larry12 » 23 Апр 2014, 18:45

marincho написа:Форумът лека-полека засенчи дата.бг, що се отнася до малоумни потребители и това, което им се позволява да правят.
Жалко...


факт.... все пак куцо кьораво и сакато е чуло че падат пари от Биткойна.....



@ Относно раздела Купува/Продава просто го направете като в хардуер.бг и на доста други места - 1/2 месеца от регистрацията си нямаш право да постваш обяви и да продаваш каквото и да е. Лесно и просто , хем ще избегнем сумати постове с които се цели да се минат заветните 20 преди първата обява.....
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот vmuser » 23 Апр 2014, 19:00

Всъщност правила винаги могат да се измислят. Тук идеята на спора е дали въобще да има правила или не. И като има правила както всъщност целят да допринесат. Дали като отидеш на активните теми да видиш 10 нови обяви, от които в 8 от тях се говори за купуване или продаване или да има 5 обяви, но всяка да носи принос за някой от форума сама по себе си.

Границата е много тънка затова каква е целта на форума и какво търсят хората, които го посещават. Всеки има собствена представа за това така че няма как да се угоди на всички. На мен лично ми харесва да влагаме всичката тази енергия, която всеки път влагаме в тези безсмислени спорове в нещо по-позитивно. Какви са новите пулове, кой с какво е по-специален от другите. Има ли други начини да изкарваме пари от риговете - под наем или пък да копаят на режим (само за определни валути, които си заслужават) и т.н. Обсъждане на нови монети, които имат перспектива да придобият стойност, макар и за кратко, така че всеки от нас да се чувства добре, че принадлежи на това общество.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот larry12 » 23 Апр 2014, 19:02

Аз лично нямам проблеми и изобщо да няма ограничея в Купува/Продава , така или иначе когато дойде някой решил да продава все ще намери начин да си пусне обявата. Лошото в момента е че форума е залят със спам,малоумни въпроси и вицове заради тези 20/30 мнения. Чесно казано не ме и бърка дали някой ще продава на 100-200 или 10000% надценка , има си гугъл всеки може да си направи справка как е цената.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот ggushterov » 23 Апр 2014, 19:58

larry12 написа:Аз лично нямам проблеми и изобщо да няма ограничея в Купува/Продава , така или иначе когато дойде някой решил да продава все ще намери начин да си пусне обявата. Лошото в момента е че форума е залят със спам,малоумни въпроси и вицове заради тези 20/30 мнения. Чесно казано не ме и бърка дали някой ще продава на 100-200 или 10000% надценка , има си гугъл всеки може да си направи справка как е цената.

+1
ggushterov
 
Мнения: 320
Регистриран на: 01 Яну 2014, 21:17

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот Странник » 23 Апр 2014, 20:14

@ vmuser напълно подкрепям това което написа и се надявам този форум да си остане място в което всеки да се чувства уверен и спокоен
за помощта и съдействието което получава тук.
А това с непукизъм и чиста проба сеирджийство няма как да се получи.
Това мисля че е основната мисия и цел на форума на фона на всички други места в нета тип продавалници и прочее деривати за изява на всякакви типове...
Преди няколко дена се появи един начинаещ,учтиво сподели какво мисли да си купи (ASIC копачка за SHA-256),попита за мнение...включиха се различни хора с
адекватни мнения и съвети.Човека му светна за какво иде реч ,благодари също така учтиво и всеки остана доволен.
Той си знае че там в един форум има едни хора които все ще намерят идея,знания и опит да помогнат без да излъжат,прецакат или преметнат някого.
И ще го каже на друг,трети и т.н.
Ако на никой не му пукаше и беше оставен да се набута,да го изработят търгаши тук или в продавалника всичко щеше да е по различно.
Авторитет и имидж се градят трудно и се развалят за миг.Това е дами и господа.
Общество,един отбор - това е ключа към успеха за всички...без разлика кой е по - или най...
Основнатата политика и мисия на форума зависи най-вече от екипа модератори и администратора.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот Flex » 23 Апр 2014, 20:16

Лари е прав, лимита на постовете е по-скоро във вреда отколкото полза. Колкото за времеви период, няколко дена са достатъчни, хем ще има човека време да се поразчете из форума, вместо само да фърли обявата и да избяга :)
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот hashrate » 23 Апр 2014, 20:57

Flex написа:Лари е прав, лимита на постовете е по-скоро във вреда отколкото полза. Колкото за времеви период, няколко дена са достатъчни, хем ще има човека време да се поразчете из форума, вместо само да фърли обявата и да избяга :)


+1
Аватар
hashrate
 
Мнения: 134
Регистриран на: 28 Дек 2013, 15:20
Местоположение: София, БГ

Re: Мнения и коментари относно раздела за Обяви

Мнениеот 2GOOD » 20 Май 2014, 01:03

hashrate написа:
Flex написа:Лари е прав, лимита на постовете е по-скоро във вреда отколкото полза. Колкото за времеви период, няколко дена са достатъчни, хем ще има човека време да се поразчете из форума, вместо само да фърли обявата и да избяга :)


+1


Здравейте,

След поредната СПАМ порция се реших и направих модификацията на форума и така от днес 20.5.2014 ограничението за новите потребители е 20 поста и 10 дни от регистрацията.
Според мен по 2 поста на ден е съвсем в реда на нещата, като постовете не са ограничени във времеви период, т.е. потребителя може и 50 поста да направи за този период от 10 дни, но няма да напусне групата на новорегистрираните потребители.

Поздрави
2GOOD

П.С.
Моля ако има някакви проблеми с отпадането на ограничението да пишете в тази тема или на ЛС.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Предишна

Назад към Всичко за BitcoinBG.eu

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, viniamin